Не съм ходил/а скоро..не съм правил/а скоро....а ми се ще....

  • 2 861
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 353
  От пет години не ми се е случвало да хвана чувала и да се завлека на морето където ми скимне. Калина е твърде малка, за да си разказваме щури истории пред бутилка бира пред палатката, така че скоро няма да ми се случи Rolling Eyes
  Плува ми се, ходи ми се на бар по женски, пие ми се кафе под дъжда без да си гледам часовника.

# 16
  • Мнения: 1 547
Охаааа, я сега да опна списъка...  Mr. Green

Не съм ходила скоро в Боженци /и във Фенерите/
Не съм карала скоро колело
Не съм ходила скоро на масаж 
Не съм изкачвала връх не помня откога
Не съм получавала писмо по пощата - в плик и с марка - от поне 8 години, а много обичах!
Не съм гледала скоро истински вълнуващ филм
Не съм спала до 2 следобед от 4-5 години насам
Не съм имала приятелка на гости с преспиване и с приказки до изгрев слънце от много отдавна, а ми беше ритуал
Не съм виждала Средиземно море от няколко години, а ми е любимо...

и още 23526537 неща не съм правила скоро, но ще се поправя  Whistling

# 17
  • Мнения: 1 866
Ужасно ми се ходи на на почивка, но само с мъжа ми, без децата : на хотел СПА на брега на морето в някоя топла страна. Да се излежавам, да спя колкото си искам, да ми слагат и да ми вдигат, да ме масажират, да се потя в някоя сауна или хамам, да ме разхожда някой гид до съседните туристически обекти и да ми обяснява какво виждам наляво и какво надясно и така да ми налива малко култура в главата наготово, а после пак да се върна при масажите и да продължа с глезотийките. Пълен релакс. Това не съм го правила от 2-3 години, обаче за съжаление не знам дали в близките няколко години пак ще ми се случи.  ooooh!

Последна редакция: вт, 10 окт 2006, 22:57 от lala

# 18
  • Мнения: 5 622
Охаааа, я сега да опна списъка...  Mr. Green

Не съм ходила скоро в Боженци /и във Фенерите/




Аз...пак съм офтопик, ама не мога да се стърпя- последно бяхме много разочаровани от Фенерите  Rolling Eyes Цените въобще не отговарят на обслужването и на състоянието на стаите. Да не говорим, че на листа с услуги, който е в стаята, има лъжлива информация- пише, че масажът е 12 лв, а той е 18..Ще ви спестя какво ми заобясняваха и що аджеба било така..Идете и съм убедена, че още ще го има същият "гаф"  Stop

Само да вмъкна, че открихме друго страхотно място там, на влизане в Боженци точно. Комплексът се казва Божена- чисто нов е и е страхотен направо. Следващият път сме там, не на Фенерите...че те май си карат на стара слава.....

# 19
  • София
  • Мнения: 6 999
Не съм ходила скоро на масаж 
Не съм получавала писмо по пощата - в плик и с марка - от поне 8 години, а много обичах!
Не съм гледала скоро истински вълнуващ филм
Не съм спала до 2 следобед от 4-5 години насам
Не съм имала приятелка на гости с преспиване и с приказки до изгрев слънце от много отдавна, а ми беше ритуал

Мерси, че го написа за мен +

Не съм ходила скоро на дълъг уйкенд с любим мъж. В някои хотел с руум сервис, без да излизаме никъде, само червено вино, и приказки ... А толкова ми се иска.

# 20
  • Мнения: 3 423
Не съм си почивала отдавна.
Дано не почина от това.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 172
Отдавна:
Не съм чела разтърсваща книга, заради която да бързам да се прибера вкъщи и да си я чета;
Не съм се скитала безцелно, заради самото скитане;
Не съм следвала "щура" идея;
Не съм ходила на концерт на Depeche /от лятото/;
и още мнооого като горните .......

# 22
  • Мнения: 3 164
Не съм си почивала отдавна.
Дано не почина от това.


 hahaha
Лиске, що си даваш толкоз зор??

а на мен ми се иска:
да карам колело
да отидем на палатка на Доспат/като има много сняг
да отида на професионален масажист

# 23
  • Мнения: 2 180
А аз не съм ходила никога на дискотека с мъжа ми.  Rolling Eyes Понякога той ходи с колеги, а аз не искам.От 5-6 години не ходя по дискотеки.
Не съм си ходила при мама от месец и нещо, а така искааааааам!
Не съм яла охлюви от малка и сега се присетих покрай Сървайвър.
Абе малко неща ми се правят-свободна съм, никой не ме ограничава в нищо и правя каквото си наумя.

# 24
  • Мнения: 1 100
Не съм чела книга / по желание / скоро.  Embarassed По принцип обичам, но почвам някои и си казвам, това не е моят стил.. и ги затварям.

# 25
  • Мнения: 4 629
От 2-3 седмици не съм ходила на кино, а ми се ходииииииии. Ще го направя като ми се отдаде възможност

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Не съм ходил на далеечна почивка, а чувствам огромна нужда да сменя географската широта. Този месец не се очертава.
Ходи ми се на запивка с приятелки, обаче тях ги няма. Ще чакам.
Много ми се ходи на йога или фитнес дори, а все не стигам до там. Скоро ще го извърш туй пъклено  деяние!
И на опера или театро ми се ходи адски. Но преди това, от 2 дни мечтая някой да ме заведе на кино.
Скучен живот, скучен! #Puppy dog

# 27
  • Мнения: 1 547
Аз...пак съм офтопик, ама не мога да се стърпя- последно бяхме много разочаровани от Фенерите  Rolling Eyes Цените въобще не отговарят на обслужването и на състоянието на стаите. Да не говорим, че на листа с услуги, който е в стаята, има лъжлива информация- пише, че масажът е 12 лв, а той е 18..Ще ви спестя какво ми заобясняваха и що аджеба било така..Идете и съм убедена, че още ще го има същият "гаф"  Stop


Брех, не думай... Ходила съм безчет пъти там, верно повечето през периода 2000 - 2003, ама все чудно е било /само в три определени апартамента отсядахме/... Възможно е обаче да са го опропастили, така като се позамисля. Да, много е възможно. И понеже не бива да оставаш никъде по-дълго от възторга си, следващия път - директно на Божена, никакви Фенери повече. Поне да ги помня с добро.  Peace

# 28
  • Мнения: 1 866
Подсетихте ме, че и на опера или театър ми се ходи много. Не знам вече от колко време не съм посещавала подобно място. Върхът е, че това лято преведох субтитрите на операта Кармен за Варненската Опера, а не можах даже и на това представление да отида, защото тогава родих.  ConfusedВъобще безнадежден случай съм. Сега с бебето не знам кога пак ще ми се отвори възможност. Crossing Arms

# 29
  • Мнения: 5 622
Аз...пак съм офтопик, ама не мога да се стърпя- последно бяхме много разочаровани от Фенерите  Rolling Eyes Цените въобще не отговарят на обслужването и на състоянието на стаите. Да не говорим, че на листа с услуги, който е в стаята, има лъжлива информация- пише, че масажът е 12 лв, а той е 18..Ще ви спестя какво ми заобясняваха и що аджеба било така..Идете и съм убедена, че още ще го има същият "гаф"  Stop


Брех, не думай... Ходила съм безчет пъти там, верно повечето през периода 2000 - 2003, ама все чудно е било /само в три определени апартамента отсядахме/... Възможно е обаче да са го опропастили, така като се позамисля. Да, много е възможно. И понеже не бива да оставаш никъде по-дълго от възторга си, следващия път - директно на Божена, никакви Фенери повече. Поне да ги помня с добро.  Peace


 Peace

В Божена е направо....  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт