Въпросче към мамите които карат кола - комби ?

  • 4 691
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 003
Всички сте доволни от комбитата си, но никой не казва каква марка и модел е  Sad

# 31
  • Мнения: 6 472
Хайде и аз Mr. Green През живота си не съм карала нищо друго освен комби и миниван Laughing Първата ми кола беше лада комби Mr. Green Mr. Green Mr. Green После си взех WV комби, което продадах. Известно време карах миниван, който всъщност не беше мой и пак си купих WV комби, което пък откраднаха. Сега имаме един Опел (Астра) и едно WV (Пасат) и както се досещате и двете са комбииии  Mr. Green
Много удобно нещо е това комбито от към събиране на багаж. За паркиране, не мисля че е по- трудно от която и да било друга кола (макар, че нямам голяма база за сравнение).

# 32
  • Мнения: 998
Аз пък съм в обратното положение, искам да сменя голямата с малка, защото не мога да си намирам места за паркиране, постоянно се ядосвам като видя прази места, но за кола малък размер! Иначе няма нищо сложно ще свикнеш, като я покараш малко!

# 33
  • Мнения: 10 758
Всички сте доволни от комбитата си, но никой не казва каква марка и модел е  Sad
Пасат, 2001г., 130 коня Mr. Green
От 1 седмица съм и с джип(че зима иде Laughing) - Ленд круизер, 2004г., 163 коня.

# 34
  • Мнения: 705
И ние сме с комби, Ауди 80.
В началото мислех, че ще ми е голяма, но сега ми е по-удобна от тази, която бях карала - Тойота Ярис.

Взимай смело. Но да знаеш, че пак ще ти е малка  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 9 990
Свиква се точно за 1 ден с габаритите.Щом си опитен шофЕр-нямаш драма...взимайте го комбито Peace...и да-пак ще ти е малка.Комбито е багажник с друг вид отваряне-колата от вътре си е същата LaughingНие например имахме навремето Рено Лагуна-ами беше с по-голям багажник от повечето комбита...така че пак зависи.Ако е заради багажника само-премисли дали да е точно комби, а не седан, но по-голяма и не двувратка.

# 36
  • Мнения: 4 668
Заради багажника е най вече , а и заради това , че сегашната ми е с две врати  Close сутринта докато сложа малкия вътре свят ми се изви .
Определено ще е комби  Thinking, защото мъжът ми си има кола седан...

Успокоихте ме доста , че нещо се бях стреснала  Confused , много ви благодаря    bouquet

Гърдева - блазе ти за джипа  Peace и аз много им се кефя , исках си Рейндж Ровър , ама мъжът ми каза , че приличал на камион и въобще нямало да стане  Cry

# 37
  • Sofia
  • Мнения: 358
Всички сте доволни от комбитата си, но никой не казва каква марка и модел е  Sad

Предишната ми беше Golf 3 с газова уредба, супер. А сега Audi A4 2.6 на бензин направо ме убива тая лампичка като свирне през 2 дена #2gunfire

# 38
  • Мнения: 10 758
Заради багажника е най вече , а и заради това , че сегашната ми е с две врати  Close сутринта докато сложа малкия вътре свят ми се изви .
Определено ще е комби  Thinking, защото мъжът ми си има кола седан...

Успокоихте ме доста , че нещо се бях стреснала  Confused , много ви благодаря    bouquet

Гърдева - блазе ти за джипа  Peace и аз много им се кефя , исках си Рейндж Ровър , ама мъжът ми каза , че приличал на камион и въобще нямало да стане  Cry

Джипа ми е много нужен зимата, защото при нас е ад като навали големия сняг.Чистят само главната улица #2gunfire

Малко офф: Като гледам гравната на мъжа ти и се сещам за Грийн парк Mr. GreenАз си пазя нашите Laughing

# 39
  • Мнения: 2 309
Всички сте доволни от комбитата си, но никой не казва каква марка и модел е  Sad
Права си Peace
Винаги съм карала големи коли...изпитвам  Sick от малките,т.н."дамски модели".Каква е разликата да паркираш малка или голяма кола?Който може си го може Mr. Green
Купувай комби,много е удобно Party и ще видиш,че няма да се затрудняваш с габаритите  Flutter...



Моята е модел Пежо 407SW черен металик с бежов салон.

# 40
И аз в момента съм с VW пасат,150 к.с. и салона ми е бежов,което ме подсеща че ако си с малки деца, голям зор ще видиш с поддръжката.
Каквото и да правя на два месеца го карам да го чистят и под 50лв. за това удоволствие не падам.

# 41
  • Мнения: 2 309
И аз в момента съм с VW пасат,150 к.с. и салона ми е бежов,което ме подсеща че ако си с малки деца, голям зор ще видиш с поддръжката.
Каквото и да правя на два месеца го карам да го чистят и под 50лв. за това удоволствие не падам.
Да ти кажа,с този салон реда и дисциплината е на ниво Peace
Заради детето,че ще цапа,не ми се искаше да си пренебрегвам желанието да имам кола с бежов салон.

# 42
  • Мнения: 1 058
Вземи си .

# 43
  • Мнения: 7 474
Взимай, свиква се  Peace

# 44
  • Мнения: 3 453
от 2 години съм с комби..окакто имам книжка и така съм свикнала че като се кача на по малка и ми е странно все едно съм в костенурка.

Общи условия

Активация на акаунт