Професионални серии за коса 147

  • 48 892
  • 759
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 640
А кое налага всекидневното миене на тази разкошна коса?
Всеки ден тренирам: 1ч силово с тежести + 20 минути кардио.
+ че коренът се омазнява бързо. Simple Smile)

# 31
  • Мнения: 3 960
Victoriai, Anastasiya прекрасни сте!
А аз моята коса я изгорих! Щях да питам за помощ какво мога да направя. Не съм боядисана или третирана освен със сешоар както съм споменавала.

Термото на Екстеншънит започна да ми свършва и направих голяма глупост подлъгах се и си купих на Балеа доста хвален термо спрей за 4 лева. Ползвах го заедно с четката на Оливия Гардън от Нотино и си изгорих косата в това положение. Тук на снимката е даже вече подстригана с 5 см, беше още по зле по крайщата. Четката я върнах безапелационно на Нотино, според мен беше менте, защото старата ми керамична е на светлинни години от това което получих от тях. Дори покритието не беше равномерно, а гланцирано и някак недобре нанесено. Докато моята стара има плътен слой бял мат като керамично покритие. Подари ми я сестра ми и не виждам марка, но ме прави много по добре и не ми изгаря косата с нея и с крема на Керастаз. Ако можете да помогнете със съвет какво да й сложа за да я съживя много ще съм благодарна!

По темата
1 - Балансиращи продукти съм ползвала за сега само на Филип Кингсли Moisture Balance и косата ми беше много жива и със страхотен блясък. Отново ще повторя когато свърша запасите ми налични в момента.
2 - Бласък.... Така преследвам този блясък, за момента съм постигала сравнително добър ефект с олиото на Макадамия, класическото, но пак не говорим за огледален блясък, а за нещо по скоро като здравословен такъв. Ще купя при първа възможност капките на O. Way. Дано ми дадат това което търся.

Последна редакция: ср, 28 апр 2021, 16:38 от Lale_Lili

# 32
  • Мнения: 657
Момичета,може ли съвет лутам се като муха без глава искам да си изгладя малко косата и да постигна блясък сума ти олиа и кремове които сте обсъждали съм купила, но ефект уви няма. Подскажете ми на какво да заложа Ланза олиото или oway drops или нещо друго, може би масло за блясък на джойко за руса коса. Не ми е изгорена нито цъфти, не съм се боядисвала от 1 година, но не е гладка и блестяща пущината. Използвам само професионална козметика от много години, но не мога да се хвърля да купувам всички скъпи мазила. Ще бъда благодарна за съвет

# 33
  • София
  • Мнения: 2 157
Благодаря за темата!

1. Балансирани продукти имам само Kerastase Blond Absolu. Използвам веднъж месечно, след боядисване.
Косата ми е руса ниво 10-11 и обича основно протеинови продукти.
2. Блясък не търся и съответно не съм забелязала дали има такъв от нещо конкретно.

# 34
  • Мнения: 1 666
Лале Лили, заложи на серума за връхчета на Oway. Той има термозащита и е единственото нещо, от което аз съм видяла лечебен ефект за цъфтежа. На мен много ми помогна да си оправя косата. Естествено трябва време, няма да стане от раз. И като плюс дава много хубав блясък на косата 😊

# 35
  • Мнения: 3 960
Мерси, Viktoriai!
Ако Арлен пуснат отново 20% за Великден ще го отнеса със сигурност. Тези щети трябва да се оправят някак си 👍

# 36
  • Мнения: 942
Днес си купих всички продукти за домашния еластисайзър без витамин А.  Имам за 3 живота,    като цена ми излезе почти като този на Филип Кинсли. Мисля да сложа:
Глицерин
Черно ямайско рициново масло
Бадемово масло
Арганово масло (имам го)
Масло от семки на кактус, което също имам от преди.
Чудя се в какво съотношение трябва да ги смеся, по оригиналната рецепта на Тайра е по 20 гр. Глицерин, 20 гр. Рициново и другите по 10 грама. Някакви предложения?

# 37
  • Мнения: 748
1. От какви балансиращи продукти/серии сте доволни. Kerastase Blond absolu и Chromatique rich и двете ми харесат, но втората сякаш ми е фаворит.
2. Успешни комбинации за блясък и гладка коса. Все още не съм я открила, единствено с преса докарвам приличен вид 😁, но добре ми действа термото Kerastase discipline и като финиш олиото за руса коса на Marocainoil.
Скрит текст:

# 38
  • Мнения: 3 985
Аз съм сложила от всички изброени масала+кокосово(без вит.А).И тази маска ми докарва изключителен блясък,но незнам от кое точно масло.Много съм доволна.
Кои масла сложи?

# 39
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Не съм чела последната тема, но скачам с въпрос за хелп. Може ли препоръка за хидратиращ продукт- шампоан и балсам. Косата ми е руса, често пъти съм писала, че като структура ми е като на Принцесата. Напротеинчила съм я зверски и е като метла, което ми се ще да оправя. Помагайте мацки Sparkling Heart
P.S  има ли пробвали вече тази серия https://www.kosa.bg/category/1039/ellwo.html?mc_cid=041b3fd7a3&a … mc_eid=04da0661a3

# 40
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 724
Дами, колко време след боядисване мога да ползвам ДПШ?

# 41
  • Мнения: 1 666
Не съм чела последната тема, но скачам с въпрос за хелп. Може ли препоръка за хидратиращ продукт- шампоан и балсам. Косата ми е руса, често пъти съм писала, че като структура ми е като на Принцесата. Напротеинчила съм я зверски и е като метла, което ми се ще да оправя. Помагайте мацки Sparkling Heart
P.S  има ли пробвали вече тази серия https://www.kosa.bg/category/1039/ellwo.html?mc_cid=041b3fd7a3&a … mc_eid=04da0661a3
Маската чудо на Eleven е последното ми хидратиращо попадение, но не знам дали ще е достатъчно силна за изрусена коса.

# 42
  • Мнения: 942

Gold lady кремът без отмиване Redken Extreme Bleach recovery,  продуктите на Джойко.  Аз съм изрусена и много ги харесвам.

# 43
  • Мнения: 1 227
Мерси за новата тема Flowers Hibiscus
Ей много обичам да гледам снимки на коси в този форум!!! Two Hearts

1. Като балансирани (за мен) любимци мога да определя серията Генезис на Керастас (прозрачен ш. и балсам) и Маракеш ш+б оригиналните.
2. За блясък (ще се повторя за пореден път) с две ръце препоръчвам: терапията Клетка Майка на Алфапарф; серума за цъфтящи крайчета oway nurturing drops; Colour WOW Dream coat, както и от изключителна важност са сешоара, четката и техниката на стилизиране (да не кажа че играят 90% роля).

Ето това успях да си отгледам аз с много грижи:

# 44
  • Мнения: 3 985
Одеве се намачках с тривитаминол стоях час и половина и ето го резултата

Общи условия

Активация на акаунт