Професионални серии за коса 147

  • 48 893
  • 759
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 22 520
Купих си сешоар благодаряние на споделеното на някои дами в темата, по-специално Аня Филипова, чиито съвет бях запазила, както и тези, които споделиха за Валера.
Ето съвета на Аня(ако някой търси уред) и какво купих накрая/


https://www.tehnomix.bg/seshoar-valera-va-8612-pp

# 736
  • Мнения: 3 387
ДХЗ,
Честито и дано си доволна! Ще е лек и тих със сигурност, но и мощен.

# 737
  • Мнения: 657
Здравейте, имам един бърз въпрос в ревютата на златна рибка прочетох мнение на някой , че спрея за фоликули Целаген на медикютикъкс омазнявал страшно косата, така ли е?

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 297
Здравейте, имам един бърз въпрос в ревютата на златна рибка прочетох мнение на някой , че спрея за фоликули Целаген на медикютикъкс омазнявал страшно косата, така ли е?
На мен не ми омазнява, вече го ползвам го два пъти на ден, преди по веднъж.

# 739
  • София
  • Мнения: 1 744
Спешен въпрос: боядисвам, като сложа блондор и стъпка номер 1 от олаплекс, после като отмия мога ли да смеся стъпка две с тонер или първо се слага стъпка две, стои се, отмива се и после тонер?

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 19:50 от Мélisande

# 740
  • Мнения: 6 930
Аз обикновено смесвам тонера с боята.. Нямам време за петнайс' стъпки ☺️

# 741
  • Мнения: 415
Сложи малко в тонера ,но според мен ще е малко време престоя нали 5- 10 мин. за тонера,тъй че като го отмиеш си сложи двойката  и си престой повечко време,особено след блондор.

# 742
  • Мнения: 429
Здравейте косата ми е тънка, гъста, суха, изрусена, безжизнена, абе метла... Екстрийм еластисайзъра на ФК изобщо не ми се отрази... Никак все едно не съм го мазала 1 опаковка използвах.
Сега съм набелязала
Протеин в две стъпки за силно изтощена коса ApHogee Two-Step Protein
Балансиращ хидратиращ балсам ApHogee Balancing Moisturizer
Маска с макадамия и арган Macadamia Deep Repair
Термозащитен крем с масло от ленено семе  Olioseta Oro Di Luce..
 На всякъде в описанията и коментарите в ЗР пише че косата ми ще стане мекалъскава подредена и хубава.
Има ли тук някой, който е използвал тези продукти и може да даде мнение дано не съм хвърлила на вятъра една сума в поредното лутане на точната терапия.

П. С вчера и аз сама си боядисах корените и използвах олаплекс и коректор. След олаплекс усещам косата си значително по жива и ме е страх след 2рата баня да не изчезне тази "магия" затова й поръчах всичко това по горе..
Та сложих боя и 1ва стъпка.
после измих с шампоан понеже не знаех боята дали трябва с вода или с шампоан да се измие на кутията й не пише (избрах на Алфапарф, защото преди гпдини са ме боядисвали с нея и ми харесваше и трайността и цветовете)
след това сложих коректор на Естел стоях като за 1ви път 2- 3мин както ме ппсъветва моята фризьорка.
Изплакнах и  сложих 2рата стъпка, хареса ми резултата.

Ако някъде бъркам моля за съвети, благодаря ви прекрасни 😘

# 743
  • Мнения: 63
Здравейте косата ми е тънка, гъста, суха, изрусена, безжизнена, абе метла... Екстрийм еластисайзъра на ФК изобщо не ми се отрази... Никак все едно не съм го мазала 1 опаковка използвах.
Сега съм набелязала
Протеин в две стъпки за силно изтощена коса ApHogee Two-Step Protein
Балансиращ хидратиращ балсам ApHogee Balancing Moisturizer
Маска с макадамия и арган Macadamia Deep Repair
Термозащитен крем с масло от ленено семе  Olioseta Oro Di Luce..
 На всякъде в описанията и коментарите в ЗР пише че косата ми ще стане мекалъскава подредена и хубава.
Има ли тук някой, който е използвал тези продукти и може да даде мнение дано не съм хвърлила на вятъра една сума в поредното лутане на точната терапия.

П. С вчера и аз сама си боядисах корените и използвах олаплекс и коректор. След олаплекс усещам косата си значително по жива и ме е страх след 2рата баня да не изчезне тази "магия" затова й поръчах всичко това по горе..
Та сложих боя и 1ва стъпка.
после измих с шампоан понеже не знаех боята дали трябва с вода или с шампоан да се измие на кутията й не пише (избрах на Алфапарф, защото преди гпдини са ме боядисвали с нея и ми харесваше и трайността и цветовете)
след това сложих коректор на Естел стоях като за 1ви път 2- 3мин както ме ппсъветва моята фризьорка.
Изплакнах и  сложих 2рата стъпка, хареса ми резултата.

Ако някъде бъркам моля за съвети, благодаря ви прекрасни 😘

Косата ми е абсолютно същата - еластисайзъра дори не го усетих. Имам протеина в две стъпки, балансиращия балсам и термозащитния крем на Олиосета. От Aphogee честно казано не видях разлика, термозащитата е ок, но и от нея не видях чудеса. Най-доволна съм от олиото на Керастаз (Blond Absolu ) Алтерна - bond repair, и moisture сериите. Ефект на загладена, лъскава и подредена коса съм получавала най-вече от Miriam Quevedo Extreme Caviar Intensive Anti-Ageing Luxe Masque , СС крема на Алтерна и олиото на Керастаз.

# 744
  • Мнения: 2 339
Антибактериалният тоник за скалп на Mediseutical хубав ли е, върши ли работа? Имам много чувствителен скалп, взех бялата маска на Керастас за скалп, доволна съм много от нея, но ми се иска още нещо, по-силно.

# 745
  • Мнения: 6 930
Sunflower Lady,
Ползвала съм това нещо с ленено семе Oro di Luce Olioseta, но май беше по-скоро серум, едно такова като олио за коса, не знам дали за същото става въпрос. Страхотно ми се отразяваше и все се каня да повторя. Косата ставаше много лъскава и "жива" от него. Но аз не ползвам преси за коса, даже сешоар не ползвам след всяко миене на косата.

# 746
  • Мнения: 429
Здравейте косата ми е тънка, гъста, суха, изрусена, безжизнена, абе метла... Екстрийм еластисайзъра на ФК изобщо не ми се отрази... Никак все едно не съм го мазала 1 опаковка използвах.
Сега съм набелязала
Протеин в две стъпки за силно изтощена коса ApHogee Two-Step Protein
Балансиращ хидратиращ балсам ApHogee Balancing Moisturizer
Маска с макадамия и арган Macadamia Deep Repair
Термозащитен крем с масло от ленено семе  Olioseta Oro Di Luce..
 На всякъде в описанията и коментарите в ЗР пише че косата ми ще стане мекалъскава подредена и хубава.
Има ли тук някой, който е използвал тези продукти и може да даде мнение дано не съм хвърлила на вятъра една сума в поредното лутане на точната терапия.

П. С вчера и аз сама си боядисах корените и използвах олаплекс и коректор. След олаплекс усещам косата си значително по жива и ме е страх след 2рата баня да не изчезне тази "магия" затова й поръчах всичко това по горе..
Та сложих боя и 1ва стъпка.
после измих с шампоан понеже не знаех боята дали трябва с вода или с шампоан да се измие на кутията й не пише (избрах на Алфапарф, защото преди гпдини са ме боядисвали с нея и ми харесваше и трайността и цветовете)
след това сложих коректор на Естел стоях като за 1ви път 2- 3мин както ме ппсъветва моята фризьорка.
Изплакнах и  сложих 2рата стъпка, хареса ми резултата.

Ако някъде бъркам моля за съвети, благодаря ви прекрасни 😘

Косата ми е абсолютно същата - еластисайзъра дори не го усетих. Имам протеина в две стъпки, балансиращия балсам и термозащитния крем на Олиосета. От Aphogee честно казано не видях разлика, термозащитата е ок, но и от нея не видях чудеса. Най-доволна съм от олиото на Керастаз (Blond Absolu ) Алтерна - bond repair, и moisture сериите. Ефект на загладена, лъскава и подредена коса съм получавала най-вече от Miriam Quevedo Extreme Caviar Intensive Anti-Ageing Luxe Masque , СС крема на Алтерна и олиото на Керастаз.
ще пробвам тези продукти, и след това ще взема и тези които си споменала дано открия точните за мен

# 747
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Момичета, за какво ще ви е интересно да си говорим в новата тема?
На мен би ми било интересно да чуя различни мнения за продуктите на OWAY. Доста дами си купиха напоследък и сигурно имат вече впечатления Simple Smile Записала съм си насоките на Anelia Dimitrova 649961, които са много ценни, но бих искала да чуя и други.

# 748
  • Мнения: 737
Аз си поръчах за тест Комплект за подхранване и обем Philip Kingsley Nourish & Volume Jet Set и останах доволна – еластисайзър + Ш+Б използвах и толкова мека коса не бях имала от мнооого време. После си забърках домашния еластисайзър, но от него косата ми стана по-твърда и мазна. Така че се връщам на еластисайзър ФК и искам да го комбинирам пак с тяхната серия. Колебая се за Ш и Б. Каква е разликата между Силно хидратиращ шампоан и Шампоан за силна хидратация ? Искам и да си взема продукт за обем. Кое е по-добре Б за обем + Ш за хидратазия или Б за хидратация+ Б за обем?

За нова тема за мнения за продуктите на OWAY съм ЗА. Заглеждам ги,  но още не съм избрала и ще е полезна темата за мен

# 749
  • Мнения: 1 007
Бихте ли ми препоръчали хубав продукт за заглаждане на косата. След баня съм като разплетена кошница и стърчи навсякъде.

Общи условия

Активация на акаунт