Откраднат живот: Финалът тема 108

  • 22 447
  • 542
  •   1
Отговори

Анкета

Какъв финал очаквате да видите?

Опции:

* Гласуването приключено: пт, 21 май 2021, 10:10
* Може да изберете максимум 3 опции.

# 45
  • София
  • Мнения: 27 020
Е, да, ама фигурират много други предавания на БТВ, тях защо ги има тогава?
Освен това е показателно и че Отдела го няма. Явно и трите не се гледат чак толкова много. А не че има измама.

Колкото до епизода. Пореден празен такъв. Този сезон е почти нулев за мен. Наистина няма за какво да се хвана, колкто и да ми се иска. Ето че започнаха и с най-интересната ''двойка'' Наков и Кирилова да изплискват легена. Добре, че наближава краят, защото и тази линия щяха да опропастят.

# 46
  • Мнения: 9 609
Роси, бъркаш, БТВ-и и Нова в момента, вторите мисля от началото на зимния сезон, използват телевизионен рейтинг на една и съща компания и това не е Нилсен, а Гарб.

# 47
  • София
  • Мнения: 9 556
Ооо, аз не твърдя, че има измама, а съм изненадана отнотсъствието на Отдела. Просто аудиторията на семейните драми е различна (възрастово), което за мен е причина Белези да липсва. За Съни бийч трябва да видим Април, когато започнаха новите епизоди.

ПП: Не знаех, че Нова вече не ползват Нилсен

# 48
  • София
  • Мнения: 27 020
Е, то се вижда, пак го няма.
Епизод 5 на Сънито се завъртя на 26.03
т.е. гледаме последните 3 таблици и изобщо го няма.
Явно хората са си свикнали с простотията Ол Инклузив и не са дали нов шанс на Сънито след като от БТВ наравиха този уникален гаф да ги прекъснат.
Между другото Ол Инклузив третия сезон също е зле. На фона на втория имам предвид, което е следствие от трагичния втори сезон.

# 49
  • Мнения: 4 402
Аз бях избрала сезон 1 на Ол инклузив пред Съни, но сега си минах твърдо на новите епизоди на Съни и много ми допада. На фона на другите ни сериали в момента ми е топ. Учудвам се, че не се гледа, но наистина тъпо го прецакаха с паузата.

# 50
  • Мнения: 9 609
Предполагам имат гледаемост, но явно недостатъчна, за да минат в седмичния топ 25, но имайте предвид, че тук влизат всяко излъчване с добър дял зрители - вечерните новинарски емисии заемат 7 места, ОЖ - 3, Един за друг - 3, Безмилостен град - 5 и добавяйки с по едно Капките, Талантите и Рачков - станаха 21. Останаха 4 места и който се вмести, а виждаме успяват Ол инклузив, Мастър шеф, Кошмари в кухнята, Братя, Бригада нов дом или някой филм. В месечният сигурно ще ги видим, защото там данните ще бъдат обобщени и ще има 14 свободни позииции.
Белези с конкуренция като Капките, както си и мислих нямат никакъв шанс.

# 51
  • Мнения: 5 846
Странен случай с хора от малцинствата ще доближи горещо близко доцент Захариев и доктор Наков:

https://nova.bg/accents/view/2021/04/29/324834/%D0%B4-%D1%80-%D1 … 0%BB%D1%8A%D1%82/

Зелки😁
https://www.instagram.com/p/COOKdokj2A8/?igshid=h2gbzi8xztj7

Явно става, че това с детето няма да се получи. Утре Захариев ще държи реч на Наков и Кирилова, която ми се струва, вече е разколебана, след днешният епизод.
Дано поне накрая Наков и Петмезов да се съберат (не, че не ми се иска Захариев да се осъзнае😁🤣) и да заминат на сватбено пътешествие.

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 11:09 от HumbleDrumble

# 52
  • Мнения: 9 478
Доста ми е скалъпена тази история с връзването на тръбите.
Доколкото знам на тях им слагат спирали и те са наясно.
А и мисля, че въпреки това може да се забременее чрез инсеминация/ин витро, защо Захариев им каза, че не могат да имат деца.

Романова и Методиев ми бяха много фалшиви, много е тъпа тази история.

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 20:54 от Вαнuлuя

# 53
  • Мнения: 2 329
Ох, много ми е трудно вече да идържам тези глупости. Не вярвах, че ще дойде чак такъв момент, но си е истинско изпитание за нервите и интелекта да се гледа Simple Smile

Последна редакция: чт, 29 апр 2021, 20:54 от Polikseni

# 54
  • Мнения: 2 990
Развалиха и образа на Романова. Сценаристите са много смотани.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
+1.
И тази политоректност ми идва в повече. Горките роми. Жестоки българи. Бактън. Явно съм расист. 🙄

# 56
  • Мнения: 4 069
Развалиха и образа на Романова. Сценаристите са много смотани.
Мислех си същото. Поредният женски образ, който бива развален, когато го вкарат в любовна връзка.
И пореден епизод показваме колко са свестни и дискриминирани ромите. Едно и също, едно и също

# 57
  • Мнения: 2 990
Нямам нищо против някой да бъде във връзка с някого. Но тук вече не се търпи. В частност с Фотев. Този човек прави и най-отвратителното само й само той да бъде доволен. И сега до такава степен притиска Романова, че си мисля че тя ще направи някоя грешка, но дано не е късно. Дано Боби я разбере и дано й помогне защо тя  прави тази жертва в името на нейната връзка с Методиев. Любовта променя хора колкото й силни да са някой.

# 58
  • Мнения: 5 846
Защо бе, сценаристите, защо не направихте Захариев гадже на Наков.. Душата ми плаче. 😭😭😭

# 59
  • Мнения: 4 402
+1.
И тази политоректност ми идва в повече. Горките роми. Жестоки българи. Бактън. Явно съм расист. 🙄
И на мен ми писна това идеализиране на ромите. Милошев не знам какво цели с тази тема. Освен и той да се замисля за политическа кариера. Историята с Надин ми хареса. После и с детето, което учеше да не краде. Но тук вече пресолиха манджата. Ние сме под геноцид, а те си се размножават доста успешно. Пък тук излезе, че ги кастрираме...
Романова падна много ниско. Пак, че си призна, ама...
Не знам дали има финал, който може да спаси сериала. Гледам на инат да го довърша след 490+ изгледани епизода. А после ще си сложа финал, докъдето на мен ми е харесвал и така.

Общи условия

Активация на акаунт