Пазаруване от НМ, тема 51

  • 45 010
  • 747
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 991
Аз също имам за 068- за един артикул, пише че може и в м-ните,

# 91
  • Варна
  • Мнения: 25 286
И при мен не хващат. Много им здраве.

# 92
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 761
Нищо нямам и не хваща на основния ми.
Ние с тебе сме с имейлите фантоми Joy

Освен да се запишем, ако на някой му остане излишен. Blush

# 93
  • Мнения: 2 844
https://www2.hm.com/bg_bg/productpage.0889885001.html Момичета, здравейте Heart Тези обувки дали ще са удобни, имам същия цвят чанта от Зара...

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Пробвах, пробвах ни-що!

# 95
  • Мнения: 36 666
Брей, добре, че отворих темата Simple Smile Сега се връщам от магазина, оставих им една торба стари дрехи, но не си харесах нищо. Но при тази добра отстъпка + безплатна доставка, се изкуших и направих поръчка.

# 96
  • Мнения: 2 844
pppqqq , и аз се изкушавам за тези обувки, но ще чакам отзиви, че ако са някакви дървени - няма смисъл. Grinning

# 97
  • Мнения: 2 888
Аз също нямам код, имам 2 профила Simple Smile

# 98
  • Мнения: 5 388
Изпуснах новата тема. Влизам тук и виждам код, на осн имейл съм го получила, засега обаче не се лови ни с гол. , ни с малки букви.

# 99
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Е, щом го имаш на мейл, а не лови можеш да се обадиш на съпорта за съдействие. Аз така или иначе нямам нужда от нищо, бих поръчала пак нещо за дребния, но няма нищо наложително, така че... като не пускат кодове на всички спестяваме малко пари, а те малко оборот.

# 100
  • Мнения: 2 844
Някой от Пловдив, ако иска, може да се комбинираме и да поръчаме с моя код ( ако хване Grinning ) .

# 101
  • Мнения: 5 388
Аз имам много акаунти, но не ми се преслушват, нищо не ми трябва, предимно вкъщи сме си-заради дистанционното.
Блонди,
Кодът нали е за един артикул...., направили са го , за да няма комбиниране на потребители.

# 102
  • Мнения: 772
Нали понякога хващат по два и повече пъти. Изпробвано. Grinning

# 103
  • Мнения: 2 844
ее, Камея Sad жалко

# 104
  • Мнения: 1 892
До момента съм с 2 мейла и 2 поръчки 😅 Довечера ще продължа да ровя из мейлите.

Общи условия

Активация на акаунт