Колко често се виждахте преди да заживеете заедно?

  • 12 304
  • 314
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 15 292
Абе и ти не подбирай, пък после чакай Мъж с главна буква.
Тези влюбчиви епизоди са нормални за ученичка, две (даже три) петилетки по-късно не ще да са само мъжете виновни, но не е удобно да го кажем и е по-лесно да се вайкаме.

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 09:24 от -Narcissa-

# 301
  • Варна
  • Мнения: 135
Не с лоши чувства, но ми звучиш като еднорог пръцкащ розови дъги....ако на това му викаш "връзка" критерият ти е явно много нисък...това са..хм, как ли и да го нарека..вкопчваш се в някакви илюзионни идеали и мислиш, че всеки (не буквално) изпречил се на пътя ти е ТОЙ...ама имам лоша новина - направо вървиш към него с огромен лозунг "БЯГАЙ"..в неговите очи изглеждаш, като (представи си, не визирам, че си такава) бягаща към него обезумяла жена за връзка на всяка цена! Така, изправи се, погледни се в огледалото, огледай се, хвани се под ръчичка и живей СВОЯ живот! Бъди уверена, обичай се, излизай, но не очаквай връзка от всеки погледнал те! Промени вътрешните си нагласи и един ден ще се случи, пък ако не стане не е края на света - ти вече НЕ СИ САМА и никога няма да бъдеш - имаш дете! Пък нали си и човек - партньор за секс винаги ще намериш! Поставяй си картите на масата - от теб трябва да лъха на уверена, обичаща се жена, която не прави компросиси със СЕБЕ си! Слагай граници и винаги заявявай себе си, но на този етап трябва да оправиш именно това, защото с днешна дата заявяваш по скоро отчаяние! Желая ти хармония със самата теб и успех Simple Smile

Последна редакция: пт, 28 май 2021, 10:41 от RISE

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 79
Не с лоши чувства, но ми звучиш като еднорог пръцкащ розови дъги....ако на това му викаш "връзка" критерият ти е явно много нисък...това са..хм, как ли и да го нарека..вкопчваш се в някакви илюзионни идеали и мислеш, че всеки (не буквално) изпречил се на пътя ти е ТОЙ...ама имам лоша новина - направо вървиш към него с огромен лозунг "БЯГАЙ"..в неговите очи изглеждаш, като (представи си, не визирам, че си такава) бягаща към него обезумяла жена за връзка на всяка цена! Така, изправи се, погледни се в огледалото, огледай се, хвани се под ръчичка и живей СВОЯ живот! Бъди уверена, обичай се, излизай, но не очаквай връзка от всеки погледнал те! Промени вътрешните си нагласи и един ден ще се случи, пък ако не стане не е края на света - ти вече НЕ СИ САМА и никога няма да бъдеш - имаш дете! Пък нали си и човек - партньор за секс винаги ще намериш! Поставяй си картите на масата - от теб трябва да лъха на уверена, обичаща се жена, която не прави компросиси със СЕБЕ си! Слагай граници и винаги заявявай себе си, но на този етап трябва да оправиш именно това, защото с днешна дата заявяваш по скоро отчаяние! Желая ти хармония със самата теб и успех Simple Smile

Благодаря за думите!

Знам че дори с критика, всички ми желаете доброто.

На този етап съм сама и ще си дам време.
Затова и тези дни анализирам всичко, миналия ми опит и това как се чувствам.

Докато не променя нещо в мен, няма да се промени изхода на връзките ми....

Нито мъжете са ми длъжни, но аз съм отговорна за моето щастие и това на детето ми!
Като не виждам, че искат да са с мен, ще режа от по-рано.

Благодаря на всички.
Да, колкото и да не ми се получават нещата, не спирам да вярвам в любовта. Да я търся, да я искам. Simple Smile
Да ви кажа честно това ме радва, че не се отчайвам.
Просто ми дойде в повече с този проблем-да съм във връзка, а реално да се чувствам сама.

# 303
  • Мнения: 17 416
И един въпрос от мен - кога ще се научиш да приоритизираш отношението към теб? Ако все с ергени се занимаваш, нищо чудно.

# 304
  • Мнения: 3 350
Просто ми дойде в повече с този проблем-да съм във връзка, а реално да се чувствам сама.
Чувстваш се сама, защото и в реалността наистина си си сама. Искам да кажа, че наистина не си била във връзка. Това не е връзка, както мисля се изясни вече.

# 305
  • Мнения: 934
Мисля, че си people pleaser и това ти носи негативи в романтичните отношения. Хубаво е човек да споделя мислите, нуждите и желанията си, както и да ги отстоява, защото иначе няма да е действащо лице, другите ще взимат решенията, разбира се, изцяло в техен интерес, а на него му остава да е разбран.
Като ти задават въпрос, намеквайки желания отговор, се прави, че не разбираш и отговаряй искрено, а не 'правилно'. Колко хора са си подсигурили спокойствието, 'щото не разбират от намеци Wink Не се чувствай отговорна да четеш между редовете и да се съобразяваш с това.

# 306
  • Мнения: 15 292
То тъжното е, че никак не са намеци. Като се видим, после ще се прибереш сама, нали?
Ами не, няма. Щото няма да изляза с теб въоще. А сега айде сайонара.

# 307
  • Мнения: 12 950
Авторке, много точни са ти наблюденията. Ако се съгласяваш с предложение, което не ти харесва, мъжът няма защо да променя офертата си в твоя полза. Той те пита, не ти налага и ти сама избираш по-лошото за теб. Ами, няма сам да се сети.

В този пример с мъжа, който не живее в София и "му е разход" той да изминава пътя, а на теб се очаква да ти е какво - приход? - това наистина е комично. Няма да прави разходи, ако се среща със съседката си, какво те занимава теб.

# 308
  • Мнения: 837
Авторке, много точни са ти наблюденията. Ако се съгласяваш с предложение, което не ти харесва, мъжът няма защо да променя офертата си в твоя полза. Той те пита, не ти налага и ти сама избираш по-лошото за теб. Ами, няма сам да се сети.

В този пример с мъжа, който не живее в София и "му е разход" той да изминава пътя, а на теб се очаква да ти е какво - приход? - това наистина е комично. Няма да прави разходи, ако се среща със съседката си, какво те занимава теб.

Просто знаят или поне усещат, че тя има повече нужда от тази среща, затова оставят компромисите за нея. Аз не виждам нищо манипулативно или намеци в разговорите й с мъжете. Буквално й казват "Знам,че много искаш да се видим, но аз не държа толкова, а и не ми се дават пари. Ако толкова държиш ела ти."

# 309
  • Мнения: 176
Имах ги тия проблеми и аз, защото отчаянието си личи. И все се питах как всички вече са във връзка, та нима аз съм крива? И не, не бях, но висях до телефона, а това мъжете го надушват бързо. Ставаш безинтересна плячка, защото нямаш самочувствие и се държиш сякаш няма кой друг да ге вземе. Опашката, дето се виеше за мен край нямаше, но аз вечно тичах след някой нещастник. Като бях на 28 някъде си казах: “не се ли държи с мен добре, не виждам ли нетърпение да ме види, тогава да върви къде ще”.
При първият подобен номер или лаф като тия, дето ти ги вкарват на теб, бяха пращани да вземат барабанчето и да водят колоната от отиващи ба май*ата си. И колкото по-груба бях, толкова по-им се вдигаше интереса. Но аз вече знаех, че не излизам със зрял човек и се преориентирах. Като започнах да излизам с мъжа ми и той се пробва да ми шикалкави и аз противно на всякакъв здрав женски разум (разбирай залъгване) му казах, че съм на 30 и ако иска да хойка, аз няма да чакам да ми заминат “яйцата”, докато той се реши на нещо си. Ами женени сме и то щастливо. При едно сепване от страна на жената, ако мъжа не е влюбен в нея ще избяга и ще каже, че го притиска. Ако е влюбен, ще се стресне.

А това с 6-те месеца също е познато. Пристрастена си към влюбването, драмата, интересното. После няма какво да те задържи, защото още от началото си тичала след някой без особено съдържание. Да предположа: после във връзката нито са те обгрижвали особено, нито сексуално сте пасвали?

# 310
  • София
  • Мнения: 17 930
Аличка Баличка, доста цветущо описание. Събуди ми интереса да чуя репликите за барабанчето и майната Joy
Аз не мога да се въздържам на хора, които шикалкавят и обикновено коментарът е придружен със своебразен "психопортрет".
Виждам, че комплексите те тикат към еди- какво си и подобни. Гилти. Не е най- добрият подход, защото по този начин не бъзваш човека, но и за какво да бъзваш хора, които играят номерца. И ти си го казала, важи и за авторката.


Мъжете скачат спордд тоягата на жената, но с условието, че са що- годе нормални. Такива като на авторката са инфантилни и няма сила или жена на тоя свят, която да ги накара да се държат нормално дългосрочно. Може за малко да ги активизира, ако има друго поведение, но същината на човека и дефицитите си остават. Интелигентен мъж нр би казал тия простолетини. "Иска ти се да дойда, ама няма, хихи." Пак може да не я зачита и да я повърти, но ще е доста по- рафинирано.

Вярно е, че хората оперират често точно по границите на човека дори да не са крайно лоши, явно е природа, но има 2-3 типа, с които няма смисъл от мерки:
1. Много прости мъже, които са другс вселена
2. Инфантилни, застинали в 15-те си години, без изглед за промяна
3. Нарцистични типове, там играта винаги е on

# 311
  • Мнения: 176
Това с барабанчето е от един много стар виц на Слави 😁 Абсолютно се държат така недорасляци, но за тях не реват зрели жени. Зрелостта не е до възраст, а до това да се осъзнаеш и че не може вечно да си на изчакване някой да те вмести. Един от love guru-тата в Ютюб обясняваше, че не че няма време. Просто няма време за теб.

Аличка Баличка, доста цветущо описание. Събуди ми интереса да чуя репликите за барабанчето и майната Joy
Аз не мога да се въздържам на хора, които шикалкавят и обикновено коментарът е придружен със своебразен "психопортрет".
Виждам, че комплексите те тикат към еди- какво си и подобни. Гилти. Не е най- добрият подход, защото по този начин не бъзваш човека, но и за какво да бъзваш хора, които играят номерца. И ти си го казала, важи и за авторката.


Мъжете скачат спордд тоягата на жената, но с условието, че са що- годе нормални. Такива като на авторката са инфантилни и няма сила или жена на тоя свят, която да ги накара да се държат нормално дългосрочно. Може за малко да ги активизира, ако има друго поведение, но същината на човека и дефицитите си остават. Интелигентен мъж нр би казал тия простолетини. "Иска ти се да дойда, ама няма, хихи." Пак може да не я зачита и да я повърти, но ще е доста по- рафинирано.

Вярно е, че хората оперират често точно по границите на човека дори да не са крайно лоши, явно е природа, но има 2-3 типа, с които няма смисъл от мерки:
1. Много прости мъже, които са другс вселена
2. Инфантилни, застинали в 15-те си години, без оглед промяна
3. Нарцистични типове, там играта винаги е on

# 312
  • Мнения: 42 049
Все пак точно интелигентните мъже не са кучета, че да скачат според тояга. Не може да искаш хем свестен и оправен мъж навън, хем хрисима и послушна безгласна буква във връзката.
А и не е нормално от първата среща (хайде първия месец) да се поставят условия за брак, нали първо трябва да се види как вървят нещата, има ли химия, има ли разбирателство, има ли сексуална съвместимост. То ясно, че да се точат нещата с години не е хубаво, ама и бързата кучка слепи ги ражда. Пък и ако се разкарват бързо бързо кандидати само защото не кипят от мерак за деца и семейство, това носи риск  да се отсвирят свестни екземпляри.

Последна редакция: пн, 31 май 2021, 20:34 от Черна станция

# 313
  • Мнения: 7 558
Времето не е от значение, познавам хора оженили се за 6 месеца, живеещи дълги години заедно и такива след 8 годишна връзка, разделили се завинаги. Все си мисля, че заедността се усеща още в началото на връзката.

# 314
  • София
  • Мнения: 17 930
Имах предвид грубите реплики да чуем.
Ама, че сеирджийка Bowtie

Общи условия

Активация на акаунт