Серуми за лице, коса и тяло

  • 66 191
  • 528
  •   1
Отговори
# 435
  • Благоевград
  • Мнения: 2 876
Здравейте!
На 35 години съм, с мазна кожа, алергия към слънце и бяла кожа.
До сега не съм ползвала анти ейдж козметика освен за околоочна зона Клиник All about eyes и два продукта на Nuxe - розовият серум и червеният.
За почистване ползвам Avene Cleanance, а слънцезащита също на Avene 50 фактор.
Този серум ми попадна в погледа и ще съм благодарна за отзиви.
https://www.eau-thermale-avene.bg/p/a-oxitive-jourizglazhdasch-a … 70208139-943d0b40

# 436
  • Мнения: 7 725
имате ли мнение за Caudalie Vinoperfect Complexion Correcting Radiance Serum ?

# 437
  • Мнения: 6 849
На Кодали всичко е уникално. Прекрасни кремове.
Преоткрих тази марка.
Видях, че имат и парфюми. Влюбена съм в тази марка вече.

# 438
  • Мнения: 701
имате ли мнение за Caudalie Vinoperfect Complexion Correcting Radiance Serum ?
На мен този серум ми е любим. При мен хидратира, изравнява тена, дава healthy glow на кожата.

# 439
  • Мнения: 49
И аз използвам Caudalie т.е. почти цялата ми козметика е на тази  марка. Всичко много ми харесва. Много съм доволна.

# 440
  • София
  • Мнения: 19 402
Здравейте, ЧНГ на всички! Много красота и успешни покупки през 2024 г.!
Поръчах този серум за лице https://www.iherb.com/pr/advanced-clinicals-vitamin-c-anti-aging … fl-oz-52-ml/82189 , още не съм го ползвала.
Имате ли впечатления от него? При употребата му май трябва да се мажа с крем с SPF, има ли значение какъв е факторът? За протокола - на 53 съм.

# 441
  • Мнения: 23 295
Не ми излиза на мен.

# 442
  • Мнения: 2 452
Предполагам,че става дума за този

Не съм го ползвала,но ето препоръката на производителя
"This product contains an Alpha Hydroxy Acid (AHA) that may increase your skin’s sensitivity to the sun and particularly the possibility of sunburn. We suggest always using a broad-spectrum SPF 30+ sunscreen, wearing protective clothing, and limiting sun exposure while using this product."
Серумът изглежда хубав,Витамин С,Ферулова киселина,Витамин Е...Не видях концентрации,но тези съставки са на първите места...Аз обаче бих го ползвала вечер,предвид наличието на киселини(млечна,гликолова,ферулова).

# 443
  • Мнения: X
И аз бих го използвала вечер преди лягане. Ако държиш да е сутрин, на твое място бих използвала SPF 50, просто защото слънцезащитата по принцип не се нанася в достатъчно количество и повечето дерматолози, които съм чела по въпроса, препоръчват този фактор като ежедневен, за по-сигурно. Когато комбинираш с витамин С, е нужна наистина надеждна слънцезащита.

# 444
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 179
Задължително защита 50. На мен така ми излезе едно петно преди време, което ми отне доста усилия да премахна. Аз ползвам корейска слънцезащита, която е много лека и ми допада.

# 445
  • Мнения: 1 131
Момичета, кой е вашия любим серум с ниацинамид People Eyes

# 446
  • София
  • Мнения: 4 347
Момичета, кой е вашия любим серум с ниацинамид People Eyes

Purito Galacto Niacin 97 Power Essence
Бонус са ферментите, ниацинамидът не е много - 5%.
Много лек, сработва се с всички продукти, които се ползват в рутината. Озарява непосредствено и в дългосрочен план. Много добра поносимост от кожата. Често го ползвам вместо тонер.

# 447
  • София
  • Мнения: 19 402
Как да излезе, като съм изяла част от адреса Simple Smile

Pupitka, Bizzie, VanessaDE, безкрайно благодаря. Heartbeat  Къде видяхте тези препоръки, аз го получих от
i-herb и там сякаш не видях такъв текст.
Ако го ползвам вечер, въпреки това сутрин нали трябва да слагам слънцезащита? И аз мислех за 50, защото съм относително светла.
Ще помоля за препоръка за такъв крем, но не само за слънцезащита, а и за поддръжка на суха кожа след 50 години. Може и от корейските. Някъде 60 лв. горна граница.

# 448
  • Мнения: 6 849
В ДМ има страхотно намаление 1+1 оферти с купон като се маркира картата.
Серумите Ревокс излизат по 6 лв - ниацинамид, хиалуронова киселина, ретинол.
Ако сте фенове на марката.
Маските на Миша са по 1.50 лв - чаено дърво, ший и другите видове.
Такива цени няма никъде в момента.
Мишата най-евтина е била 2.39 в Ремедиум.

# 449
  • Мнения: 23 295
Не всички. а Ревокс са включени, да знаете.

Общи условия

Активация на акаунт