Серуми за лице, коса и тяло

  • 60 397
  • 501
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 435
Не всички форми на витамин C са фоточувствителни, Tetrascorbyl isopalmitate например не е. И витамин C по-скоро подсилва слънцезащитата, не прави самата кожа по-фоточувствителна. Аз го ползвам целогодишно от много години и не съм имала проблеми никога, а слънцето при нас лятото е доста силно.

# 481
  • София
  • Мнения: 10 309
Витамин Ц серум ползвам само сутрин и само студените месеци. До към края на март някъде. Ако не ползвате вечер друг тип серум може и тогава да си го слагате. Слънцезащита задължително според мен.

Защо само в студените месеци?!?

Използва се целогодишно, аз лично го използвам и вечер, за мен е незаменим продукт.

Последна редакция: вт, 05 мар 2024, 16:14 от nad_tab

# 482
  • Мнения: 658
Споделям аз как го ползвам. Няма нужда от толкова препинателни знаци.

# 483
# 484
  • София
  • Мнения: 10 309
Споделям аз как го ползвам. Няма нужда от толкова препинателни знаци.

Извинявам се, за острата реакция!

Просто не разбрах, защо в студените месеци, не е ретинол newsm78

# 485
  • пустинята Гоби
  • Мнения: 7 283
Сигурно защото след употреба се препоръчва фактор, което вече е сигнал, че през лятото трябва да се внимава. Много хора и лятото мажат ретинол, че и третиноин, ама реално не е за всеки.

# 486
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
Здравейте!
Имате ли отзиви за този серум.

# 487
  • Мнения: 2 586
Здравейте!
Имате ли отзиви за този серум.

Пробвах го на няколко тестера, нищо особено. За мен всички серуми с ХК са еднакви. Не че не си купувам такива, но гледам да има и друга активна съставка.

# 488
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
Хелия, благодаря.
Значи ще си подновя този

# 489
  • Мнения: 1 432
Здравейте, търся откъде/физически магазин/ мога да си закупя този крем за изсветляване на окосмяване.
Питах в аптеки и склад Елитис. Няма го. Онлайн го има, но не може да се види срокът на годност.

Скрит текст:

# 490
  • Sofia
  • Мнения: 4 702
Сайтовете обикновено оставят координати за контакт, можете да се свържете и да поискате информация за срока на годност на продукта.

# 491
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 755
Какво мислите за този серум: https://www.laroche-posay.bg/mela-b3/mela-b3-serum?

# 492
  • Мнения: 1 920
Някой пробва серума с ниацинамид на Лореал? Или да препоръчате друг.

# 493
  • Мнения: 4 745
Дайте някой серум от типа на прословутата Центела,че нещо не привършвам ботъла и не съм очарована .За първа стъпка на хидратация.

# 494
  • Мнения: 339
За серум с ниацинамид аз съм използвала на The ordinary и много ми беше харесал. Изхабих 2 шишенца и видях доста голям ефект върху стари петна от акне, също за стягане на пори и изглaждане на текстура. Но съм го ползвала преди доста време и не знам дали е претърпял някакви реформулировки, защото знам, че понякога марката правят такива.
Сега използвам на Geek and Gorgeous, техния B-bomb, но не съм впечатлена.
И аз се загледах в този на L'oreal, тъй като останах изненадващо доволна от техния серум с витамин Ц.

Последна редакция: чт, 18 апр 2024, 15:08 от Meddyy

Общи условия

Активация на акаунт