Серуми за лице, коса и тяло

  • 59 528
  • 495
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 35 950
много харесвам серуми, последният отворен е този:



есме, поръчай си от мейк ъп

Последна редакция: чт, 06 май 2021, 20:09 от bubanka

# 61
  • София
  • Мнения: 1 121
Ellie четох мнение в друга тема за серума на Лореал Stemoxidin.Мацката казва,че косата и за месец и половина май беше, е пораснала с 4см,естествено аз заредих и от него Grinning
До сега от серум не съм виждала по-бърз растеж.Свърших серума на Медисютикалс,сега ще редувам този на Филип Кингсли със Стемоксидина пък ще видим.
В един магазин за профи козметика за коса в Турция ми казаха че най-доброто за сгъстяване и растеж е серума Екстеншънист на Керастаз.Аз исках гела на Давинес,но ме разубедиха.Резултат не знам дали дава,ползвах само едно бутилче.
Иначе за сгъстяване съм с две ръце за Медисютикалс.Ползвам го от година и нещо и косата ми доста се сгъсти,а челото ми се стесни видимо

И аз четох за двата серума, на Лореал и Керастаз.
Снощи бях на фризьор, за подстригване, и го питах какво мисли за серумите. Каза, че и двата са хубави, но Керастаз е по-силен и по-хубав. Също така каза, че от шампоани за растеж файда нямало, трябвало си серум. Разбира се, това си е неговото виждане по въпроса.
Ще си помисля до следващата заплата какво да си купя, че серума на Керастаз не е от евтините.

Иначе днес забърсах едно Vitamin C 20% на Revox. Отдавна му се чудя, но днес минах покрай магазин и реших да взема. Ще го пробвам довечера.

На the inkey list, ползвам Oat cleansing balm. Извън темат за серумите е, но на мен много ми харесва за първа стъпка от измиването вечер.

# 62
  • Мнения: 1 018
Вчера поръчах тъкмо този серум на Керастаз, има намаление 20% в Нотино та не се колебах много. Знам, че продуктите им са страшно добри и силно се надавам да има ефект.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Ползвам в момента Инициялист на Керастаз и за лице този с колаген на Биотен, който беше показан по напред.

# 64
  • Мнения: 255
Esmee, а защо сте се спрели на този продукт? Погледнах снимката със съдържанието - в него няма нищо особено полезно за кожата. Пише, че е с хиалуронова киселина - аз не съм специалист, но от това което чета в състава не продукта не виждам хиалуронова киселина. Има няколко съставки, от които нито една не дава специална грижа за кожата.

Продуктът с няколко форми на хиалуронова киселина, от който съм много доволна, е премиум лосионът на японския бранд Hada Labo (оранжевата опаковка). Ползвала съм и по-лекия вариант, но в премиум продукта има добавена и уреа, което е още един плюс, а и малко по-вискозната консистенция е идеална за зряла кожа.

 Сериозен фактор за мен е и че цената е несравнимо по-добра от тази на доста подобни серуми на нашия (БГ, а и европейски) пазар. Серумът на Виши например, Mineral 89, не превъзхожда с нищо този на Hada Labo по състав - даже е по-оскъден откъм хидратиращи съставки. Сега погледнах цената, която е около 30 лв. за 50 мл. - не е много, но 170 мл. на Hada Labo, който поръчвам от ebay, обикновено излиза около 25-27 лв.

https://makeup.bg/product/407578/ Смятам да пробвам този. Знаете ли къде мога да го купя?

# 65
  • SF
  • Мнения: 21 093
Защото беше препоръчан в една друга тема. От там дадоха и линка към тези серуми. Аз не съм чела така, както ти. Доверила съм се на това, което пише: Хиалуронова киселина. Затова и попитах, защото знам, че си пишат злато, пептити, хиалурон, еластан, омега... - каквото си решат.
Този, който ти препоръчваш, само от и-бей ли може да се купи?

# 66
  • Мнения: 1 666
Имах един серум на Ава с морски водорасли май беше. Според мен си бешв чиста вода. Не му усещах действието по никакъв начин.

# 67
  • Мнения: 255
Аз пазарувам азиатска козметика основно от ибей. Не съм попаднала на този продукт в БГ (в някакъв момент започнаха да внасят продукти на марката в ДМ, но бяха ограничени като избор, а и доста по-скъпи от редовните за този невисок клас козметика).

Защото беше препоръчан в една друга тема. От там дадоха и линка към тези серуми. Аз не съм чела така, както ти. Доверила съм се на това, което пише: Хиалуронова киселина. Затова и попитах, защото знам, че си пишат злато, пептити, хиалурон, еластан, омега... - каквото си решат.
Този, който ти препоръчваш, само от и-бей ли може да се купи?

# 68
  • Мнения: 148
Благодаря на Ванеса за ОЧАКВАНО добрата тема Blush
Темата за мен ще е полезна, но моят опит за вас може би не /поне за сега /
Аз съм на 40+ и до скоро не ползвах почти никаква козметика /освен ББ /, защото нищо не ми попива в кожата и лъсвах, като намазана филия. Купувах и подарявах, като целогодишен дядо Коледа. От скоро започнах да ползвам витамин С на By Wishtrend и тъй като доста ми изсуши кожата, ща не ща си купих мазила. Сякаш забелязвам малко избистряне на лицето. Ще търся пак някакъв с висок %. Четох добри отзиви за G&G.
Всичко ми е корейско. Не, че ми попиват изцяло, но ги усещам по-леки и ми харесват. В момента съм с есенцията на Бентън с охлюви и пчелна отрова - хареса ми доста.
Напоследък започнах да пръскам флорална вода по лицето - роза и лавандулова, но моите са направо от дестилерии /имаме приятел производител /и не знам дали имат общо с купешките. Много свежо ми става лицето /едва ли се дължи само на тях, но така го чувствам /.
С ХК на ТО нещо не се спогодихме и сега стои наказана в шкафа. С тоници без тоници.... нещо ми утежнява. Ще пробвам с флоралната пък да видим.
Ванеса, малко ми стана чудно относно съвета на комшиите за сгъстяване на косата с Екстеншънист на Керастаз. Прочетох за него и пише, че е за растеж... Или нещо аз не съм разбрала.... Имам още половин кутия от 3-тата на Керастаз Денсифик ампули и за сега ефектът клони към нула /поне в моите очи /, ентусиазъмът ми също...  Може да се върна на Меди, въпреки че от него за разлика от повечето други ползващи го, аз не усещам грам загряване /не знам до колко е нормално /.
Или ще пробвам и аз съвета на комшиите....

# 69
  • Мнения: 1 018
Може ли да дадете снимка на този серум на Хада Лабо?

Esmee, а защо сте се спрели на този продукт? Погледнах снимката със съдържанието - в него няма нищо особено полезно за кожата. Пише, че е с хиалуронова киселина - аз не съм специалист, но от това което чета в състава не продукта не виждам хиалуронова киселина. Има няколко съставки, от които нито една не дава специална грижа за кожата.

Продуктът с няколко форми на хиалуронова киселина, от който съм много доволна, е премиум лосионът на японския бранд Hada Labo (оранжевата опаковка). Ползвала съм и по-лекия вариант, но в премиум продукта има добавена и уреа, което е още един плюс, а и малко по-вискозната консистенция е идеална за зряла кожа.

 Сериозен фактор за мен е и че цената е несравнимо по-добра от тази на доста подобни серуми на нашия (БГ, а и европейски) пазар. Серумът на Виши например, Mineral 89, не превъзхожда с нищо този на Hada Labo по състав - даже е по-оскъден откъм хидратиращи съставки. Сега погледнах цената, която е около 30 лв. за 50 мл. - не е много, но 170 мл. на Hada Labo, който поръчвам от ebay, обикновено излиза около 25-27 лв.

https://makeup.bg/product/407578/ Смятам да пробвам този. Знаете ли къде мога да го купя?

# 70
  • Мнения: 2 438
Misha серумът стимулира по някакъв начин скалпа  и най-вероятно събужда спящите фоликули,аз така си го обаснявам.Макар че аз не виждам кой знае какви впечатляващи съставки в него,затова и го спрях.
От първите няколко ползвания си проличавал ефект,след първия месец косата растяла с няколко см повече...дрън-дрън,нищо такова не забелязах.Може би трябва да се ползва дълго време,но пък цената му идва малко солена.Предпочитам да си дам парите за Меди или Напура.
От Дензифик ампулите и аз не съм доволна,нищо съществено не направиха.Имам даже още 2,няма да повторя,сърби ме зверски скалпа от тях.
Серумът на Меди го ползвам повече от година и на мен отдавна не ми пари.Направи ми впечатление,че когато ползвам нещо за почистване на скалпа преди миене,тогава серумът пари,иначе почти не го усещам.

# 71
  • Мнения: 255

Stensfild, това е премиум вариантът. Предлага се и в амазон. Аз поръчвам и в рефил опаковка.
По-лекият вариант (синя опаковка) също е много добър - особено за по-млада кожа или пък за лятото, когато всеки нов пласт козметика се усеща утежнява.

# 72
  • Мнения: 1 018
Много благодаря! Ще му хвърля един поглед, фен съм на всички корейски, японски и т. н. продукти.

# 73
  • София
  • Мнения: 6 010
А някой ползвал ли е серум за тяло? Интересува ме нещо с цел хидратация, което попива много бързо и не лепне после,  абе все едно го няма.

# 74
  • Мнения: 1 996
Серум не, но точно с такъв ефект ми е лосиона за тяло на Neutrogena Hydra Boost, любим за лятото, има го в Нотино.

Общи условия

Активация на акаунт