Изпитани сайтове за парфюми - май 2021

  • 65 277
  • 642
  •   2
Отговори
# 615
  • Мнения: 42
Моят парфюм пристигна, бях ви питала миналата седмица за съвет откъде са поръчам и в крайна сметка се възползвах от промоцията в Дъглас, макар че беше по-скъпичко там. Доволна съм, даже ми пратиха повече мостри подарък, но може би защото ми е първа поръчка Simple Smile

# 616
  • Мнения: 3 917
Поръчах още един  Soleil Cristal 🤯
Цял следобяд дебнах да се появи. Не разчитайте на известяванв по мейл!
В такава парфюмна еуфория не съм била дълго време. Днес сигурно изпръсках 10 мл. Благодаря на Кристалчето 🌺

# 617
  • Мнения: 1 430
И аз съм впечатлена от бързината на Нотино - в сряда в 23:15 ч. поръчах, днес сутринта го взех от офис на Спиди - не бях "чекнала" екологично опаковане, но дойде точно така. Супер доволна съм (за любопитните, 'щото аз съм такава по отношение на парфюмите, поръчах на сляпо Soleil Cristal - 'ми какво да кажа - обичаме се с творенията на Ланком, и то не само с парфюмните - с 2 думи - прекрасен, позитивен, зареждащ). Stuck Out Tongue Winking EyeBlush

# 618
  • Мнения: 472
Ако някоя си търси...чудни ценички.50мл 80лв излиза с кода.Чак съжалявам, че избързах да поръчам моя от Мейкъп миналия месец за 77 лв 30 мл. 🤯😱 Ама нали да не ми избяга, само там го имаше тогава май. 😖
Edit: И без опаковка 90 мл за почти същите пари 🤩

# 619
  • Мнения: 35 998
нотино - безплатна доставка на всичко, но и увеличение на всички цени
едит: има продукти, които са налични, но нямат бп

# 620
  • Мнения: 5 081
Благодарение на magicjo поръчах бленувания MMM Soul of the forest тестер. Сайтът е  parfumite.eu, за направена поръчка не се изпраща мейл, а звънят за потвърждение, доставка фиксирана 5лв, но което е странното, че няма опция "преглед" при получаване.
Малко се изненадах,  защото тестер бих искала да му погледна съдържимото преди да платя... Увериха ме многократно, че нямало никакъв проблем по парфюма, ако имам възражения после да им се обадя и да го връщам....
Утре ще докладвам. Засега съм хеппи Simple Smile

# 621
  • Мнения: 6 930
И моят Lipstick on е от тях. Пишеше без опаковка, дойде нов продукт с кутия. И преди съм поръчвала от тях и всичко е било точно!

# 622
  • Мнения: 5 081
Да си призная и аз се надявам да пристигне в опаковка Joy Точно заради вашите препоръки не се притеснявам, но ми се искаше "преглед" Grinning Парфюмът е спрян от производство и много се радвам, че ще го имам (независимо дали ще ми пасне в последствие). Даже си смених началната страница за Интернет, която от 4 месеца се отваряше на продукта в Парфимо Joy

# 623
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Какъв е кодът за parfuim.bg?

# 624
  • Мнения: 31 233
И моят Lipstick on е от тях. Пишеше без опаковка, дойде нов продукт с кутия. И преди съм поръчвала от тях и всичко е било точно!
И моят е така, но отстрани пише с малки букви тестер.

# 625
  • Мнения: 6 930
И моят Lipstick on е от тях. Пишеше без опаковка, дойде нов продукт с кутия. И преди съм поръчвала от тях и всичко е било точно!
И моят е така, но отстрани пише с малки букви тестер.

Да, чак сега като каза, забелязах, че има прозрачна лепенка отзад, че е тестер.

# 626
  • Мнения: 40
лелка- MAY5 -код

# 627
  • Пловдив
  • Мнения: 40 812
За това мъжко Версаче, цената ок ли е?
https://www.parfimo.bg/versace-pour-homme-eau-de-toilette-za-maje-50-ml/

# 628
  • Мнения: 331
В Дъглас само днес 20 % за поръчки над 130 лв. с код SECRET

# 629
  • Мнения: X
Бива, аз миналия месец поръчвах на момчетата, но 30 мл и беше към 40 лв. Хубаво парфюмче.

Общи условия

Активация на акаунт