Изпитани сайтове за парфюми - май 2021

  • 65 147
  • 642
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 490
Може би все пак са две различни компании.

# 91
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Явно се бъркам, да. Ползвала съм и двете. Не знам защо реших, че са едно и също. 😊

Заредили са новата Ябълка на Дона Карън в Дъглас, както и нов Coach Dreams Sunset. За мъжете нов Legend Explorer. Някой да е пробвал вече Sunset?

Хубаво е, че започват да продават и достъпни марки като RT, а от тяхната има както обичайно бронзираща и озаряваща пудра, някакви нови матови червила.

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 14:01 от iv4enceto_91

# 92
  • Мнения: 381
Много благодаря за споделеното! В кошницата ми в Нотино дреме от страшно много време Givenchy L’Interdit
тоалетна вода за жени 80 мл. за 85 лв. С кода ми го намали на 68 лв. Е ми не можах да се въздържа !
Стори ми се добра сделка.
Явно е бил една бройка , защото в момента 80 мл е 134лв

# 93
  • Мнения: 5 060
Еее, много жалко, че MFK вдигат цените си.

# 94
  • Мнения: 465
В Емаг понякога има доста добри оферти на парфюми и без намаления, а ако се оцели и с код за 20% са си направо за без пари.Миналата година поръчах Narciso Rodriguez For him bleu noir 50ml EDP с душ гел и код за намаление и ми излезе под 60 с доставката... И за мен си бях поръчала For her 50ml  + 10 ml EDP  за 60 и няколко лева.Последно купих от там Givenchy Very irresistible EDP 50 ml за 90лв с БД Simple Smile

# 95
  • Мнения: 2 596
Явно се бъркам, да. Ползвала съм и двете. Не знам защо реших, че са едно и също. 😊

Заредили са новата Ябълка на Дона Карън в Дъглас, както и нов Coach Dreams Sunset. За мъжете нов Legend Explorer. Някой да е пробвал вече Sunset?

Хубаво е, че започват да продават и достъпни марки като RT, а от тяхната има както обичайно бронзираща и озаряваща пудра, някакви нови матови червила.



Дона Карън я поръчах за 68лв, когато имаше 20% на всичко. Доста са и надули цената след това. Rolling Eyes

# 96
  • Мнения: 3 647
brasty.bg - 15% на нишови парфюми с код: BEST15NICHEBG

# 97
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 704
Lust, и аз на толкова я поръчах от Нотино. Дори ми е излезнала 61,20 лв. Сега си погледнах поръчката. Иначе в Делириум я има заредена от зимата, но и там е скъпа.  За тези магазини е нормално. 🙄

# 98
  • Мнения: 6 930
Някой го беше споменал, но бях забравила: Essenza nobile приспадат цената на мострата, ако после поръчаш пълноразмерна бутилка. Сега поръчах нещо, което направо ме отвя на проба и ми приспаднаха 8 евро, както и отново имаше 20 евро кредит за мостри.

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 02:08 от tuali

# 99
  • Мнения: 794
Някой го беше споменал, но бях забравила: Essenza nobile приспадат цената на мострата, ако после поръчаш пълноразмерна бутилка. Сега поръчах нещо, което направо ме отвя на проба и сега като го поръчах, ми приспаднаха 8 евро, както и отново имаше 20 евро кредит за мостри.

Аааа, така не може: "нещо, което направо ме отвя", името на вятъра, моля:)

# 100
  • Мнения: 1 401
Тъкмо влязох да хваля essenza-nobile.de. Получих си поръчката, много добре опакована. Бях поръчала 15 мл от This is not a blue bottle 1.2 /бутилчето е много симпатично и удобно за носене в чанта/ и три проби с промоцията за 20Е. Сложили са ми и две допълнителни проби- Lira, Xerjoff  и Viking cologne, Creed.  

И какво те отвя, tuali? Wink

# 101
  • Мнения: 6 930
Фенси, Unterdenlinden, поръчах PHI Un Rose de Kandahar Andi Tauer, брутална роза, много интересна! Принципно много се чудех между него и Superlady Pierre Guillaume, но Кандахарската роза се появява в наличност само периодично, заради това, че суровините ѝ са в много ограничени количества изобщо и е почти с колекционерска стойност, та реших сега като се появи, да не я бавя. Когато поръчах мострата например, бутилките не бяха налични. А Суперлейдито ще му дойде и на него ред, също много ми хареса.
https://www.fragrantica.com/perfume/Tauer-Perfumes/PHI-Une-Rose- … ndahar-21982.html

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 21:40 от tuali

# 102
  • ново
  • Мнения: 5 884
От много време му се каня, но сега минито, чантичката и безплатна доставка ме изкушиха
 https://www.notino.bg/yves-saint-laurent/libre-intense-parfjumna … zheni/p-16049389/
Нямам никакво движение по поръчката от мейкъп, надявах се за Гергьовден да е подарък, ама едва ли.

# 103
  • Мнения: 2 596
От много време му се каня, но сега минито, чантичката и безплатна доставка ме изкушиха
 https://www.notino.bg/yves-saint-laurent/libre-intense-parfjumna … zheni/p-16049389/
Нямам никакво движение по поръчката от мейкъп, надявах се за Гергьовден да е подарък, ама едва ли.
Чантичката е много симпатична. Видях, че са заредили тоалетната вада Libre, много ми се ще да я пробвам, но цената нещо не ме влече, а в Дъглас още я няма.

EDIT: Код BRANDS20 хваща. Ако не ми хареса го пращам в размените.

Последна редакция: вт, 04 май 2021, 20:45 от Lust

# 104
  • Мнения: 1 106
Еее, много жалко, че MFK вдигат цените си.
Срама нямат! Joy Бях харесала това за малчо - https://www.franciskurkdjian.com/int-en/p/scented-bubbles-pear-40150011.html Вдигнаха цената с едно евро, което премина психологическата ми граница. Дребният ще се радва на обикновени балончета.
Някой по - нагоре бе споменал цената на сапуните на Jo Malone в Парфимо. И аз не знам кой купува продукти на подобни завишени цени. Вчера поръчах сапун от немския сайт ( доста добра работа вършат за ароматизатори за гардероб) за 17 евро с код WELCOME ми добави миниатюра 9 мл Rose Oud.

Общи условия

Активация на акаунт