Дете след падане не стъпва върху единия крак

  • 1 215
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 60
Здр следна ни се случи една беля.Малката която е на 2.6м пафна вкъшти докато бягаше от стая на стая и почна да реве аз я успокоих и от тогаеа не изка да стъпва в единия си крак и ако го стъпи почва да реве.Аз я закарах в спешното там и направиха снимка из нямал нещо и ни изписаха ALGA SAN мехлем незнам защо.ама нмого съм притеснен много е падал преди ама за пръв път ми се случва това

# 1
  • Мнения: X
Боли я или е уплашена от това, че я е боляло и се страхува да стъпи. Как изкарахте нощта? Има ли вариант да я закараш днес на друго място да я прегледат?

# 2
  • Мнения: 468
Моят син,3г и 6м,си беше натъртил крачето и от страх от болката, цял ден не искаше да стъпва на него.Щом се опреше и казваше,не боли,като му се успокои болката и нещата се оправиха.Но, все пак следете за оток,може да е навехнато,разтрийте го с гелчето,кажете,че всичко е наред и крачето е здраво и не е страшно да се стъпва на него и с това кремче,бързо ще мине.

# 3
  • Мнения: 9 392
Несериозно е да разчитат на форума. Аз на ваше място да съм посетила минимум двама ортопеда.

# 4
  • Мнения: 115
Здравейте, дъщеря  е на 10г и се оплаква от болки в единя крак. Болката тръгва от долу и продължава на горе. Снимката е добра. Незнам къде да я заведа на добър ортопед.

# 5
  • Мнения: 9 392
Здравейте, дъщеря  е на 10г и се оплаква от болки в единя крак. Болката тръгва от долу и продължава на горе. Снимката е добра. Незнам къде да я заведа на добър ортопед.

Трябва ли да гадаем от кой град сте?

# 6
  • Мнения: 115
Ние ходихме на ортопед. Има плоскостъпие.

Общи условия

Активация на акаунт