Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през май

  • 67 824
  • 2 429
  •   1
Отговори
# 2 355
  • Мнения: 12 116
Мисте, Heart Eyes Kissing Heart

Дари, козметиката на Керастаз е отлична, стига да си нацелила серията спрямо косата. Скъпи продукти са, но си личи качеството.

# 2 356
  • София
  • Мнения: 18 751
Не, не ме ядоса реално.

# 2 357
  • софия
  • Мнения: 4 180
Сирос,дано са добри. След няколко дни ще ги пробвам. Мислих да поспра малко с пресата ама пусто не се получава.

# 2 358
  • Мнения: 5 771
Дари,щом не можеш да ограничиш пресата, трябва задължително да ползваш термозащита,само маската не е достатъчна. Керастаз имат много добра такава!
Сърби ме дясната длан от снощи!

# 2 359
  • София
  • Мнения: 14 043
Сисун, на пари е. Дано само да ги взимаш, а ако ги даваш да е за нещо хубаво.

# 2 360
  • софия
  • Мнения: 4 180
Дари,щом не можеш да ограничиш пресата, трябва задължително да ползваш термозащита,само маската не е достатъчна. Керастаз имат много добра такава!
Сърби ме дясната длан от снощи!

Сиси,таман вчера взех е такава, ама не съм много сигурна по кога и по колко трябва да пръскам за да има ефект:

# 2 361
  • Мнения: 5 771
Дари,не е от най-добрите продукти,но е по-добре от нищо! Слага се на влажна коса по дължините,изсушаваш се и минаваш с пресата. Добре е да вземеш и арганово масло за краищата!
Сирос, заплатата я взех и пак продължава да ме сърби. На пари знам и аз ,че е,ама къде ги?!

# 2 362
  • софия
  • Мнения: 4 180
Сиси,а аргановото масло като го нанеса трябва ли да го плакна? Съхне ли си с него косата?

# 2 363
  • Мнения: 5 771
Не се изплаква! Слага се накрая и само в краищата на косата,за да не се накъсва и цъфти!

# 2 364
  • Мнения: 7 364
Сиси, а можеш ли да поръчаш друга термозащита? Може ли термозащитата да се комбинира например с кристали или няма нужда?

# 2 365
  • софия
  • Мнения: 4 180
Мерси, Сиси, ще си взема и ще пробвам.

# 2 366
  • Мнения: X
Даре, да не те плаша ама от тресеме ми се обрина цялата кожа на главата, в България качеството й е покъртително. Та имай си едно на ум.
Аз използвам на Шварцкоф преди сушене и после кроищата с кристали.

# 2 367
  • софия
  • Мнения: 4 180
Аз го ползвах само веднъж засега, ама ще загледам да не ми стане нещо от него. А ти и в кожата и корените ли го пръскаш-аз си мислих, че само по дължината на косата и краищата трябва и само там пръсках?

# 2 368
  • Пловдив
  • Мнения: 40 897
Даре, само по краищата се пръска, да...предполагам, че Бъбълс има предвид шампоани и др.тип такава козметика на марката.

Аз пуснах два парфюма, мъжки...който си избере мм Simple Smile другият така или иначе имаме повод пак тоя месец, та ще го подарим.

# 2 369
  • софия
  • Мнения: 4 180
Ааа аз не съм разбрала значи. За шампоан вече има логика.

Общи условия

Активация на акаунт