Звездни компромати - Май'21

  • 268 733
  • 2 661
  •   1
Отговори
# 300
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Бриджит Макрон често е ходеща реклама на LVMH. Снимки колкото щеш.

# 301
  • Мнения: 9 652
Майко мила, аз чак сега видях Шанелената дама. Определено първо трябва да заложи на качествен шампоан, паста за зъби и крем за лице и чак след това да мисли за сакенцата.

Иначе е повече от видно, че купуват Шанели и LV заради това, че визуално са по-разпознаваеми. Дори и да могат, не купуват Прада и Диор, защото масовката няма да забележи марката. Grin

# 302
  • Мнения: 10 604
Кадиев разказваше в Търси се, че продължава да играе на електронни игри по цяла нощ.
Това не ми се връзва с понятието мъж и баща. Той иска да си живее като тийнейджър. С моделката може и да му се получи.

# 303
  • Мнения: 9 525
кралице, така е. въпрос на ниво. преди доста години съм работила макар и по-дистанционно с жената на христо бисеров. е това се казва финес, изтънченост и красота. дрехите по нея струваха хиляди левове, но да ви кажа лога и етикетчета не си спомням да са се виждали. винаги изглеждаше перфектно, винаги се държаше на супер ниво. много красива жена със силно излъчване.
тези тук недоразуменията дано се подобрят.

# 304
  • Мнения: 2 241

За мен е много странно да имаш вкус и око за Шанел, а да не си виждаш косата в какво състояние е, торбичките под очите,  състоянието на кожата.
Толкова да ми е несъвместимо как изглежда и как се грижи за външността си и вкуса към Шанел.


Да, и аз виждам явно разминаване между общата немара във външния вид, която е видна с просто око, и тези дрехи. За мен е хубава, но неподдържана жена. Няма лошо, всеки е свободен да прави със себе си каквото си поиска, познавам няколко жени, които са над тези неща - не се гримират, не се грижат за кожата и косата си, и въобще не се интересуват на каква възраст изглеждат. Но и последното нещо, което биха носили е Шанел. Хм.. интересен случай.

# 305
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Бриджит Макрон често е ходеща реклама на LVMH. Снимки колкото щеш.
Така де, никой не очаква да е облечена с Дафне, ама не виждам брошки или лога по дрехите й.

# 306
  • Мнения: 35 110
В България забелязвам две крайности- или занемарени зъби или конски- бели и големи...
Масово актьорите са със зъби от първия вид.

# 307
  • Мнения: 2 835
Някой ще го познае ли?
Жокер - българин е. Снимката е от преди 36 г.
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 13:07 от Sysly

# 308
  • Мнения: 18 985
Здравко от ББ или Благо Джизъса?

# 309
# 310
  • Мнения: 258
Слави Трифонов?

# 311
  • Мнения: 18 985
Георги Илиев?

# 312
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 397
Маги Халваджиян?

# 313
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 687
Жоро Пентаграма?

# 314
  • Мнения: 2 835
Да!
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт