"БРАТЯ" - сезон 2

  • 31 434
  • 755
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 192
М,аз не знам защо реших,че Снежа се разрева за бебето.Чак морфин да е дала на Лора...Според мен самата тя е болна.На тази база вероятно е наясно с положението на Борис.
Аз уж гледах,но не видях сцената с прословутото "пакетче масло".Това да не би да е бил по-голям анонс.
Не знам защо,но аз си мисля,че бебето е спасено.

Беше след сцената, когато Калин си изля злобата срещу Лора, уж водейки "разпит". След като на Лора й прилоша и гарда я метна да я носи, после я дадоха в болницата, лекарката надвесена над нея, Лора се моли да спасят бебето, а лекарката казва това за пакетчето масло.

# 61
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Предлагам масов мор за всички и да се свършва! Да съберат всички герои на парти в ресторанта на Топал да празнуват пълнолуние, албанците/ сърбите/ украинците да заложат бомба, да ги думнат и да няма оцелял. Така ще излезем от тежки размисли относно сюжета и кого как смятат да затрият сценаристите. И ще сме сигурни, че няма да се харчат пари за трети сезон.
Пълна излагация!

# 62
  • Мнения: 68
Предлагам масов мор за всички и да се свършва! Да съберат всички герои на парти в ресторанта на Топал да празнуват пълнолуние, албанците/ сърбите/ украинците да заложат бомба, да ги думнат и да няма оцелял. Така ще излезем от тежки размисли относно сюжета и кого как смятат да затрият сценаристите. И ще сме сигурни, че няма да се харчат пари за трети сезон.
Пълна излагация!
Няма да е за сефте в Бг сериал. В "Забранена любов" кати се оплетоха съвсем и драгият зрител се чудеше как ще се развие сюжетната линия (защото някакъв абсурд се беше получил), гръмна една бомба и изби бая народ. И нямаше друг сезон.

# 63
  • Мнения: 4 746
Ми ей на иде на Черкезов ЧРДто. Могат всички да избият. Барабар със Симо , Вики и Нора. Лора като камикадзе идва и взривява всичко. Вътре Радо и Драго с оня новия им партньор и бам..Снежа ще умре от рак, а Велин ще бъде убит от Ани. Мая ще влезе в лудница..туйто..
А Борис...кой беше той..

# 64
  • Мнения: 10 604
Не ми се вярва да е спасено бебето на Лора, това вече ще е върхът на сапунката!
И аз си мислех, че е най-добре да ги изтрепят всички и да се свършва тая мъка! Идеята на Тарталета е супер!

# 65
  • Мнения: 4 290
Ми ей на иде на Черкезов ЧРДто. Могат всички да избият. Барабар със Симо , Вики и Нора. Лора като камикадзе идва и взривява всичко. Вътре Радо и Драго с оня новия им партньор и бам..Снежа ще умре от рак, а Велин ще бъде убит от Ани. Мая ще влезе в лудница..туйто..
А Борис...кой беше той..
О не Симо, че той ще води разследването за бомбата в голямото междучасие.

# 66
  • Мнения: 9 484
Симката отнасяше толкова подигравки в първи сезон, а сега какво се оказа - води повече разследвания от баща си и целия полицейски отдел, върти повече любов от надувката Вики, че и пласира повече матриал от дилърите в даскало. 😁

Последна редакция: ср, 05 май 2021, 23:08 от Вαнuлuя

# 67
  • Мнения: 31 175
Не пишете нещо.
Не ви ли харесва този прелестен сериал?😃

# 68
  • Мнения: 4 746
Ей го батко бе..видяхме го след 30 епизода. Нищо , че е от преден сезон.

# 69
  • Мнения: 14 786
😂😂😂 Не можем да поемем дъх от толкова много екшън! 🤪

# 70
  • Мнения: 4 746
Аз ви казвам Ани ще го убие Велин..

# 71
  • София
  • Мнения: 27 175
Хах, не го вини милата мутреска.
Лика-прилика са си. Да си се хващат за ръчичка и да се махат.
Той е убиец, колко хора уби и то невинни, тя не го вини за нищо.
Отвратителна, пошла двойка.

п.п. Борис е убил Фьодор!

# 72
  • Мнения: 4 746
Айде след нам си колко серии разбрахме , че Борис е убил Фьодор. Нещо , което от началото си знаехме. Поне се сетиха за тая нишка.

# 73
  • Мнения: 34
Толкова внимателно съм гледала вчера, че не разбрах Калин как се добра до този куршум. JoyJoyJoy

# 74
  • София
  • Мнения: 27 175
Борис е убил Фьодор
добро утро Grinning

Общи условия

Активация на акаунт