"БРАТЯ" - сезон 2

  • 31 171
  • 755
  •   1
Отговори
  • Мнения: 14 700
Заповядайте в новата тема за сериала...



За сериала...https://nova.bg/series_movies/info/3697/%D0%B1%D1%80%D0%B0%D1%82 … B7%D0%BE%D0%BD-2/

Фейсбук страница...https://www.facebook.com/bratiatvseries

Старата тема...https://www.bg-mamma.com/?topic=1307466



И да не забравим всъщност заглавието на сериала Smiley Брятята...


За финала на сезона...
https://nova.bg/accents/view/2020/12/04/307490/%D1%84%D0%B8%D0%B … 0%B7%D0%BA%D0%B0/

# 1
  • Мнения: 1 423
А, реално погледнато, Калин не може ли да бъде съден за полицейски произвол? На база на какво привика Лора в участъка на разпит? С какво тази високоморална реч би помогнала на разследването? А на никой ли не му направи впечатление репликата "ако живеехме в правилното време, такива като тебе щяха да ги убиват с камъни"?? WTF? Не знам кой е Стойо намсикой, ам актьорството не е неговото, да се отказва овреме. Докато се правеше на шут, някак си му се прощаваше преиграването, щото, нали, той си е смешник, ама сега, с тия демонични мимики направо е отвартителен. Да ходи да ръфа някъде банички в някоя маршрутка Simple Smile

# 2
  • Другата България
  • Мнения: 36 784
Благодаря за темата. Hug
Продължавам да мисля, че бебето ще остане.
Иначе наистина ще има убит - Калин или Драго.

# 3
  • Мнения: 14 700
Преписах малко от Мистик първия пост,но то не си струва усилията да търся снимки,инфо,линкове... Та за това набързо. 😁
Дано ни изненадат с нещо в последните серии.

# 4
  • Мнения: 9 477
Благодаря за новата тема!

# 5
  • Мнения: 30 864
Не вярвам нещо интересно да се случи на финала. Гледам, защото съм го загледала и за да се смея на глупостите и творческия тъпизъм на сценаристите.

# 6
  • София
  • Мнения: 26 894
Време беше за нова тема.
Докъде се стигна, всеки да се дърпа да пусне темата, хаха.
Благодарности на Anyyyone!

И аз все още не искам да повярвам на промота и на логика, че ще убият бебето, просто не мога. Не е истина... :о
А след Борис имаме и втори изчезнал, Юлия. Ей така изведнъж спря да съществува, все едно Танос щракна с пръст и довиждане... :о

# 7
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 063
Благодаря за темата.
Да бяха прекръстили втория сезон "Единият брат", толкова безсилие рядко се вижда.
А Калин е отвратителен, това не беше дори официален разпит, а издевателство над една бременна жена. Надявам се да си получи заслуженото.

# 8
  • Мнения: 2 899
Благодаря за темата. Ще го доизгледам с надеждата за някакво подобрение. От един момент нататък ще им е нужен голям талант за да открият какво още биха могли да скапят.

# 9
  • Мнения: 270
Благодаря за темата. Ще го доизгледам с надеждата за някакво подобрение. От един момент нататък ще им е нужен голям талант за да открият какво още биха могли да скапят.
Все ще измислят нещо ,  всеки епизод си казвам , че знам как да стане по- зле , а то  става катастрофално ." Чубрицата  от железница " беше върховна простотия!
Има чувството ,че всеки ли епизод е писан от различен сценарист....
Накрая Денис и Юлето да не ги  съберат ? Или пък по някакъв невъзможен вариант Борис да се върне и той да е с Юлето ? Или пък Юлия да е родила в Украйна от Денис? По- добре да спра да пиша , че им дадох идеи за трети сезон , който не трябва да съществува според мен  .

# 10
  • Мнения: 4 411
Не съм сигурна, че ще продължа с гледането на сериала, но със сигурност ще следя коментарите тук Grinning

Anyyyone, мерси за новата тема! Flowers Hibiscus

# 11
  • Мнения: 8 790
Благодаря за темата, Anyyyone!
Брех толкова мнения няма и когато има епизод Grinning
Наистина чакам някаква по-съществена развръзка.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 696
Благодаря за новата тема!

# 13
  • Мнения: 4 722
Благодаря за темата. Залагам 10 Ст, че бебето може и да оцелее все пак. Не може да са чак такива изроди. Иначе вярвам, че детето е на Борис. Не знам защо ,ама Драго не го искам с Лора. Заслужава нещо по-страстно от тази умряла скумрия.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 236
Благодаря за темата, Anyyyone!
Абе, забавно е тук!
Аз нямам надежди, но очаквам deus ex machina, aджеба защо са се мъчили няколко месеца да снимат 😂

Общи условия

Активация на акаунт