...тя имаше 43 сантиметрова талия, най-тънката в три окръга...

  • 3 393
  • 49
  •   1
Отговори
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Тъй де. Никога всъщност не съм можела да се похваля като Скарлет О'Хара с 43-сантиметрова талия, но днес си я премерих случайно и съм смутена от това, че е с едно 15 см повече* от преди четири години...

Кой друг страда от такова нещо и как го борите (ако изобщо)?


*при положение, че килограмите ми са само около 4 в повече от тогава.



Заглавието е принципно - някъде по-натам в книгата Скарлет си мери кръста и с ужас установява, че е вече 50 см и отбелязва наум със злост "Ето докъде води раждането на деца" Laughing

Последна редакция: ср, 11 окт 2006, 18:13 от Бу

# 1
  • Мнения: 4 806
аз, аз... при все отслабване, най - зле е талията. Е, не е 15 см повече, но 6-7 е. Пак не е малко.
Борбата я виждам една единствена - коремни преси Simple Smile Обаче засега отлагам, било поради мързел, било поради умора ...

# 2
  • Мнения: 1 028
Олеее,ми аз горканката,найш колко по 15 см. съм нанизала по снагата стройна като табуретка,ма сега почнах да олабвам де,пу-пу да не чуе дявола,ама чак моминсака фигура да докарам малко мъй гъдел Mr. Green

# 3
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Бу, а въртенето на обръча не помогна ли? Ти каза, че ще упорстваш...

# 4
  • Мнения: 9 905
ами и при мен прелива плът над дънките. Срам ме е да измеря колко ми е сега талията, твърде далеч съм от 43те см.
Коремните преси не ми помогнаха, вкл. страничните.

# 5
  • София
  • Мнения: 4 867
на първо четене реших, че талията ти е с 15 см повече от тази на скарлет и се зачудих какво си се закахърила...
моята талия е с около 5 см повече отколкото беше в ученическите ми години, но аз все се надявам де си върна старите мерки.

# 6
  • Мнения: 5 877
Аз, както сигурно си забелязала. Ябълковидна фигура, какво да се прави. И в най-дебелите си периоди съм можела да се похваля с красив крак, ама талията горката... трябва съвсем да съм изкльощавяла, за да се забележи.
Боря се... ами, боря се, просто си купувам дрехи за такъв тип фигура и толкоз.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Бу, а въртенето на обръча не помогна ли? Ти каза, че ще упорстваш...
Не ме засрамвай Blush за сега си оставам с доброто намерение... и коремните спрях от едно 2 месеца поне - даваха прекрасен резултат.

Как едно време сама си се оправяше таз мойта талия? А сега...

# 8
  • София
  • Мнения: 11 768
Как едно време сама си се оправяше таз мойта талия? А сега...

ЕГН-то си казва думата,това го казвам за мен.Едно време да,по-лесно ставаха нещата...ядях и не ми се лепеше.
Иначе ме е срам да кажа колко ми е талията и се чудя как е възможно да е толкова при положение,че отслабнах,задържам си килограмите вече месец та дори и още свалям,но всичко излишно ми е там на талията,а и на Д-то.
Като иде реч за талията да попитам срам не срам  Embarassed,вие къде я мерите,на нивото на пъпа или...?

# 9
  • Мнения: 8 917
Не искам 43 см талия Naughty Mr. Green Добре съм си и така Grinning Е, има какво да се желае Wink

# 10
  • Мнения: 7 837
Уф, сега се замерих и аз. Уж съм на старите кг, а и при мен е с 5 см отгоре, отколкото преди. Тая 43 см мярка, я гоня с над 20 пункта  Mr. Green

# 11
  • Варна, морето и сините вълни!
  • Мнения: 2 618
Е аз ви турям в малкия си джеб  Mr. Green Mr. Green
Моята талия е +18  см от преди 4 години Wink
Вече не тая надежди че ще си върна тънката талия с която се гордеех  Mr. Green Mr. Green
Ми прасе съм! За колограми - само 6 съм отгоре

# 12
  • Мнения: 4 358
Идея си нямам колко ми е била талията преди години  Rolling Eyes Дори да съм я мерила някога, било е случайно и не съм запомнила.
Намерих си обаче една пола от гимназията и с мноооооого мъка я закопчах  Blush Килограмите ми сега са по-малко с около 4-5.

Как го боря - не се меря и не си го слагам на сърцето  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 3 461
Уф, сега се замерих и аз. Уж съм на старите кг, а и при мен е с 5 см отгоре, отколкото преди. Тая 43 см мярка, я гоня с над 20 пункта  Mr. Green

Кейси,недей да кокетираш,в малко окръзи ще се похвалят с 63 см Mr. Green

# 14
  • Мнения: 4 076
Скарлет може и да е имала 43 см.но това е от корсета.Спомнете си как Мами я е карала да не диша,докато и намъкне обръча Laughing
Бях 50 см.преди да родя,а сега съм 70 CryСлава Богу,че на 180 см.ръст това не изглежда свинско,но е факт-свинско е!И какво ще правим сега,мятаме обръчите и Клеопатрите ли?Все ми се струва,че мисията е невъзможна  newsm78

# 15
  • Мнения: 799
И аз съм в едно перфектно съотношение - талията = гръдната обиколка - сещайте се какъв разкош е - нито цици, нито талия....
Мерките, които предприемам са цъкане с език пред огледалото, рев над някоя дреха, в която не мога да вляза, въртене на колело с термо-колан...

# 16
  • Мнения: 9 990
ЕгН+раждане...няма бабка с талия, а ако има, то е върло изключение.Чак като 15 годишни няма как да сме, е, има някои погалени от природата и дълго изглеждат прекрасни и перфектни и то без грам усилие, останалите-гърч в залите и празен хладилник...това е...

# 17
  • Мнения: X
Абе и на мен 43см ми изглегдат прекалено малко...Аз бях 58  преди да родя първото дете и изглеждах болезнено слаба...сега съм 62,но си мисля,че като за 32 годишна лелка с две деца са си съвсем прилични/пък може и да се оправдавам,че не мога да си ги върна тия 58 Thinking/

# 18
  • Мнения: 184
Е, чак 43 см не искам, но поне 58-59 Rolling Eyes Но за съжаление напоследък не мога да се похваля с "тънка" талийка Embarassed

# 19
  • Мнения: 5 539
И в най-добрите ми времена талията ми не е била по-малко от 60 см. Но винаги е минавала за тъничка Wink
Сега като достопочтена матрона обиколката ми се колебае около 70-72 см и нямам никакво желание да се връщам към предишните 60 см.
А Маргарет Мичъл с едно-единствено изречение е успяла да създаде комплекси и обърквация в няколко поколения млади дами Mr. Green Доста подло от нейна страна hahaha Че на мен педята ми е 20 см - значи почти мога да обхвана тези 43 см. с двете си ръце Shocked Да-да!

# 20
  • Мнения: 8 470
Тия 43 см може и с корсетче да са постигнати,не се ли замисляте?
Хич и не искам 43 см,но поне 60 да стана на манекенка ша замязам.

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В мое присъствие, моля, да не се говори за талия. Crossing Arms
Докато се огледам и ей го, цъфна едно топче. Сбогом, тесни панталони.  tongue

# 22
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 841
Уф, бе хора Grinning

Заглавието е принципно - някъде по-натам в книгата Скарлет си мери кръста и с ужас установява, че е вече 50 см и отбелязва наум със злост "Ето докъде води раждането на деца" Laughing

Никога не бих си и помислила за талия 43 см - ще съм като оса прицвъкната по средата. Ама нещо по-прилично за моя ръст поне - да речем, 60-63 см... а то...

# 23
  • Мнения: 8 470
Еееее,Бу,то не може и Мая и агнето цяло! JoyА и за второ си се засилила.Жертви трябват,жертви!!! Mr. Green

# 24
  • в къщи
  • Мнения: 467
Е, чак 43 см не искам, но поне 58-59 Rolling Eyes Но за съжаление напоследък не мога да се похваля с "тънка" талийка Embarassed
В мамента ми е 70см.  newsm45,ей сега ходих да я меря.Все си мислех,че ми е 60.Направо се оцъклих #CrazyГладна не мога да стоя,пък за гимнастика не ме търсете newsm25

# 25
  • Мнения: 36 047
Че на мен педята ми е 20 см - значи почти мога да обхвана тези 43 см. с двете си ръце Shocked Да-да!

силни, мъжки ръце трябва са обхващат талията ти без остатък  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 1 547
43-сантиметрова талия тя имаше, но преди да роди... Mr. Green

За мен най-бързото вталяване е равно на коремни преси. Всеки ден. Комбинация от 3-4 вида, всяка серия от по 25 преси и резултатът няма да закъснее. Най-ефективни за талия са страничните. Изпитано средство  Peace

А ти, Василисе, хич и да не се оплакваш!! Като че ли не си в най-щастливото време за жената - кога друг път за талия от 107см. ще те хвалят и ще ти се радват?!  Joy

# 27
  • Мнения: 5 539
Че на мен педята ми е 20 см - значи почти мога да обхвана тези 43 см. с двете си ръце Shocked Да-да!

силни, мъжки ръце трябва са обхващат талията ти без остатък  Mr. Green
Знаех си аз, че не съм жена за един мъж! Mr. Green

# 28
  • Мнения: 4 390
Не ми е болка. Беше 59 см., но и със сегашната си 66 см живея в разбирателство. Ще трябва борба /за корем също/, но съм в период на ужасен, патологичен мързел и не ми е до това сега.

# 29
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
А ти, Василисе, хич и да не се оплакваш!! Като че ли не си в най-щастливото време за жената - кога друг път за талия от 107см. ще те хвалят и ще ти се радват?!  Joy
Абе, някак не става за утеха.  ooooh!Поиздуеш ли се в средата, колкото и да си строен от двете страни, нищо не ти стои като на човек.  Confused

# 30
  • Мнения: 7 837
Уф, сега се замерих и аз. Уж съм на старите кг, а и при мен е с 5 см отгоре, отколкото преди. Тая 43 см мярка, я гоня с над 20 пункта  Mr. Green

Кейси,недей да кокетираш,в малко окръзи ще се похвалят с 63 см Mr. Green

Над, над... 63 - това си е мечта  Laughing

# 31
  • Мнения: 3 461
Уф, сега се замерих и аз. Уж съм на старите кг, а и при мен е с 5 см отгоре, отколкото преди. Тая 43 см мярка, я гоня с над 20 пункта  Mr. Green

Кейси,недей да кокетираш,в малко окръзи ще се похвалят с 63 см Mr. Green

Над, над... 63 - това си е мечта  Laughing

Щото и на мен 63 ми звучи като 43  на този етап. Laughing

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Щото и на мен 63 ми звучи като 43  на този етап. Laughing

 Mr. Green И на мен... Но пък от 60 см ми талия минаха 6 години, а кг са почти 20 плюс  Sick С първото си дете забременях 60 кг, мъжът ми си умираше от кеф по талията ми, а циганката ми скоро умря  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 6 315
Мхм, взех сантиметъра, премерих и  smile3544 smile3544 smile3544. Искам по 5 см по-малко навсякъде освен в гръдната, щото това значи съвсем да ги изгубя. Joy Всъщност съм с около 3-4 см повече от преди Simple Smile.

# 34
  • Мнения: 1 102
Цял живот съм имала коремче и не можах да си го махна. Ужас е, но какво да се прави,
такъв е жовотът!
Но децата и среса общо взето на никой корем не прощават! #Crazy

# 35
  • Мнения: 599
Ама точно с 15 см ми е повече и на мен  #Cussing out
Килограмите бяха + 15, сега май са намалели с 3-4, но детето равали кантара и не знам точно. Ужасена бях, като я премерих!!!!!!!! Към гръданта обиколка има май десетина сантиметра, в зависимост от напрежението  Crazy, а към ханша - 7. Към бедрата - само 4-5. Няма да се предавам, ама не знам как ще си стигна предишните мерки  ooooh!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Преди бременността ми беше 56 см., сега е 66... Ужас. А килограмите са ми същите. Нито лицевите опори помагат, нито писането на цифри с крака във въздуха, нито стягащите лосиони... Като гръцка амфора ще си остана май  ooooh!

# 37
  • Мнения: 4 176
Моята беше 61см преди. Сега е с 30-40 см. повече. Бях я мерила преди няколко месеца, но забравих. Трагедия. Мисля, че няма оправия.

# 38
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Че на мен педята ми е 20 см - значи почти мога да обхвана тези 43 см. с двете си ръце Shocked Да-да!
Абе преди да забременея, брат ми спокойно ми обхващаше талията с 2 ръце Rolling Eyes, а сега съм точно с 15 кг. отгоре. Хич неща и да я меря Crazy.......

# 39
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Талията след първото раждане я преборих даже в повече отколкото като ученичка. При това без особени усилия. Но бях на 21 години. Обаче пък какви цици ми порастнаха след кърменето..... балната рокля взе да ми влиза само да врата. И чудо на чудесата - не бяха увиснали а стърчаха гордо напред.
След второто раждане, не само че талията ми е двойна, ами и задника ми е огромен и нищо не помага. Освен това хем не кърмих, хем циците ми увиснаха до пъпа. Ама така ми се пада щом не исках да родя второто още на 22-23 ами чаках до 33.

# 40
  • Мнения: 1 704
и мойта е +5 см, а килограмите са същите  Rolling Eyes правя коремни и мацам някви уж стягащи мазила, но не съм и много постоянна щото ефекта е почти никакъв и се дразня т.е. корема се стяга, но паласките не мърдат и това си е  #2gunfire

# 41
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Е и моята е доста попораснала - явно и раждането и ЕГН-то си оказват влиянието. А не ми се мисли след още една бременност .... ooooh!

# 42
  • Мнения: 5 299
Аз какво да кажа, като изобщо нямам талия Blush..ти ми говориш за 43 см...Sad

# 43
  • Мнения: 183
Не ми се искаше да я меря, но за статистикатка - отгоре съм с 30!
Сега талията ми е като преди ханша УЖАС
Въобще не трябваше да се зачитам в темата
Е....вярно, че когато не съм с широки дрехи ми стават в тролея, ама......

# 44
  • Мнения: 262
Е....вярно, че когато не съм с широки дрехи ми стават в тролея, ама......

 Joy  Joy  Joy 
 
   И при мен има какво да се желае откъм талия, а още не съм раждала  #Crazy Тогава какво ще става?!  Crazy

# 45
  • Мнения: 4 473
Аз какво да кажа, като изобщо нямам талия Blush..ти ми говориш за 43 см...Sad

Същата работа. Sad

# 46
  • Мнения: 2 596
Талията ми винаги и била много малка, разликата с ханша винаги и бил стандартен 30 см. Сега като я премерих е 49 - 50 см., толкова си е била и преди да родя. То и като се замисля и корем никога не съм имала, прибра се на 3-тия ден след раждането, чак лекарите ми се очудваха. Какво да се прави, не знам ген ли е или е до тренировки.

# 47
  • София
  • Мнения: 6 810
 Laughing
Сега за талия не мога да говоря, ама преди да забременея за втори път си бях върнала старата талия.  Peace Диети, фитнес, коремни преси, пак диети, мазане,мазане до откат с какви ли не кремове, целутрон - всичко това заедно муе майката. А, и инат. Да видим след няколко месеца дали пак ще успея да го постигна това.  Thinking

# 48
  • Мнения: 1 418
Талия-58см.-38год.-нераждала.Отслабвам от нерви.За 2 седмици-5-6кг.

# 49
  • Мнения: X
Скоро се мерих, е какво да ви кажа... талията ми е малко по- малка от ханша Sick Ужас просто. До преди около месец редовно ходех на фитнес, ефект определено имаше. Трябва да намеря време пак да ходя, задължително. Даже релеф на корема позаформих, ама то тея любовни дръжки като са виснали... ooooh! яко сговнясват положението. Cry Не знам преди колко ми е била талията, не съм я мерила. Но аз бях супер слаба, после отказах цигарите и почнах да ям като невидяла, после и забременях. Както и да е, желание има, само волята нещо малко ми изневерява напоследък Tired

Общи условия

Активация на акаунт