...тя имаше 43 сантиметрова талия, най-тънката в три окръга...

  • 3 394
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 837
Уф, сега се замерих и аз. Уж съм на старите кг, а и при мен е с 5 см отгоре, отколкото преди. Тая 43 см мярка, я гоня с над 20 пункта  Mr. Green

Кейси,недей да кокетираш,в малко окръзи ще се похвалят с 63 см Mr. Green

Над, над... 63 - това си е мечта  Laughing

# 31
  • Мнения: 3 461
Уф, сега се замерих и аз. Уж съм на старите кг, а и при мен е с 5 см отгоре, отколкото преди. Тая 43 см мярка, я гоня с над 20 пункта  Mr. Green

Кейси,недей да кокетираш,в малко окръзи ще се похвалят с 63 см Mr. Green

Над, над... 63 - това си е мечта  Laughing

Щото и на мен 63 ми звучи като 43  на този етап. Laughing

# 32
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Щото и на мен 63 ми звучи като 43  на този етап. Laughing

 Mr. Green И на мен... Но пък от 60 см ми талия минаха 6 години, а кг са почти 20 плюс  Sick С първото си дете забременях 60 кг, мъжът ми си умираше от кеф по талията ми, а циганката ми скоро умря  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 6 315
Мхм, взех сантиметъра, премерих и  smile3544 smile3544 smile3544. Искам по 5 см по-малко навсякъде освен в гръдната, щото това значи съвсем да ги изгубя. Joy Всъщност съм с около 3-4 см повече от преди Simple Smile.

# 34
  • Мнения: 1 102
Цял живот съм имала коремче и не можах да си го махна. Ужас е, но какво да се прави,
такъв е жовотът!
Но децата и среса общо взето на никой корем не прощават! #Crazy

# 35
  • Мнения: 599
Ама точно с 15 см ми е повече и на мен  #Cussing out
Килограмите бяха + 15, сега май са намалели с 3-4, но детето равали кантара и не знам точно. Ужасена бях, като я премерих!!!!!!!! Към гръданта обиколка има май десетина сантиметра, в зависимост от напрежението  Crazy, а към ханша - 7. Към бедрата - само 4-5. Няма да се предавам, ама не знам как ще си стигна предишните мерки  ooooh!

# 36
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Преди бременността ми беше 56 см., сега е 66... Ужас. А килограмите са ми същите. Нито лицевите опори помагат, нито писането на цифри с крака във въздуха, нито стягащите лосиони... Като гръцка амфора ще си остана май  ooooh!

# 37
  • Мнения: 4 176
Моята беше 61см преди. Сега е с 30-40 см. повече. Бях я мерила преди няколко месеца, но забравих. Трагедия. Мисля, че няма оправия.

# 38
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Че на мен педята ми е 20 см - значи почти мога да обхвана тези 43 см. с двете си ръце Shocked Да-да!
Абе преди да забременея, брат ми спокойно ми обхващаше талията с 2 ръце Rolling Eyes, а сега съм точно с 15 кг. отгоре. Хич неща и да я меря Crazy.......

# 39
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Талията след първото раждане я преборих даже в повече отколкото като ученичка. При това без особени усилия. Но бях на 21 години. Обаче пък какви цици ми порастнаха след кърменето..... балната рокля взе да ми влиза само да врата. И чудо на чудесата - не бяха увиснали а стърчаха гордо напред.
След второто раждане, не само че талията ми е двойна, ами и задника ми е огромен и нищо не помага. Освен това хем не кърмих, хем циците ми увиснаха до пъпа. Ама така ми се пада щом не исках да родя второто още на 22-23 ами чаках до 33.

# 40
  • Мнения: 1 704
и мойта е +5 см, а килограмите са същите  Rolling Eyes правя коремни и мацам някви уж стягащи мазила, но не съм и много постоянна щото ефекта е почти никакъв и се дразня т.е. корема се стяга, но паласките не мърдат и това си е  #2gunfire

# 41
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 433
Е и моята е доста попораснала - явно и раждането и ЕГН-то си оказват влиянието. А не ми се мисли след още една бременност .... ooooh!

# 42
  • Мнения: 5 299
Аз какво да кажа, като изобщо нямам талия Blush..ти ми говориш за 43 см...Sad

# 43
  • Мнения: 183
Не ми се искаше да я меря, но за статистикатка - отгоре съм с 30!
Сега талията ми е като преди ханша УЖАС
Въобще не трябваше да се зачитам в темата
Е....вярно, че когато не съм с широки дрехи ми стават в тролея, ама......

# 44
  • Мнения: 262
Е....вярно, че когато не съм с широки дрехи ми стават в тролея, ама......

 Joy  Joy  Joy 
 
   И при мен има какво да се желае откъм талия, а още не съм раждала  #Crazy Тогава какво ще става?!  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт