Да рискувам ли с втори брак

  • 2 585
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 676
Щом сега си щастлива, защо си мислиш, че ще рискуваш??? Не знам какво значи "Защо ти е подпис?" За мен брака не е "подпис". Мисля, че ако хората се обичат, брака може само да направи отношенията им още по-хубави, негативите идват ако има и друг "нюанс" освен любовта...
А рискове винаги има!!! Дори и без подпис!!!

# 16
  • Мнения: 4 978
Отговорът се съдържа във въпроса ти.
Щом поставяш думата риск до брак, може би сега не си готова за това.

# 17
  • Мнения: 1 858
Мисля, че трябва да рискуваш.Моята колежка рискува и сега е много щастлива с втория си съпруг.С първия са живяли 7,8 години.


 newsm10

# 18
  • Мнения: 2 035
Разбира се, че трябва да рискуваш! Щом си се убедила, че човека до теб е подходящия, бъди сигурна че той ще е такъв до края! Всичко след подписа ще си е както преди чисто и красиво...няма смисъл да се лишаваш от един приказен ден в който да се вречете един на друг!  Защо трябва да се лишаваш от още едно щастие в живота си с този човек!
Не прави сравнения в никакъв случай с предишният път, ще видиш че първия е бил грешка, а този...ще си стува   bouquet

# 19
  • Мнения: 1 451
Хич не ти трябва. Седи си мирно, подписа нищо не решава.

# 20
  • Мнения: 165
 Ne si misli 4e edin podpis 6te ti e garanciqtq za 6tastliv jivot-6tom se obi4ate i razbirate spokoino 6te minete i bez nego Grinning

# 21
  • Мнения: 25 849
Бре, как пък една не се осмели да я посъветва да си живее така, защото ожени ли се, спират всякакви благинки, полагащи се на "самотните майки".  Mr. Green Laughing

# 22
  • Мнения: 955
Бре, как пък една не се осмели да я посъветва да си живее така, защото ожени ли се, спират всякакви благинки, полагащи се на "самотните майки".  Mr. Green Laughing
и кои са тези благинки,които получават разведените.аз бях 10год.вдовица и не получих никакви благинки.след 1,5год.съжителство със сегашният ми съпруг сключихме брак.продължаваме да  си живеем щастливо.подписа не ни развали отношението един към друг,но със сигурност ни направи по-уверени в това което правим и в живота.
Да ,рискувай и бъди щастлива.

# 23
  • Мнения: 6 461
При положение ,че се обичате и разбирате вие можете да бъдете за винаги заедно.Подписа не гарантира нищо.Той е една формалност според мен. Simple Smile
Желая ви успехи и щастие Simple Smile
На 12.10.2002 г и ние със съпруга ми рискувахме и за сега мога да кажа че сме щастливи Simple Smile,дай боже и за напред да е така Peace

# 24
  • Мнения: 4 978
На 12.10.2002 г и ние със съпруга ми рискувахме и за сега мога да кажа че сме щастливи Simple Smile,дай боже и за напред да е така Peace

Е, хайде, честита годишнина! Бъдете щастливи!
Сега, 4 години по-късно, пак ли го оценяваш като риск?

# 25
  • Мнения: 10 758
Ако ти се дават после пари за развод, рискувай.Не ти го пожелавам, ама само заради един подпис, не виждам смисъл да рискуваш.

# 26
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 367
Един подпис, нищо не прави  Naughty По добре си живеейте щастливо и хи4 не се жени  Hug

 Peace
Подкрепям Peace.

# 27
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Ако разглеждаш брака като "риск", по-добре не го сключвайте. Виждам обаче, че пишеш, че сега си живеете "щастливо", но щом се замисляш над въпроса за брак, явно нещо липсва. Помисли си какво е точно липсващото звено, може да не е точно брак.  Wink Не съм против брака.   bouquet

# 28
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Подписа ви обвързва правно. Не че при евентуален развод не можеш да бъдеш изиграна.....
Кой е инициатора?

# 29
  • Мнения: 1 418
Ами зависи от много неща.Въпросът е многозначен.Ако те интересува материалната страна на нещата-да рискувай.Съмнявам се,че има нещо комерсиално зад въпроса ти.Ако ли не,за какво ти е?

Общи условия

Активация на акаунт