Да рискувам ли с втори брак

  • 2 580
  • 39
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 622
Aз бих рискувала с втори брак!  Peace

# 31
  • Мнения: 4 555
Предположението ти, че подписът може да развали нещата ми се струва някак суеверно. Не е подписът това, което разваля нещата, нито това, което прави от двама души семейство.
Ако много тежко си преживяла развода и вероятността да се омъжиш пак те изпълва с неприятни асоциации, не се насилвай. Или поне изчакай да мине повече време.
Важното е това, което е между вас, не формалностите.

# 32
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Предположението ти, че подписът може да развали нещата ми се струва някак суеверно.
Не е. За мен суеверията са абсолютна глупост, но се чувствам по-спокойна без подпис. Може и да се заблуждавам, но поне имам усещането, че така не ме възприема като собственост, като даденост. Не сме се врекли до гроб и една евентуална раздяла може да стане по всяко време, което пък като че ли ни прави по-отговорни. Така ги чувствам аз нещата, не казвам, че съм права.

# 33
  • Мнения: 14 133
На този въпрос отговора единствено ти си го знаеш. Wink

# 34
  • Мнения: 6 472
Ти на нас ли разчиташ да ти кажем newsm78 След като питаш значи не си сигурна и недей да го правиш.
Аз се омъжих отново, но пред мен не стоеше и грам нотка на съмнение  дали постъпвам правилно.

# 35
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Това не е риск...

# 36
  • Мнения: 6 461
На 12.10.2002 г и ние със съпруга ми рискувахме и за сега мога да кажа че сме щастливи Simple Smile,дай боже и за напред да е така Peace

Е, хайде, честита годишнина! Бъдете щастливи!
Сега, 4 години по-късно, пак ли го оценяваш като риск?
БЛАГОДАРЯ ЧЕРПЯ ВИ ВСИЧКИ cheers Wine Glass

# 37
  • Мнения: 3 089
аз бих го направила.
мисля също така, че бракът е риск в някаква степен - като се жени човек не си мисли, че може и да се разведе, а ето, че доста хора се развеждат. което не значи, че няма щастливо женени двойки. може пък следващия път и ти да си от тях.
  bouquet

# 38
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 479
Не! Няма смисъл от втори брак. Живейте си заедно, обичайте се и не дърпайте дявола за опашката  Grinning Подписът едва ли променя нещо. Пона пари за развод няма да ви трябват  Mr. Green ( това в кръга на шегата)

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Щом сега си щастлива, защо си мислиш, че ще рискуваш??? Не знам какво значи "Защо ти е подпис?" За мен брака не е "подпис". Мисля, че ако хората се обичат, брака може само да направи отношенията им още по-хубави, негативите идват ако има и друг "нюанс" освен любовта...
А рискове винаги има!!! Дори и без подпис!!!

Взе ми думите от устата Peace

Общи условия

Активация на акаунт