Как да направим дома си уютен? Спечелете подарък от English Home!

  • 9 827
  • 252
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 199
Добавям цветни акценти в дома - цветни възглавници на диваните, цветни покривки на масите, слагам ефектни и красиви цветя и други красиви декорации, които освежават дома.

# 151
  • София
  • Мнения: 2 435
Magnolia Декоративно Табло 43x53 См Пудра - https://www.englishhome.bg/magnolia-dekorativno-tablo-43x53-sm-pudra/
Oslo Килим 120x180 См Синьо-Тъмносиньо - https://www.englishhome.bg/oslo-kilim-120x180-sm-sino-tmnosino/
Аз разчитам на цветни акценти в свежи пролетни цветове, за разлика от бялото или черното в обзавеждането. Обичам картини и статуетки. Редовно купувам и поставям във ваза истински цветя.

# 152
# 153
  • Мнения: 1
Аз предпочитам сиви и монохромни цветове в интериора и добавям нотка уют със свежи и пъстри цветови акценти. Това се постига в моя случай с декоративни възглавници, летни одеяла върху дивани, столове, аксесоари ( декоративни табли, картини, свещници, малки вази и т.н.), прибори или посуда с акцентиращи багри.
Бих желала да спечеля спален комплект в неутрален цвят, като този: https://www.englishhome.bg/za-dvama-boiadisana-nishka-200-ml-sino/

# 154
  • Мнения: 575
Акцентирам на живи цветя и картини у дома.
https://www.englishhome.bg/elegance-dekorativna-kalfka-za-vzglav … sm-pepel-ot-rozi/

# 155
  • Мнения: 506
Обичам да има цветя, аромат на чисто и свежо. Харесвам перде в светъл нежен нюанс.

# 156
  • Мнения: 926
Свежи цветя във ваза. Внасят настроение и са страхотен акцент.

# 157
  • Русе
  • Мнения: 633
Внасям уют в дома ни с елементи, според сезона.
Зимата залагам на предмети свързани с коледните празници.
Пролетта идва с първите красиви и ухаещи цветя за годината. Вазите ми преливат с тях. А  с подготовката за Великден и украсата е съчетана с него.
Лятото е време за море и мечти. Рапанчета и кофички се съчетават много добре с цветята в саксиите.
Есента също си има своите ароматни цветя.

Уютен може да е всеки дом, стига да имаш желание да го превърнеш в такъв.

https://www.englishhome.bg/valeri-pvts-podlozhka-za-khranene-4-br-45x30-sm-sliva/

# 158
  • София
  • Мнения: 675
Свежест внасят контрастните цветове и свежите цветя

# 159
  • Мнения: 4 784
Осветлението е един важен елемент в дома. Проектира се така, както се проектира и жлището, обзавеждането и е важен елемент на интериорния дизайн. Картините, мебелите, детайлите в дома искат подчертаване и завършен вид с подходящото осветление.

Харесвам хавлиените продукти на English home. Скоро купувах за сестра ми. Също имаме много хубави памучни одеала от там.

Комплект от тези биха ме зарадвали
https://www.englishhome.bg/pure-basic-khavliia-za-litse-50x90-sm-antratsit/

Последна редакция: пн, 10 май 2021, 07:32 от MarietaYo

# 160
  • Мнения: 509
Аз залагам на аксесоари в един цвят - акцент в стаята.

# 161
  • София
  • Мнения: 3 742
Залагам на живи цветя в саксии и тематични покривки за масата.

# 162
  • Мнения: 311
Цветни акценти, като някоя декоративна възглвнича или някоя вазичка с прекрасни сезонни цветя. ❤

# 163
  • Мнения: 476
Уют в дома ни внасят цветята и картините, които са във всяка стая. Част от тях са дело на дъщеря ни.
https://www.englishhome.bg/komplekt-spalno-bel-za-dvama-pamuchen-200-ml-2/

# 164
  • Пловдив
  • Мнения: 169
Да направим по -уютен  Нашият  дом с декорация на тема пролет .
  Съвет § трик :Украсете къщата си в свежи пастелни цветове и акцентирайте с красива  ваза с  люлюкови клонки  ,така  Вашият дом ще се превърне в  по-свеж и по-очарователен  .... с дъх на пролет.
Ще се радвам да спечеля  :https://www.englishhome.bg/za-dvama-200-ml-bezhovo/?integration_color=Z00159 и Sharp Спално Бельо Компле King Size 24,5x33,0 Cm Lacivert в цвят на любимите ми лилави  хортензии.

Общи условия

Активация на акаунт