любовница или приятелка???????

  • 6 500
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 451
Няма нищо лошо в приятелката. Имал съм такива приятелки жени, никога не сме пристъпвали някакви граници, не знам защо съпругите толкова се дразнят от това. Те също си имат някой, с който да споделят. А за дома и семейството по-лесно се споделя с жена.

# 16
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
И двете са нежелателни!
Никога не съм вярвала в приятелство между мъж и жена. Веднъж за малко да си променя мнението. Имах един приятел, женен с две деца. Супер си бяхме, лафехме си за какво ли не, в местния пъб редовно запиваме заедно, ходехме на кино и така в продължение на месеци! Докато една вечер към 11 часа ме покани на "кафе"  у тях  newsm78 Но аз нали съм заплес небрежно заявих, че кафе след 6 часа следобед не пия  Crazy Чак като се качих в колата, на път за в къщи, се сетих какво означаваше поканата за кафе, в такъв час на ноща ooooh! От тогава някак приятелството ни се промени.

# 17
  • Мнения: 4 473
В тийнеджърските си години имах мъж приятел, по-скоро момче (аз бях на 16г, той на 18г). Бяхме наистина и само приятели. Различните пътища в живота ни ни разделиха, иначе мисля, че и до днес щяхме да останем такива...знае ли човек.
Към днешна дата обаче съм на мнение, че истинско приятелство трудно може да съществува между мъж и жена. Единият от двамата е твърде вероятно да има И други помисли към другия. Въпрос на време и ситуация е да се стигне до момента, в който истината ще лъсне. Ако и да е само физическо привличането - то ще си проличи, дори и привлеченият да отрича и колкото и да се старае да го прикрива. Сполучлив вариант е да бъдат добри познати, приятел е доста силна дума. Така си мисля аз. Знам, че има изключения и се радвам много на такива хора.
По тази причина, ако трябва да избера едно от двете ще ми е доста трудно. Не бих била очарована съпругът ми да си има любовница/и, но и няма да ми е по-малко неприятно, ако разбера, че освен леглото - споделя и душата си с друга.

# 18
  • Мнения: 10 758

По тази причина, ако трябва да избера едно от двете ще ми е доста трудно. Не бих била очарована съпругът ми да си има любовница/и, но и няма да ми е по-малко неприятно, ако разбера, че освен леглото - споделя и душата си с друга.
От снощи седя и се чудя, кое е по-кофти newsm78Сега съм убедена, че предпочитам да ходи и да ч.ка някаква, отколкото да си споделя и най-пикантните неща, от семейната ни кухня, пък и не само за семейството.Ч.кането е до време(все някога ще му клюмне), а приятелството си остава до края.

# 19
  • Мнения: 2 040
Не подценявайте приятелката ...  Naughty
И с двете е опасно, но с приятелката още повече ...  Peace
Ако е само за секса - чука и бега, но при приятелката - днес ще сподели, утре ще сподели и ако тя го разбира и го успокоява, нищо чудно и чувства да се появат .. а тогава става страшно  Peace

# 20
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Кофти са и двете... Ако обаче приятелката изземе функциите на споделянето и прочие, къде оставам аз? - което е по-опасно за мен. Това с приятелството между мъж и жена, също мисля, е много крехка история...

# 21
  • Мнения: 1 451
Ако обаче приятелката изземе функциите на споделянето и прочие, къде оставам аз?
А къде си била ти, че се е появила нуждата от споделяне с друга?

# 22
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Ако обаче приятелката изземе функциите на споделянето и прочие, къде оставам аз?
А къде си била ти, че се е появила нуждата от споделяне с друга?

Така де, значи нещо куца - есть проблема! Като е "есть проблема" да дойде да ми каже т.е. да обсъдим проблемата. Пък ако не можем и това да направим - пътя ти е ясен...

# 23
  • Мнения: 1 172
момичета искам да ви попитам кое е по страшно според вас - любовница ,с която мъжа ви преспива чат пат или ги сменя без да им запомни имената или приятелка ,с която да си споделя ,дори за проблемите в къщи???

Кое е по-добро или по-лошо се обмисля, когато имаш избор между тези две неща. Любовница или приятелка - това да не става по твое желание? И ако всички ти кажат, че любовницата е по-опасна, с какво ще ти помогнат? Нима ако се случи мъжът ти да преспи с друга и ти разбереш, ще въздъхнеш спокойно "е, има и по-лош вариант, да му е приятелка...".

# 24
  • Мнения: 1 451
Ако обаче приятелката изземе функциите на споделянето и прочие, къде оставам аз?
А къде си била ти, че се е появила нуждата от споделяне с друга?

Така де, значи нещо куца - есть проблема! Като е "есть проблема" да дойде да ми каже т.е. да обсъдим проблемата. Пък ако не можем и това да направим - пътя ти е ясен...
За съжаление много хора предпочитат да си мълчат. Минах по тоя път, бившата нищо не споделяше, не от липса на доверие, а просто защото си беше такава. Предпочиташе да си избива напрежението навън.

# 25
# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 383
 Simple Smile Мда, проблемите най-често са в другия двор! Да ти кажа ли ,свиле, че и аз бях такава - нищо не споделях /или поне малко/. Такава си бях, но го преодоляхме заедно - то затова е да си в семейство мисля...
Да не ти казвам каква бях по време на бременност  ooooh!

# 27
  • Мнения: 702
Ако обаче приятелката изземе функциите на споделянето и прочие, къде оставам аз?
А къде си била ти, че се е появила нуждата от споделяне с друга?

  chef newsm64 newsm75 newsm79 wash hang 1dishes newsm71 clean clean prostor clean feeding

# 28
  • Мнения: 6 993
приятелката

# 29
  • София, център
  • Мнения: 3 455
И двата случая са от гадни, по-гадни!
За любовниците ясно - низки страсти ще да се разгарят там, за приятелката - ще й споделя и ще търси съвети от нея, ще й изнася информация от кухнята, а тя ще му дава тон в живота, и вашите вътрешни взаимоотношения ще са под влиянието на трети човек, за когото не се знае до колко е добронамерен!

Общи условия

Активация на акаунт