Карлово, а защо не и Сопот!

  • 8 629
  • 284
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 844
Здрасти и от мен вчера цял ден обиколки в Пловдив после се оказа че компа е зле. И аз стискам палци за каквото и да е."Честит празник и от мен на всички днес трабваше в 8 часа да запалим свещичка на прозореца но пак ще проверя дали е в сила.

# 211
  • Мнения: 844
Момичета палене на свещички в 8 часа на прозореца ако има съпричастни да го направят.Аз ще го направя още повече че съм се подписала на петицията. А пък и нали все пак е християнски празник.......мисля че никои няма да се затрудни да го направи.

# 212
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ДУ!
Буба, ами ако мислиш, че вече всичко е наред с лактацията, можеш да го спираш чая. Аз пък вече чакам инволюция на лактацията. Онзи ден четох, че настъпва н 1г и 3 м.
Свещичка, да-правя си напомняне на тел, че сигурно пак ще забравя ooooh!
Честит празник!

# 213
  • Мнения: 1 232
Е, тъкмо се бях притеснила за сопотските момичета. Нан, прати снимка. Ако искаш на мейл, пък ако имаш скайп-ще ти пиша на лични ника ми. А фотошоп-виж в темата, ако няма линк за сваляне, ще измислим нещо.
Момичета, стискайте палци да се случи чудо! Обещах да не казвам, но дано всичко е наред!Надявам се и се моля Praynig
Микики Praynig моля се истискам палци .Ще ти пратя и аз снимка да знаеш Simple Smile,ама айде утре да направя подходяща зимна Heart Eyes.Тути излизахте ли?Не сме се засекли Hug

# 214
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И  аз излизах, ама ние бяхме на културния дом.
Момичета, не са за мен молбите, още чакам вест. Praynig
Пращайте снимки, хич не се притеснявайте. На мен ми е кеф, пък и да не загубя тренинг като се върна на работа след една година.

# 215
  • Мнения: 844
Ако не успея нещо да направя ще ти пратя снимки* само да ги снимам хубавки* ина4е ми се иска и аз малко да чатна в тия работи.

# 216
  • Мнения: 1 232
Момичета правихте ли вече изследвания на малчуганите за градините.Ние днес ходихме в ХЕИ пълен ужас и отврат в 8,10 имашепоне 20 човека преди нас.Добре ,че излезе лаборантката тда пита бременни дали има,че да се бутна иначе щях да си отчакам .

# 217
  • Мнения: 844
Ох и аз така чух че било страшно в ХЕИ, добре че близнаците нямат прекъсване толкова дълго време само бележка за паразити  трябва да вземем от личния лекар. А иначе нещо ново за градинката?

# 218
  • Мнения: 1 232
Ох и аз така чух че било страшно в ХЕИ, добре че близнаците нямат прекъсване толкова дълго време само бележка за паразити  трябва да вземем от личния лекар. А иначе нещо ново за градинката?
вчера нашия тати се видял с госпожата казала,че били готови и тия дни трябвало да мине първа комисия,надявали се от 1 да почнем,ама то ни писна вече

# 219
  • Мнения: 3 360
Момичета правихте ли вече изследвания на малчуганите за градините.Ние днес ходихме в ХЕИ пълен ужас и отврат в 8,10 имашепоне 20 човека преди нас.Добре ,че излезе лаборантката тда пита бременни дали има,че да се бутна иначе щях да си отчакам .

Maле,знаех си,че ще е страшно ShockedНие за утре сме запланували ходенето там,че татито е свободен до 10...Дано да свършим работа!
Бимбе,не смея да се обадя бе мила с тези наши болести и неволи Rolling EyesКато  мине и тази седмица мисля ще сме извън опастност и ще чукнем срещичка-става ли?
Ние се захванахме с коледната украса и сега няма скука Laughing у дома.А вие-кога ще украсявате?
Микки,скоро ще ти пратя снимчица-ако може Embarassed
Целувки на децата  bouquet

# 220
  • Мнения: 143
Привет! Grinning И ние днес мислим да идем за направление при Ламбова за ХЕИ.Но май сутрин винаги е фраш с народ. Close.Утре като че ли ще е по добре, следобяд да идем.Хич не ми се ще, като знам колко болести можем да пипнем там Confused.
Нан, Тути, благодаря, за съдействието, но ще ми отнеме време докато се справя с намаляването на снимките.Дано до Коледа да успея Blush.
 Нан, пюренца още не давам, но много ми се ще вече. Simple Smile.Вие папкате ли ги вече?
 Микки, стискам палци за каквото и да става въпрос Simple SmileЗаимствах от твоите лентички, много ми харесаха коледните...
 Буба, пробва ли с мюслито? Аз лактогенния чай вече не го пия/този на Хип/.
 
 

# 221
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ДУ!
Набързо преглеждам пресата, опс, форума и бягам за кухнята. После евентуално кафенце.

# 222
  • Мнения: 3 166
Хайде сега да си признавам! Предполагам, че стискането на палци е било за мен! Защото споделих с Мики, че имам проблем. Въпросът е следният. Бременна съм! Ама не смеех да се похваля! За онези, които не знаят - тази година вече изгубих едно детенце. Роди се в седмия месец и почина. Та по тази причина не смеех нито да се зарадвам, нито да се похваля. А понеделник изживях някакъв кошмар - отивам в тоалетната.... и всичко в кръв. А на тоалетната хартия нещо доста големичко. Реших, че е плода.... И като се шашнах. Бях убедена, че всичко е свършило. Защото кръвта беше много, наистина много. Ходих до болницата - на смяна беше Апостолова. Толкова бях шокирана като ми каза,че има сърдечна дейност, че ревнах. А тя се втрещи. и как няма. Другите се радват като разберат, че има сърдечна дейност. а аз ревнах. Просто чак тогава си отпуснах нервите. Както и да е. Засега съм добре. Оказва се обаче, че имам сериозен физиологичен проблем - цервикална недостатъчност. Поради тази причина съм и загубила момиченцето си тази година. Изобщо чака ме една много напрегната бременност. Оказва се, че в моя случай и серклажът не е гаранция. Но все ми се иска да вярвам, че Господ няма да позволи да загубя и друго дете! Praynig
 Ами това е за мен! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Прегръщам ви!

# 223
  • Мнения: 3 360
Светле-думи нямам Praynig...........Милата,ще се моля всичко да е наред и да не преминаваш повече през този ад!Този път ще е наред всичко-спокойно се наслаждавай на бременеенето ,пази се и мисли позитивно!  bouquet

Тони,д-рЛамбова я няма-замества я друг лекар  и мисля ,че работи САМО следобед!А за снимките-ако искаш прати на мен или Микки и ще ти  направим Hug

# 224
  • Мнения: 844
Светле и аз много се радвам за теб, и при теб сега трябва много оптимизъм и спокойствие. Успех в бременеенето!

Общи условия

Активация на акаунт