Карлово, а защо не и Сопот!

  • 8 655
  • 284
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 844
Вчера направих първата коледна покупка и много се кефя не е кой знае какво / украса е/ но пак ми доставя удоволствие! Днес каквото времето такова и настроението и се замислих малко по - малко да си изкарвам коледните джунджурии  newsm78

# 196
  • Мнения: 1 232
Вчера направих първата коледна покупка и много се кефя не е кой знае какво / украса е/ но пак ми доставя удоволствие! Днес каквото времето такова и настроението и се замислих малко по - малко да си изкарвам коледните джунджурии  newsm78
уф аз още не съм обикаляла магазините,къде има вече коледни джунджурии Simple Smile

# 197
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
В магазините за 1 лев Mr. Green

# 198
  • Мнения: 3 360
Здравейте мами и от мен!  bouquetНапантосвахме се ние тези дни  и... пак у дома!Вече ще се позадържим на едно място ,че то в това лошо време няма много да излизаме,,,,,И затова казвам -"Да живее форумааааа" hahaha Laughing
Каткат,значи и при вас настъпват много празници-с двама рожденици  и Коледа?-Сериозна подготовка!И аз се замислям вече за подаръците,че то всички празници накуп ни се струпват. Crazy
Тони,нашите дребосъци/и на Каткат/ са в група "Звънче"при г-жа Савова.А за снимките-ето:
http://imageshack.us/
Отваряш снимката и избираш опция ,която ти е нужна/аватар например/И -готово!Става за нула време!Ако срещнеш проблем-питай!   Peace
Бимбичкооо,как си ти,миличко  bouquet ???Разходки правиш ли или мързелуваш май,май newsm78Все Вики с бабите и дядовците срещам,а мама  Rolling Eyesвсе я няма!Добре си,нали?Ей ,пазете се бременеещи мами,че гадни вируси,гадно нещо !
Поздрави от нас и спокойна вечер ви желая!ДА сте здрави-вие  и дечицата! Praynig

# 199
  • Мнения: 1 232
ха пантасвали били и де ходихте м Flutter

# 200
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз украса може и да не направя, ама ето първата картичка

# 201
  • Мнения: 844
 И аз искам такива картички, Микки светни ме моля те как става фатката!

# 202
  • Мнения: 844
Направих си кафенце и се тупнах на компа ама никой нема още!

# 203
  • Мнения: 1 232
и аз съм тука с кафе.Миккии и аз искааааааааааааам Embarassed.Много хубава Мартина пу-пу,бабите ще са във възторг от подаръците,уф напълни ми душата Grinning

# 204
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
ДУ!
Бимба, какви кафета, за теб само чайчета и млекце Mr. Green
Фотошоп е тайната, обаче ако мн ми се помолите може да спретна по една и за вашите деца HugПратете ми снимки на мейла и ще видим какво ще спретна. Ако пък сте горе-долу в час с фотошопа, в руските сайтове има много готови рамки. Сега захващам календар.

# 205
  • Мнения: 3 360
Ааааа, браво Микки smile3501-голяма хубавица бе Heart Eyes-пупупу!  bouquetЕто  това е -който може- си го може Peace Grinning

# 206
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 099
Ей ни и нас. Аз чета редовно,ама напоследък нямах писателска муза hahaha
Тони,като смятам и вие сте юли,а що те няма при юлките,аа Crossing Arms
Ти пюрета не даваш ли? newsm78
Намаляването на снимките става и с обикновен Пейнт Peace
Ей,Микки,голяма сладурна Мартина Flutter Ако ти пратя и аз снимчица на нашата мома,ще измайсториш ли картичка? И мога ли да си го сваля този Фотошоп от някъде? newsm78

# 207
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Е, тъкмо се бях притеснила за сопотските момичета. Нан, прати снимка. Ако искаш на мейл, пък ако имаш скайп-ще ти пиша на лични ника ми. А фотошоп-виж в темата, ако няма линк за сваляне, ще измислим нещо.
Момичета, стискайте палци да се случи чудо! Обещах да не казвам, но дано всичко е наред!Надявам се и се моля Praynig

# 208
  • Мнения: 458
Микки стискам ти палци за каквото и да става въпрос fingerscrossed
Картичката верно е супер ,и аз искамммм Heart Eyes
Исках да те питам/сори че разводнявам темета/този лактогонен чай да кога да го пия ??Щото още го лоча и не знам да кога ,докато кърмиш ли???

# 209
  • Мнения: 3 360
Добро утро!Днес май ще има по-дълга разходка?Микки-стискам палци Praynig-дано всичко се нареди добре PeaceИска ми се да поканя на кафе някой,ама все още не смея,заради тези съмнения за прекарана рубеола.Хайде майчета-другата седмица съм готова за разходки и кафенца,а за сега-хубав ден!
Без малко да забравя-честит празник!  bouquetДнес е ден на християнското семейство!Бъдете щастливи и много обичани,късмет и здраве на семействата ви!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт