Дългото кърмене докарвало мастопатия.Вярно ли е???

  • 1 090
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 917
Точно обратното знам аз Peace

# 16
  • Мнения: 942
Точно обратното знам аз Peace
Peace И аз знам че кърменето оправя мастопатията Simple Smile

# 17
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Честно казано и на мен не ми се вярва, но през лятото оперираха майка ми от рак на гърдата и тъй като той бил в голяма степен наследствен се стреснах. Макар че, лекарят който оперира майка ми , когато ми обърна внимание, че и аз трябва редовно да се преглеждам и разбра , че кърмя повече от 1 година ме похвали и каза , че по-добро от това за мене няма и нищо не спомена за мастопатия!

# 18
  • Мнения: 581
Мама е кърмила сестра ми до три годишна възраст. Няма мастопатия. Аз едно време не успях да кърмя дъщеричката си, а е налице такава. Незнам какво да мисля. Чувствам се объркана. Сега, когато ще раждам втори път съм пред дилемата да кърмя или да не кърмя поради тази диагноза и следене в онкологията. Незнам Sad

# 19
  • Мнения: 535
Не знам какво става с тези родни лекари... все не са доволни от нас, все не искат да кърмим, все търсят оправдания и причини да ни накарат да отбиваме и накрая- пак ние сме виновни, когато дечицата се разболеят... Е, къде е логиката??????? ooooh! Sick

# 20
  • Мнения: 601
хи-хи-хи нашата вече затова ни вика вече -"ето ги европейците"добре,че е форума,т.е.Вие и статиите на Бу

Общи условия

Активация на акаунт