👗Нови придобивки в гардероба - 62

  • 116 062
  • 712
  •   1
Отговори
# 345
  • Варна
  • Мнения: 1 842
Intimissimi
- комплекта


# 346
  • Мнения: 2 140
Семейно си взехме по една

# 347
  • Мнения: 1 127
  Аз пък си поръчах тези очила на Guess, от Англия и изобщо не се харесвам с тях....Излезнаха ми доста скромна сума,но ще ги пусна за продажба.  В този ред на мисли, има ли тук група за продажба?

# 348
  • Мнения: 3 293
MerilinM, много хубави дрешки. Candy, роклята пак ли е от твоята любимка, много е красива?

# 349
  • Мнения: 7 713
плажна чанта

# 350
# 351
  • Мнения: 1 730
  Аз пък си поръчах тези очила на Guess, от Англия и изобщо не се харесвам с тях....Излезнаха ми доста скромна сума,но ще ги пусна за продажба.  В този ред на мисли, има ли тук група за продажба?
Мисля, че няма група за такива продажби тук, но ако има и аз искам да знам.
Купих тези, но разбрах, че не са за мен чак след като ги разходих на вън. Те са си като нови, минала съм 100метра, но не мога да ги върна. А много ми харесваха на външен вид😔

# 352
  • Мнения: 1 127
  Аз пък си поръчах тези очила на Guess, от Англия и изобщо не се харесвам с тях....Излезнаха ми доста скромна сума,но ще ги пусна за продажба.  В този ред на мисли, има ли тук група за продажба?
Мисля, че няма група за такива продажби тук, но ако има и аз искам да знам.
Купих тези, но разбрах, че не са за мен чак след като ги разходих на вън. Те са си като нови, минала съм 100метра, но не мога да ги върна. А много ми харесваха на външен вид😔

Да, няма такива групи. Освен във Фейсбук... А, тези сандали, аз ги гледах във Фешън дейс. Защо не са ви удобни?

# 353
  • Мнения: 660

Интересно, аз бях загледала точно същите сандали. +1 да научим какво ги прави неудобни

Последна редакция: ср, 16 юни 2021, 19:08 от bubanka

# 354
  • Мнения: 1 730
Ами не знам, груби са платнените каишки и ми убиват. И подметката е абсолютно не еластична. Имам много обувки с равна платформа и дори високи, винаги са поне малко гъвкави. Сигурно съм имала късмет до сега, но на неудобни платформи не съм попадала.
Както и да е, ще ги пускам в ОЛХ явно😬
 Междувременно си взех едни от Мар Стар, ниски, удобни, мека естествена кожа за 35лв. Често така става, купувам някакви неудобни обувки и на края минавам првз Мат Стар и намирам супер удобни и си нося тях цял сезон. Вдинственото лошо е, че подметките им не са качествени. Удобни, еластични но се цепят за един сезон. Но пък са евтини и в крайна сметка съм се примирила. Знам, че ще имам няколко месеца удобство😂
Ако някой все пак иска да рискува с Gioseppo-то 37ми номер да ми пише

# 355
  • Мнения: 282
Pollinaa, откъде е втората  блузка ?Много ми допада  като модел.

# 356
  • Мнения: 1 177
Кецки Scotch&Soda
Скрит текст:

# 357
  • София
  • Мнения: 2 937
И аз се интересувам от къде са блузите на Полина. Много обичам такива интересни ръкави.

# 358
  • Мнения: 1 127
Pollinaa, откъде е втората  блузка ?Много ми допада  като модел.
От страничка във Фейсбук. Не знам дали е позволено да напиша името и.

# 359

Общи условия

Активация на акаунт