К`во щях да правя без теб?!

  • 3 008
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 867
любов е, ванчо, любов е... не си пълни главицата с глупости, че в един подфорум могат да изкарат, че човекът си има любовница (дори не една), ти имаш сексуални проблеми, а децата ти...  ooooh!
обича си те човекът и толкова.  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
И другото култово изречение при нас е:
" Никога нямаше да се сетя ако не беше ти "  Crazy
Няма начин Ваня - любов е ша знаиш  Hug

# 17
  • Мнения: 6 472
И у нас като и вас Joy Joy Joy При нас се използва и лафа "Много си умна, бе жена" hahaha

# 18
  • Мнения: 6 461
50/50 newsm10 така мисля Joy

# 19
  • Мнения: 4 806
аз пък мисля, че те обича.
Тя, обичта не е само цветя, романтика ...
Тя е  в дребните нещица, в малкото мигове на признание, в семплия жест, в краките думи.
Да, така мисля...

# 20
  • Мнения: 3 861
хехе, развесели ме  Joy Joy Joy

ако не е любов незнам, какво друго ще да е newsm78

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
  Любов е  Grinning Ама и моят си изразява любовта по такъв странен начин.
  

# 22
  • Мнения: 65
Може би съм малко крайна, но така казват, когато ги мързи или не искат да мислят за решението на проблема. Нали жените сме за това да се справяме с всичко. gydi

# 23
  • Мнения: 4 473
Няма начин да не те обича! Wink Подобни реплики, уж междудругото са най-сладки Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 7 114
РуМАНТИКА  + мЪгийка babydust7
Ако имаше и една маргариткаа ...

# 25
  • Мнения: 2 897
Обича те,а това,което ти е казал е напълно искрено и много мило...
Чудесно е,че проявява инициатива да кулинарства(пък макар и с твоя помощ) PeaceМоят мъж бързичко забрави,а има такъв талант и потенциал...мързелът му пречи Sad

# 26
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Израз на обич но и на облекчение че има кой да го направи вместо него. Grinning

# 27
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Я аз да питам отговорилите с абе обича те, ама поради липса на други опции, вие какво имате предвид? Thinking Joy

# 28
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
любов е, ванчо, любов е... не си пълни главицата с глупости, че в един подфорум могат да изкарат, че човекът си има любовница (дори не една), ти имаш сексуални проблеми, а децата ти...  ooooh!
обича си те човекът и толкова.  Wink

Па аз затова не я пуснах там...Какви ми ти проблеми, нали Ерика каза: идилия Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 463
Нестихващо възхищтение и почтителна благодарност .... и то рано сутрин.... newsm78, това си е повече от либоф, да знайш!

Общи условия

Активация на акаунт