Time to say goodbye (звукове и гледки)

  • 2 067
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 2 623
Най-накрая го видях - нямам думи. Ще доживея ли чужденци у нас да цъкат с език и да се възхищават така на нещо, което ние сме направили като изключим природата, която е даденост  newsm78

# 17
  • Мнения: 410
Останах без думи,гледах ей така Shocked
Каква красота!!!

# 18
  • Мнения: 7 474
Най-накрая го видях - нямам думи. Ще доживея ли чужденци у нас да цъкат с език и да се възхищават така на нещо, което ние сме направили като изключим природата, която е даденост  newsm78

Единственото "подобно" нещо в Б-я, което ми е направило впечатление е Царевец  Tired

# 19
  • Мнения: 410
Най-накрая го видях - нямам думи. Ще доживея ли чужденци у нас да цъкат с език и да се възхищават така на нещо, което ние сме направили като изключим природата, която е даденост  newsm78

Единственото "подобно" нещо в Б-я, което ми е направило впечатление е Царевец  Tired
Завиждам ти благородно че си гледала Царевец.Аз отдавна си мечтая да го видя,ама ей на,вве още не съм го гледала Sad

# 20
  • Мнения: 2 257
Направих такова видео на фонтана в Bellagio, точно на Time to Say Goodbye, поглед отгоре - снимано от върха на Айфеловата кула на хотел "Париж"- както си оглеждахме Лас Вегас, гръмна песента и го записах - зашеметително е, трогателно и много, много красиво. А вечер за каква красота става дума.....като светнат тия светлини, като пуснат тия затрогващи мелодии...романтика! Целият свят е събран в шепа, на длан  - няма друго такова място...Пожелавам на всички един ден да го видят.  Grinning

# 21
  • Мнения: 5 001
и аз се чудя кога ще видим подобно нещо и в България

# 22
  • Мнения: 6 904
Много е красиво наистина. Аз съм гледала нещо подобно в Барселона, но там фонтанът си беше в класическата кръгла форма. Всъщност тук има някакви клипчета на въпросните фонтани, но за жалост на повечето не се виждат особено добре.

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Нашите в София бяха такива като в Барселона

# 24
  • Мнения: 2 407
Готино е.

# 25
  • Мнения: 2 716
Нашите в София бяха такива като в Барселона
Помня ги. Пеещите фонтани.
За тогавашната техника си бяха супер.
Но и това ми се иска да го видя. Мисля си, че не е кой знае какво философия да се направи и тук.
А и пред президентството имаме фонтан, който съм виждала със светлини и музика. Преди година- две. Не сме най-изостаналите. Просто сме научени да ахкаме само когато видим чуждите чудеса.

# 26
  • Мнения: 68
Много е готино !!!!!!!!!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт