Месец май да донесе на всички - много слънце, усмивки и двете чертички ! ~бебеправене 389~

  • 27 912
  • 787
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 710
Mimirita, има я чертичката и се вижда ясно и без да я правиш с негатив. И моята беше почти същата, а вече мърда на ехографа Simple Smile. Тихичко честито!
Въпреки твоите емоционални преживявания, нещата се случват когато най-малко ги очакваш Simple Smile

# 751
  • Мнения: 98
Mimirita чертичката си я има. Нормално да е по бледа 4 дена по-рано. След ден-два ще е по наситена. Тихичко честито ☺️

# 752
  • Мнения: 348
калестиа определено, още не мога да повярвам. Месеца с най- малко опити досега и то без да следя ову, защото изобщо не ми беше до това. Бях го отписала, мислех как ще си взимаме гелче този месец и ще сме по- редовни, а то…

# 753
  • Мнения: 2 675
Мими, честито, сладурка ❤️❤️❤️
Имаш си точица 😍 До края на седмицата ще се насити чертичката. Колко хубав завършек на темичката 🥰 Много се радвам ☀️🍀😘
ПП Мен днес ме боли коремчето(12ти ден ми е), вчера също имах пробождания и от двете страни. Явно кистите ще са още там 😔 Нямам търпение да стане 31ви. Дано не се налага опреция(особено пък отворена). Ииии нещо положително 😊 Тъй като сега няма да правим сватбено тържество, а само граждански и църковен с най-близките. Едно мило момиче ми даде хубавата си рокля на заем 🥰😍 Още не мога да се нарадвам на роклята. Остаха халките и видеооператор да заснеме ритуала в църквата. Дори подаръчета за гостите съм харесала 🥰 Някой попита кога е датата- 23 юли ❤️

# 754
  • Мнения: 111
Mimirita благодаря за лентичките. Поръчах ги, като се надявам,че ще се наложи да ги подаря Grinning
Всички чакаме с нетърпение да се похвалиш вече официално!

# 755
  • Мнения: 348
Кактусче чудесни новини! Много се радвам за бракът ви! Пожелавам ви цялото щастие на света! Ако може като изберете халките да кажеш от къде, че и на нас ни предстои да избираме август и от сега се чудя. Една роднина ми препоръча Алтънбаш, засега нямам препоръки други. Разбира се, ако някоя от другите момичета има препоръки, ще са ми добре дошли! Hug
Кокосче пожелавам ти го от все сърце! Дано са на късмет и повлека крак! Flowers Four Leaf Clover

# 756
  • Мнения: 981
Едно време, когато ние се женехме (преди 2 г) всички поръчваха от Дуо от Сара -трейд

# 757
  • Мнения: 1 399
Mimirita тези Алтънбаш не са ли супер скъпи?

# 758
  • Мнения: 348
Хера нямам представа…. каза ми, че имало голям избор Smile Според мен тр да си определим някакъв бюджет първо и да сравняваме цените тук и там. Няма да се хвърляме веднага, просто ще използваме като се прибираме до България да разгледаме Yum

# 759
  • Мнения: 5 140
Mimirita тези Алтънбаш не са ли супер скъпи?
Аз скоро не съм се включвала и мислех да изчакам до другата седмица, когато ще излязат резултатите от пренатеста и тогава, надявам се всичко да е наред и ще ръся по-смело.
Обаче, като чуя Алтънбаш и не мога да се въздържа. Слабост са ми. Въпрос на гледна точка е това със супер скъпото. Годежният ми пръстен е от тях- бяло злато и диаманти. Халките ни пак са техен модел -на ММ е малко по-дебела, а моята между двата цвята злато има  диамант. Като цяло харесвам нежни и не особено бемни пръстени.
Скрит текст:

Ако се купуват от магазините им в Турция, често има промоции, а и са по-евтини от тук. ММ ме беше оставил аз да избирам, защото беше на мнение, че халка няма да носи, че щяла да  му пречи на работа. Е оказа се , че му е супер удобна и почти не я е свалял. Аз миналата година бях булка и бях сигурна , че до първата годишнина ще съм бременна. Оказах се права и го пожелавам на всички скорошни и бъдещи булки Wink
Честито на момичетата с втора чертичка на теста. Нека се насища и да доведе до здрав, пухкав и ревящ финал.

# 760
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 939
Честито на всички момичета с положителни тестове Heart Хайде, всички скоро да се похвалим.

Аз имам да предавам до утре две задачи за уни по когнитивна семантика, но никакъв шанс да ги направя в момента. Чувствам се отвратително - от както съм станала съм със световъртеж, стяга ме главата, имам ужасно сърцебиене и треперя цалата. Ядох сладко, пих кафе - нищо. Сега има магнитни бури и явно много здраво ми се отразяват, защото се чувствам като парцал. Само на мен ли ми се отразяват така?.. Вече не знам какво да пия или ям, за да мога малко да се освестя.

# 761
  • Мнения: 1 083
Кактусче чудесни новини! Много се радвам за бракът ви! Пожелавам ви цялото щастие на света! Ако може като изберете халките да кажеш от къде, че и на нас ни предстои да избираме август и от сега се чудя. Една роднина ми препоръча Алтънбаш, засега нямам препоръки други. Разбира се, ако някоя от другите момичета има препоръки, ще са ми добре дошли! Hug

Ние нашите преди година си ги купихме от Сватбен център myWEDDING в София. Намерих ги обаче и в сайта и на Sara Trade, та не съм сигурна дали сватбеният център не са им представител. И двете са комбинация бяло с жълто злато, различни като модел, но отиващи си една с друга. Аз специално исках моята да е без никакви камъни и да си призная трудно намерих такава. Повечето дизайнерски са изпъстрени с камъни, а и ни бяха извън бюджета. ММ по модела само поиска да променят ширината от 5 мм на 7 мм и беше щастлив.

Скрит текст:

# 762
  • Мнения: 348
Чудесни са ви халките, момичета! Засега знаем само, че искаме да са само бяло злато и да са към по- изчистените. Аз си бях харесала за моята такива, дето целите са в камъни, надявам се да има и други, не само диаманти, защото няма да можем да си го позволим. Но после може би размислих, че няма да е особено практичен избор за жена домакиня, притеснасам се да не ги нараня някак или пък да се цапа много във фугичките между камъните. Та вероятно ще е нещо по- изчистено, не знам още Sweat Smile Досега не ми се е налагало иникога не съм търсила, не знам какво се предлага, но пък ми е интересно Yum

# 763
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 884
По принцип, ако търсиш брачни халки, цената автоматично се вдига. Готови от магазин обкновено варират между 600 и 1500 лв, в зависимост от изработката, материала и камъните и вече за по-джиджаните хвърчат към небесата нулите. Колежка миналата година си прави по поръчка в някакво арменско ателие, 800 лв платиха и даже коментираше, че било евтино.  Аз живот и здраве се надявам да си направим нещо скромно при бижутер, от който съм доволна. Ама първо чакам моя да се накани да ми предложи Grinning Беше подметнал нещо зимата за поръчка на пръстен, амааааа досега нищо.

# 764
  • Мнения: 348
Яяяя, да се стяга твоя да го не подбирам с пръчката Grinning

Общи условия

Активация на акаунт