Месец май да донесе на всички - много слънце, усмивки и двете чертички ! ~бебеправене 389~

  • 27 915
  • 787
  •   1
Отговори
# 735
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 885
Нъмбърс, разгокусирана е снимката и нищо не мога да видя, пък и щом казваш че и ти се напъваш... Освен да повториш в събота при това положение, а?

# 736
  • Мнения: 220
Аз и на трите теста виждам чертичка.
Numbers втората ти снимка като я гледам сега не ми е много ясна. Дано е наситена като ни покажеш следващия тест Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover

# 737
  • Мнения: 94
Flowers Hibiscus Малеее момичетаа, честитоо!! Хайде да ви се насищат хубаво чертичкитее! Пу, пуу че хубави новини!!
Най-после ++++четаа Blue Heart

# 738
  • Мнения: 1 399
Здравейте момичета, писах и във ФБ, но да питам и тук. Витамините, които ми е изписала АГ вече ги няма никъде по аптеките при нас, нито в интернет, а от тях се чувствах много добре. Някоя добра душа може ли да провери из аптеките дали няма останали наличности и да ми изпрати, че в чудо се видях. Ще съм много благодарна.
Pregnacare before conception (зачеване) са витамините, но не за него и нея, а само за нея.

# 739
  • Мнения: 186
Честито на всички момичета с положителни тестове , успех до финал.

Аз се записвам с цикъл от вчера , подрани с 3 дни . Мисля , че е време да се насоча към инвитро и да спра да разчитам на чудо .

Успех и на всички останали момичета .

# 740
  • Мнения: 2 675
Здравейте момичета, писах и във ФБ, но да питам и тук. Витамините, които ми е изписала АГ вече ги няма никъде по аптеките при нас, нито в интернет, а от тях се чувствах много добре. Някоя добра душа може ли да провери из аптеките дали няма останали наличности и да ми изпрати, че в чудо се видях. Ще съм много благодарна.
Pregnacare before conception (зачеване) са витамините, но не за него и нея, а само за нея.
Това е за София. Може да се обадиш на телефона от снимката и да ти ги запазят 😊

# 741
  • Мнения: 1 399
Благодаря, намерих ги и ще ги поръчам. 🥰

# 742
  • Мнения: 348
Здравейте, аз не се стърпях и съм объркана. АА, беше права, че не издържах Sweat Smile Това, което ви прикачвам е резултата, долното го минах на конверт, та евентуално да видите свнката, която виждам и аз, защото е много бледичка. На теста пише да се чете след 5 минути, това, което ме обърква е, че буквално на 5тата минута още не се е разнесло това червеното вещество от урината хубаво. Сянчицата се вижда и тогава, просто ако изчакам до 7минута примерно, си се е разнесло и се виждат контурите по- добре. На 7мата минута е и снимката, не мога да кажа точно 6та или 7ма, там някъде. Притеснява ме това да не си въобразявам само, защото наистина е много бледичка Worried Извинявам се много за мрънкането, но просто съм объркана. И знам, че чакане му е майката, но все пак да кажете и вие какво виждате

# 743
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 885
Душко, честито, имаш си точица! В събота живот и здраве ще е наситена чертата. Мен тези лентички до момента не са ме лъгали и не е имало изпарителни. Нормално е да е супер бледа, още си дни преди закъснение. Айде Рейв да пуска нова темичка, тази я приключваме успешно! Heart

# 744
  • Мнения: 111
Здравейте, аз не се стърпях и съм объркана....И знам, че чакане му е майката, но все пак да кажете и вие какво виждате
Аз също виждам бледа чертичка.. Стискам палци скоро да се насити!
 
PS: A какви точно са тези лентички?

# 745
  • Мнения: X
Мимирита, има си я чертата, бледа, но е там, честито! Отпусни се и се радвай Simple Smile

# 746
  • Мнения: 1 399
Има си я чертичката, определено. Като се има предвид, че си и преди закъснение, направо си ти честитя и то не тихичко! 🥰🍀🥰

# 747
  • София
  • Мнения: 2 098
Мимирита, чертичката се вижда ясно. Честито !
Тези лентички не лъжат.

Момичета, новата тема сигурно ще е утре.
Моля мод да ме изчака. Hands V

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 10:40 от rave

# 748
  • Мнения: 348
Благодаря ви много Heart Че ми се беше свила душичката Heart тестовете прикачвам снимка Hug С много готина кутия идват, вътре с книжцича да си водиш бележки

# 749
  • Мнения: 458
Мимирита чертичката се вижда, там си е! Честитоо !!! ❤

Общи условия

Активация на акаунт