КАРТИ ТАРО - ТЕМА 26

  • 32 190
  • 740
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: X
Може ли малко помощ...
Теглих карти на въпроса ще намеря ли работа до края на лятото...
Страшноя съд, слънце, смърт, императрица.

Няма карти за работа, големи аркани.
Започване на нов цикъл. Но дотук поне за моите знания.
Скоро имам рожден ден. Може да отразяват това.

Ще има ли промяна на ситуацията с мъж Д..
4 жезли, 8 пентакли, 3 чаши, император
По моите скромни познания виждам среща в работна обстановка, хубаво събитие, радост от срещата от негова страна..

# 76
  • Мнения: 36
Здравейте, следя с интерес темата и много ще съм Ви благодарна ако има кой и на мен да ми погледне на карти Simple Smile
Имах хубава връзка, но с мойто ужасно държание, до такава степен отбълснах човека, че вече месец и половина не ми е казал дума. А имахме планове да живеем заедно 😢.
Благодаря Ви предварително!

# 77
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Изтеглих си едни карти сега с въпрос "Лъже ли ме той". Въпросът не е супер конкретен, но да видим какво отговаря Таро:3 чаши, Влюбените, Кулата. Пак ли фантазирам нещо? За съжаление трудно ше дам ОВ в конкретика, но мога да отговоря на въпроси. Ще опитам и сама да разчета картите.За комбинация влюбените и кулата прочетох, че указва връзка, носеща само негативи.

# 78
  • Мнения: 14 418
ivka_smile, лъган бива, този който се оставя да бъде подведен.Според мен нямат бъдеще такива взаимоотношения.

# 79
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Звучи философски и принципно е така. Но конкретно  в случая? Едва ли някой умишлено и с желание се оставя да бъде подведен.

# 80
  • Мнения: 4 770
Изтеглих си едни карти сега с въпрос "Лъже ли ме той". Въпросът не е супер конкретен, но да видим какво отговаря Таро:3 чаши, Влюбените, Кулата. Пак ли фантазирам нещо? За съжаление трудно ше дам ОВ в конкретика, но мога да отговоря на въпроси. Ще опитам и сама да разчета картите.За комбинация влюбените и кулата прочетох, че указва връзка, носеща само негативи.

ivka_smile, сигурна съм, че знаеш много добре отговора на този въпрос, дали искаш да го приемеш е вече съвсем друго.
Включвам се, защото предните ти карти също показваха едно предоверяване и както се бях изразила: " Строене въздушни кули" 7 меча Кула Колелото на съдбата, независимо, че беше питала за колежка, тези карти си бяха за теб самата.
Само ще ти подскажа по днешната комбинация какво ми направи впечатление, сигурна съм, че знаеш какво искат да ти кажат. Та, имаш две карти в които има по три фигури.........3 чаши  и Влюбените , после имаш Кулата .........две фигури падат от кулата, но поотделно..........
Кулата има една особеност, ако няма здрава основа/ основата в живота е женското в нас, това, което носим от майките, плодовитостта, земното, корена/ , нито може да се издигне нависоко към върха  / върховете са мъжкото в нас, духа ни, стремежа към усъвършенстване, към израстване, увереността, това, което носим от бащите си и т.н./ , нито да е здрава и да оцелее при натиск или напрежение или влияние отвън, на други хора.
Поздрави!

Последна редакция: чт, 03 юни 2021, 13:23 от a.nik

# 81
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Благодаря, мила a. nik.щ и на теб. Аз съм склонна към драматизации и самовнушения , затова не знам наистина какво искат да ми кажат, не искам сама да се самоубеждавам без никакви доказателства, никакви. Имам чувството, че всичко е само в моята глава.

# 82
  • Мнения: 1 671
В подредбата ми направи впечатление тези 3 чаши ,след това Любовници Кула
Последователни събития
И аз няма да конкретизирам, но при задълбаване в това ще се прояви Кулата

# 83
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Да разбирам, че съм лековерна, послъгват ме Grinningи на всичкото отгоре има и 3ти човек. И ако продължа да ровя ще следва развръзката. Интересно.

# 84
  • Мнения: 1 544
Разочарование - това е ключовата дума тук за мен. Имало е потенция да останете заедно,но това не е станало изведнъж. Обмисляно е,разочарованието е очевидно .ТОлкова безсмислени приказки,тази връзка за мен никога не е имала стабилна основа. По-скоро несериозно глупаво очакване по 3 чаши. Тя ти занулява цялата комбинация.
Ако въпросът ти е дали има друга - по-скоро да.


Конкретизирай въпросите си,иначе ще имаш и такива неясни отговори с натрупване на ГА.

Последна редакция: чт, 03 юни 2021, 14:55 от menarini

# 85
  • Мнения: 1 671
Да разбирам, че съм лековерна, послъгват ме Grinningи на всичкото отгоре има и 3ти човек. И ако продължа да ровя ще следва развръзката. Интересно.
Да , Ивка Simple Smile
Сама го каза, но за мен са закачки само
Не рови, питай след време отново за  него намерения или действия

# 86
  • Варна
  • Мнения: 3 055
Мерси, момичета уважавам, че не ми спестяватр истината. Ако мога да помогна с отговори от мен по вашите тълкувания - насреща съм.

# 87
  • Мнения: 417
Здравейте! Някой може ли да изтегли карти и за мен? От4аяна съм, не виждам никакъв изход от ситуацията.. сякаш вси4ко е свършило..в този живот.. Въпросът ми е може ли някой/ нещо да ми помогне? Понеже търся навсякъде някаква помощ, хващам се като удавник за сламка, но уви.. Глупаво е може би, но поне нещо да ме накара да погледна от друга гледна то4ка, да се замисля..

# 88
  • Мнения: 716
Момичета ,и аз имам един въпрос,отнася се до моя позната.Един мъж доста я харесваше,сега не знам какви са им отношенията,но ме помоли да ѝ тегля едни карти.Та излязоха:

8 чаши-Рицар мечове- 10 мечове

Така като гледам нещата никак не са розови.Предполагам,че той се е заблуждавал за нея и като че ли се е оттеглил.Няма любов по тези карти.

# 89
  • Мнения: 1 544
Ама какъв е точно въпроса?

Общи условия

Активация на акаунт