КАРТИ ТАРО - ТЕМА 26

  • 32 012
  • 740
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 707
Какво му е отношението към нея?

# 91
  • Мнения: 59
Здравейте Simple Smile

Наскоро си купих нова колода таро и й зададох няколко интервю въпроса, за да се "опознаем" по-добре. Изтеглих няколко карти, които не съм много сигурна как да интерпретирам, така че ще съм благодарна за малко помощ.

Ето въпросите с моята интерпретация:

Кои са най-важните ти характеристики? Кралица Мечове
Това го разбирам: Колодата няма да щади чувствата ми и ще бъде пряма, директна и практична.

Кои са силните ти страни? Рицар Пентакли
Добра колода за финансови въпроси. Ще ми помогне да бъда по-постоянна в преследването на мечтите си.

Какви са лимитите ти? Кулата
Ето тази не ми е много ясна. Първата ми реакция е, че колодата няма да е много добра с кризисни въпроси, т.е. ако някой има остър, належащ проблем със здраве, например, но въобще не съм сигурна.

На какво ще ме научиш? 9 Меча (обърната)
Колодата ще ми помогне да преодолявам стреса, като ми покаже, че не е толкова лошо, колкото е в главата ми. Ще помогне с освобождаването на страховете ми, за да не ме препъват толкова.

Какъв е най-добрият начин да се уча от теб? 6 Пентакли
Това е карта за споделяне, така че не съм много сигурна дали колодата не ми казва да я споделям някак? Може би, че най-добрият начин да се науча е като „гадая“ на други хора – сещате се, както запомняш по-добре урока в училище, като го обясняваш на някой съученик. Или да питам за проблеми на други хора и после да използвам отговорите, за да им помогна някак. Наистина не знам.

Какъв е потенциалният резултат от работата ми с теб? Крал Жезли
Успех и благополучие. Ще се науча да вярвам в себе си повече и да се боря за мечтите си.

Вие какво мислите?

# 92
  • Мнения: 1 544
Какво му е отношението към нея?
Не вижда перспектива и нещата за него осъзнато са приключили. Преодолял е разочарованието и гнева.

# 93
  • Pleven, Bulgaria
  • Мнения: 338
Здравейте,
Някой би ли ми изтеглил карти за въпрос

Как ще се развият нещата в работата ми

# 94
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Здравейте търся мнение по карти таро.
Въпросът е: Защо М. ме търси след толкова време?
Картите са- Петица жезли Седмица мечове Рицар чаши
Да считам ли по тези карти, че има някакво предложение?

# 95
  • Мнения: 236
Здравейте момичета!
Друго време не бях писала в тази тема.
Разболях се, отдалечих се от К, той не е грижовен човек.
Тези дни се видяхме и отношението му ми се стори странно, далечно, някак сякаш е приключил, но няма смелост да ми каже. Почнах да хвърлям карти, от чаши до страшни съдилища ми се падаха. Почнах да хвърлям за друга жена, която нарочих - С., там от нищо, колегиални отношения почнаха чаши, любовници и 9 чаши да ми се падат.
Знам че всичко е в мислите ми. Затова моля вас да ми изтеглите карти на два въпроса.
Какво е отношението на К към мен?
Какво ще е развитието на тези отношения до 3 месеца?
Много ще съм ви благодарна.
Когато не мога да разчитам на честността на човека трябва да питам картите.

# 96
  • Мнения: 269
Здравейте търся мнение по карти таро.
Въпросът е: Защо М. ме търси след толкова време?
Картите са- Петица жезли Седмица мечове Рицар чаши
Да считам ли по тези карти, че има някакво предложение?

здравейте,
ако има  предложение, според мен няма да е положително, по-скоро ще ви подведе.Човека има някакви вътрешни конфликти.

# 97
  • Мнения: 1 544
Иска помощ ,съдействие за нещо. Даже и с цената на подмолно преструване ,че изпитва чувства. Но такива реално няма.

# 98
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Здравейте търся мнение по карти таро.
Въпросът е: Защо М. ме търси след толкова време?
Картите са- Петица жезли Седмица мечове Рицар чаши
Да считам ли по тези карти, че има някакво предложение?

здравейте,
ако има  предложение, според мен няма да е положително, по-скоро ще ви подведе.Човека има някакви вътрешни конфликти.

Благодаря много за тълкуванията!
Зададох втори въпрос. Какви ще бъдат действията на М. спрямо мен до 1 месец?
Картите, които се паднаха са:
Асо чаши Шестица мечове Двойка пентакли

Ако имате предположения ще съм благодарна да ги чуя.Имам периоди, в които не мога да разтълкувам картите , когато си гледам на себе си , но не винаги, затова се допитвам до вас момичета.

# 99
  • Мнения: X
Начинаеща съм, но мисля, че до месец няма да има действие. Човекът ще се опитва да постигне баланс.

За мен може ли някой да изтегли карти за нова работа в близко бъдеще -2-3 м.

Благодаря.

Здравейте търся мнение по карти таро.
Въпросът е: Защо М. ме търси след толкова време?
Картите са- Петица жезли Седмица мечове Рицар чаши
Да считам ли по тези карти, че има някакво предложение?

здравейте,
ако има  предложение, според мен няма да е положително, по-скоро ще ви подведе.Човека има някакви вътрешни конфликти.

Благодаря много за тълкуванията!
Зададох втори въпрос. Какви ще бъдат действията на М. спрямо мен до 1 месец?
Картите, които се паднаха са:
Асо чаши Шестица мечове Двойка пентакли

Ако имате предположения ще съм благодарна да ги чуя.Имам периоди, в които не мога да разтълкувам картите , когато си гледам на себе си , но не винаги, затова се допитвам до вас момичета.

# 100
  • Мнения: 269
Здравейте търся мнение по карти таро.
Въпросът е: Защо М. ме търси след толкова време?
Картите са- Петица жезли Седмица мечове Рицар чаши
Да считам ли по тези карти, че има някакво предложение?

здравейте,
ако има  предложение, според мен няма да е положително, по-скоро ще ви подведе.Човека има някакви вътрешни конфликти.

Благодаря много за тълкуванията!
Зададох втори въпрос. Какви ще бъдат действията на М. спрямо мен до 1 месец?
Картите, които се паднаха са:
Асо чаши Шестица мечове Двойка пентакли

Ако имате предположения ще съм благодарна да ги чуя.Имам периоди, в които не мога да разтълкувам картите , когато си гледам на себе си , но не винаги, затова се допитвам до вас момичета.

Ами Вселената ще му даде възможност да ти предложи чашата с любов, но човека има нужда да се оттегли временно, за да премисли нещата, явно има нещо, което не знаеш . Ще се опитва да балансира. След 2П е хубаво да се изтегли допълнителна карта.
За момента според мен няма да има дейстие.

# 101
  • Мнения: 4 743
Здравейте търся мнение по карти таро.
Въпросът е: Защо М. ме търси след толкова време?
Картите са- Петица жезли Седмица мечове Рицар чаши
Да считам ли по тези карти, че има някакво предложение?

здравейте,
ако има  предложение, според мен няма да е положително, по-скоро ще ви подведе.Човека има някакви вътрешни конфликти.

Благодаря много за тълкуванията!
Зададох втори въпрос. Какви ще бъдат действията на М. спрямо мен до 1 месец?
Картите, които се паднаха са:
Асо чаши Шестица мечове Двойка пентакли

Ако имате предположения ще съм благодарна да ги чуя.Имам периоди, в които не мога да разтълкувам картите , когато си гледам на себе си , но не винаги, затова се допитвам до вас момичета.

Картите ти показват, че все още не можеш да пуснеш миналото и се луташ в напълно безмислени чувства и емоции. По първите карти, хрумнало му на някого нещо, решил да се възползва и намерил точният човек в твое лице и успял да те развълнува. Двете комбинации са като едно нищо, телефонен разговор или контакт/ сега е модерно да е по чатове/ без кой знае какво сериозно развитие, но пък те оставя да стоиш " между два свята" или " два стола". Дори да ти поискат услуга, няма да имат кой знае какво развитие отношенията.

# 102
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Скрит текст:
Здравейте търся мнение по карти таро.
Въпросът е: Защо М. ме търси след толкова време?
Картите са- Петица жезли Седмица мечове Рицар чаши
Да считам ли по тези карти, че има някакво предложение?

здравейте,
ако има  предложение, според мен няма да е положително, по-скоро ще ви подведе.Човека има някакви вътрешни конфликти.

Благодаря много за тълкуванията!
Зададох втори въпрос. Какви ще бъдат действията на М. спрямо мен до 1 месец?
Картите, които се паднаха са:
Асо чаши Шестица мечове Двойка пентакли

Ако имате предположения ще съм благодарна да ги чуя.Имам периоди, в които не мога да разтълкувам картите , когато си гледам на себе си , но не винаги, затова се допитвам до вас момичета.
[/quote]

Картите ти показват, че все още не можеш да пуснеш миналото и се луташ в напълно безмислени чувства и емоции. По първите карти, хрумнало му на някого нещо, решил да се възползва и намерил точният човек в твое лице и успял да те развълнува. Двете комбинации са като едно нищо, телефонен разговор или контакт/ сега е модерно да е по чатове/ без кой знае какво сериозно развитие, но пък те оставя да стоиш " между два свята" или " два стола". Дори да ти поискат услуга, няма да имат кой знае какво развитие отношенията.
[/quote]

Благодаря за отговорите.
Въпросът е , че тук има предистория с този мъж, като бях прекъснала контакт с него от преди 8 месеца.Сега отново се свързва с мен и не знам какво иска, като аз въобще не съм очаквала. За това и хвърлих Таро карти с тези въпроси.

# 103
  • Мнения: 4 743
Въпросът е , че тук има предистория с този мъж, като бях прекъснала контакт с него от преди 8 месеца.Сега отново се свързва с мен и не знам какво иска, като аз въобще не съм очаквала. За това и хвърлих Таро карти с тези въпроси.





Най- лесният начин да разберем какво иска някой от нас е да го попитаме директно, поне така правят големите хора. Таро няма как да го попита вместо теб какво иска!

Последна редакция: ср, 09 юни 2021, 06:04 от a.nik

# 104
  • INFJ
  • Мнения: 9 132
Здравейте!
Имам нужда от малко помощ с тълкуването на тези карти. Благодаря!

Скрит текст:
Въпрос 1: Ще бъде ли той в романтични отношения с мен?




Въпрос 2: Какви са неговите чувства към мен?

Последна редакция: чт, 10 юни 2021, 12:50 от Elunaria

Общи условия

Активация на акаунт