КАРТИ ТАРО - ТЕМА 26

  • 32 011
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 2 113
Скрит текст:
Здравейте!
Изтеглих три карти на въпроса- Ще бъда ли щастлива ако приема предложението на А.?
Паднаха се
1. Колелото на съдбата
2. Кралица жезли
3. Рицар жезли

Моето тълкуване е , че това е начало на нов цикъл, но енергията на рицаря е несигурна и нестабилна.
Вие как бихте го тълкували?
Благодаря!
И пак се почна с неопределените въпроси и се налага да разпитваме! За какво предложение става въпрос? Хайде да не гадаем!

 Става въпрос за любовни взаимоотношения.
Явно не можете да задавате ясни въпроси. Брак ли ти предложи или връзка? Пак да предполагаме....Angry
Нещата са се задвижили в някаква посока и, ако е връзка, ще се позабавлявате заедно, няма да ви е скучно. Но за дългосрочни отношения и брак, не става, няма да се получи. Бързо ще прегорите и угаснете един към друг.


Днес изтеглих тези карти на въпроса как ще се развият отношенията ни.  Аз неочаквам вече нищо от него и надявам се всичко да и било за добро. Не знам какво означава тази комбинация
картите са умереността обърната, двойка жезли, висша жрица и осмица чаши, което за мен говори за окончателен край
Така е, картите показват край на отношенията. Те казват и защо се е стигнало дотук, но ти, и без това, добре го знаеш.

Последна редакция: пн, 11 окт 2021, 12:38 от Silky_soft

# 676
  • Мнения: 983
Аз искам да попитам пък как да формулирам правилно въпроса за да получа ясен отговор от картите.
Въпроса е следния"Как да постъпя в отношенията ни от тук нататък?"
Общо взето искам насока какво да и как да се държа от тук нататък между отношенията ни с бащата на малката.Като от това не пострада тя защото досега каквото и да правих беше тя да има връзка с него,но аз се изтощих.Аз я водих при него,аз правих връзката между тях възможна....той не я търси!Ако спра да му я водя какво ще се случи?Помогнете ми как правилно да задам въпроса моля ви.

# 677
  • Мнения: 445
От известно време работата ми доста ме напряга и съм се замислила за промяна, като обаче нещо все ме спира.
Въпросът е да продължа ли да се занимавам с това?
Изтеглих:
императорът, 8 жезли, 10 чаши, звездата

Моля, помогнете с коментари по тези карти.

# 678
  • Мнения: 1 671
Имаш мечти, копнежи, желание за нещо ново, но се страхуваш
На тази работа сегашната си достигнала до максимума,
Спира те старото, познатото, един вид *сигурно*, установено, но колко е сигурно не се знае.
Засега всичко ти е неясно, като няква мечта, химера
Не виждам решителни действия по картите, а пасивност

# 679
  • Мнения: 2 113
Аз искам да попитам пък как да формулирам правилно въпроса за да получа ясен отговор от картите.
Въпроса е следния"Как да постъпя в отношенията ни от тук нататък?"
Общо взето искам насока какво да и как да се държа от тук нататък между отношенията ни с бащата на малката.Като от това не пострада тя защото досега каквото и да правих беше тя да има връзка с него,но аз се изтощих.Аз я водих при него,аз правих връзката между тях възможна....той не я търси!Ако спра да му я водя какво ще се случи?Помогнете ми как правилно да задам въпроса моля ви.
Попитай картите това, което те вълнува. Не се ограничавай в начина, по който ще формулираш въпроса.
Можеш да си направиш отделна подредба за всеки вариант, който виждаш като възможен.

# 680
  • Мнения: 983
Аз искам да попитам пък как да формулирам правилно въпроса за да получа ясен отговор от картите.
Въпроса е следния"Как да постъпя в отношенията ни от тук нататък?"
Общо взето искам насока какво да и как да се държа от тук нататък между отношенията ни с бащата на малката.Като от това не пострада тя защото досега каквото и да правих беше тя да има връзка с него,но аз се изтощих.Аз я водих при него,аз правих връзката между тях възможна....той не я търси!Ако спра да му я водя какво ще се случи?Помогнете ми как правилно да задам въпроса моля ви.
Попитай картите това, което те вълнува. Не се ограничавай в начина, по който ще формулираш въпроса.
Можеш да си направиш отделна подредба за всеки вариант, който виждаш като възможен.
Въпроса,който зададох беше
Как да постъпя аз от тук нататък в отношенията между мен и баща и?
Картите са 5 меча,4 чаши и Магьосника
Писах какво мисля по картите и изтрих чета ги още от книгата от интернет и си дозглабям нещо...Но общо взето май трябва да се отдръпна няма да съм и не съм доволна от случващото се,но само така ще разбера,че всъщност не съм толкова слаба колкото си мисля.
Попитах и "Какво ще се случи ако аз се отдръпна от тези отношения?"
Асо пентакли
10 пентакли
Кралица жезли
Мисля,че тук май само хубави неща ме очакват по тези карти.
Вие какво мислите?
Последно реших за питам и"Какво да очаквам ако продължа тези отношения?"Мисля,че картите бяха доста красноречиви...
7меча
9 чаши обърната
Рицар на чашите обърната
Не ме очаква нищо хубаво ако продължа в тези отношения.

# 681
  • Мнения: 2 113
Добре се ориентираш Simple Smile

# 682
  • Мнения: 983
Днес им беше ден на картите питах и последен въпрос за днес.😃
"Какво ще направи той за тези отношения ако аз се отдръпна?"
10 чаши
8 жезли
4 чаши
Мисля,че май няма да се откаже и ще опита да ме върне....или не знам не мога да се ориентирам....

# 683
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 250
Здравейте , хвърлих три карти с въпроса- Какви са намеренията на Б. към мен?
Картите са- Отшелника Крал чаши Деветка чаши

Тълкувам ги така, че този човек има намерения за удоволствия или дистанциране на чувствата си , които изпитва към мен.А и самия крал е чаши, което говори за мъж с чувства.
Вие как мислите? Ще съм благодарна ако се включите в тълкуването! Flowers Hibiscus

# 684
  • Мнения: 13
Здравейте , хвърлих три карти с въпроса- Какви са намеренията на Б. към мен?
Картите са- Отшелника Крал чаши Деветка чаши

Тълкувам ги така, че този човек има намерения за удоволствия или дистанциране на чувствата си , които изпитва към мен.А и самия крал е чаши, което говори за мъж с чувства.
Вие как мислите? Ще съм благодарна ако се включите в тълкуването! Flowers Hibiscus

Аз съм начинаеща, но моето "четене" е, че човекът има чувства към вас. Той ще заеме позицията на Отшелника - ще остане сам със себе си, за да преосмисли ситуацията и чувствата си и да вземе някакво решение относно вас. Като Крал чаши, той ще застане пред вас, вече взел решение да ви предложи по-сериозни отношения. 9 чаши показва, че той е приключил някакъв етап от живота си, от който е доста доволен и има какво да предложи и е готов да премине към следващият етап (предвид това, че следват 10 чаши - дом и семейство, най-вероятно става дума за преминаване към по-сериозни отношения).

Днес им беше ден на картите питах и последен въпрос за днес.😃
"Какво ще направи той за тези отношения ако аз се отдръпна?"
10 чаши
8 жезли
4 чаши
Мисля,че май няма да се откаже и ще опита да ме върне....или не знам не мога да се ориентирам....

Аз не виждам да има положителен резултат от евентуални действия (от 10 чаши - пълнота към 4 чаши - разочарование, отказване да се приеме, това, което му се дава). Иначе жезлите ги приемам като прибързано действие.

Последна редакция: пт, 15 окт 2021, 19:51 от Kaia_K

# 685
  • Мнения: 983
Здравейте , хвърлих три карти с въпроса- Какви са намеренията на Б. към мен?
Картите са- Отшелника Крал чаши Деветка чаши

Тълкувам ги така, че този човек има намерения за удоволствия или дистанциране на чувствата си , които изпитва към мен.А и самия крал е чаши, което говори за мъж с чувства.
Вие как мислите? Ще съм благодарна ако се включите в тълкуването! Flowers Hibiscus

Аз съм начинаеща, но моето "четене" е, че човекът има чувства към вас. Той ще заеме позицията на Отшелника - ще остане сам със себе си, за да преосмисли ситуацията и чувствата си и да вземе някакво решение относно вас. Като Крал чаши, той ще застане пред вас, вече взел решение да ви предложи по-сериозни отношения. 9 чаши показва, че той е приключил някакъв етап от живота си, от който е доста доволен и има какво да предложи и е готов да премине към следващият етап (предвид това, че следват 10 чаши - дом и семейство, най-вероятно става дума за преминаване към по-сериозни отношения).

Днес им беше ден на картите питах и последен въпрос за днес.😃
"Какво ще направи той за тези отношения ако аз се отдръпна?"
10 чаши
8 жезли
4 чаши
Мисля,че май няма да се откаже и ще опита да ме върне....или не знам не мога да се ориентирам....

Аз не виждам да има положителен резултат от евентуални действия (от 10 чаши - пълнота към 4 чаши - разочарование, отказване да се приеме, това, което му се дава). Иначе жезлите ги приемам като прибързано действие.
Караш ме да се замисля и след някой ден ще тегля нови карти.Благодаря за мнението нужно ми беше.Резултата тук не се търси да е положителен с цел да се съберем напротив.Просто ми е интересно какви действия ще предприеме той.Дали ще ми създава проблеми.Затова май са си два въпроса и ще тегля карти но след няколко дни.

# 686
  • Мнения: 416
Здравейте! Моля да ми помогнете с тъклуването на тези карти, тъй като съм съвсем нова в това.
Въпросът ми е: Местя се на ново място да живея утре и попитах дали това е мястото, на което животът ни с мъжа ми ще потръгне в по-добра посока? Не планирам да оставам дълго там, по-скоро за кратко, за да го иползвам с определена цел, за да ми помогне да постигна нещо, за което мечтая от много години. Изтеглих:
10 чаши
Смъртта
Паж на мечовете
и трите са прави

И още един въпрос: Колко дълго ще се задържим там? Изтеглих
Кралица на жезлите
Паж на чашите
Слънцето
и трите са прави

Надявам се да ми помогнете, чувствам се доста притеснена.

Последна редакция: сб, 16 окт 2021, 11:20 от Vessita13

# 687
  • Мнения: 13
Здравейте! Моля да ми помогнете с тъклуването на тези карти, тъй като съм съвсем нова в това.
Въпросът ми е: Местя се на ново място да живея утре и попитах дали това е мястото, на което животът ни с мъжа ми ще потръгне в по-добра посока? Не планирам да оставам дълго там, по-скоро за кратко, за да го иползвам с определена цел, за да ми помогне да постигна нещо, за което мечтая от много години. Изтеглих:
10 чаши
Смъртта
Паж на мечовете
и трите са прави

И още един въпрос: Колко дълго ще се задържим там? Изтеглих
Кралица на жезлите
Паж на чашите
Слънцето
и трите са прави

Надявам се да ми помогнете, чувствам се доста притеснена.

Споделям мнение като начинаеща!
По първите карти - 10 чаши+Смърт+Паж мечове
До този момент сте били в семейна хармония. Смъртта показва - прехода от едно състояние в друго, голяма промяна, в случая смяната на дома. С тази промяна идва и  Пажът, който ви носи забавяне в изпълнението на вашият план; ситуация, от която изниква някакво недоверие и не добри новини. Внимавайте в бъдеще и използвате вашата логика и ум за взимане на решения по създалата се ситуация около преместването (било то и сключване на договори).

# 688
  • Мнения: 99
Здравейте Flowers Bouquet !Как разчитате вие картите?
Как ще се развият отношенията ми с един мъж до 3месеца?

Рицар Меч+Колесницата+Светът

Колодата е на Уейт ( ще разуча как да качвам снимки).Подредбата си е просто за отговор на въпрос,без конкретни позиции.
Моят прочит-или буквално този момък ще заминава в чужбина / ще си хване своя път в живота.(заради комбинацията Колесницата+Светът) или ще направи някакъв много рязък завой в сегашните ни отношения (Рицарят в комбинация с Колесницата ми говори за това).И май няма да ми хареса какво ще ми каже и в двата случая.Светът на трета-пълно реализиране на желание.Но на моето или на неговото?Виждате ли раздвижване в сегашната ни ситуация,която е в пълен застой?Или рицарят да посочва просто комуникация,която да разясни накъде вървим?Трудно ми е,когато питам картите за себе си,да различа кога е проекция и кога не Triumph
Радвам се,че намерих темата!Ще се радвам да обменяме опит!Занимавам се с Таро от година.И колкото повече уча,толкова повече ми се струва,че нищо не знам Grinning

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 22:39 от **mariya**

# 689
  • Мнения: 13
Здравейте   изтеглих карти за един познат Какво го очаква в любовта?  Изтеглих карти глупакът, кулата обърната и кралица мечове.  Не мога да си обясня това: след като глупакът е ново начало, положителни промени  дали картите не показват рязко влошаване на отношенията и евентуален край, прекъсване на връзката? Не мога да разбера това две карти показващи промяна едната положителна, другата отрицателна...

Общи условия

Активация на акаунт