Pandora - Тема 6

  • 47 031
  • 738
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 024

Момичета, тези гривни стабилни ли са? Не си я представям с осигурителна верижка. А ако е дълга, може ли при обикновен бижутер да се скъси, или ще се компрометира сигурността ѝ?

# 271
  • Мнения: 2 851
Имам такава черна, стабилна беше, докато от едната страна кожата не се отлепи и не излезе от закопчалката. Ремонтираха ми я гаранционно, не съм имала проблеми след това, но кожата си се износва, трябва да се пази. Бях я купувала на разпродажба, редовната цена е висока според мен за този продукт, иначе е красива доста. Но не бих сложила повече от 2-3 талисмана, и то не от най-обемистите или тежки висящи.

# 272
  • Мнения: 3 214
Момичета, скъсявали ли сте гривна Пандора при обикновен бижутер? Дали ще се справи добре без поражения върху гривната?
Поръчах от Силвъркорт за дъщеря ми размер 18 (нямаше по-малък размер, а намалението беше изкушаващо) и съм почти сигурна, че ще й е голяма. А като се има предвид, че ще се и отпусне...
И да питам за текстилните гривни - сваляте ли ги при къпане? Поръчах си и после се зачудих... Че с другата съм свикнала да не я свалям изобщо; не ми се занимава с тази допълнително...

# 273
  • Мнения: 1 068
Мисля, че обикновен бижутер може да скъси гривна, но не важи след това гаранцията. Имам приятелка, която закупи от магазин на Пандора кожена гривна и след това реши да я скъсява чрез тях. Отне около 2 седмици, докато и я върнат, но предлагат тази услуга. Респективно поръчана гривна от silvercourt може да се скъси чрез оторизиран магазин, стига да се носят сертификатите.

# 274
  • Мнения: 3 214
О, не знаех, че има такава опция. Благодаря много за тази информация.
Значи като я получим и измерим, ще отидем директно в магазина тук👍

# 275
  • Мнения: 129
Не вярвам да се стигне до скъсяване. Моята китка е 14,5см, имам гривни 16,17,18 см. Първо я пробвайте, недейте да се тревожите предварително. Освен това отпускането се получава най-вече ако има талисмани, иначе само леко омеква

# 276
  • Някъде там
  • Мнения: 4 820
Новата ми мания по пандора

Очаквам тази гривна и този клипс за гривна Simple Smile

# 277
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Чудесно! Не забравяй и осигурителна верижка.

# 278
  • BG-DE
  • Мнения: 5 062
Искрица, честита нова придобивка но наистина няма да е зле да вземеш и осигурителна верижка, миналата година загубих такава гривна за нула време, дори клипса, който й поръчах дойде след като нея вече я нямаше🙁

# 279
  • Мнения: 14 635
Страхотна е гривничката.Много мой тип.Клипса не съм го виждала и той е уникален.

# 280
  • Мнения: 201
Моля те, когато пристигне да я снимаш на ръката си 🌺

# 281
  • София
  • Мнения: 2 020
Към момичетата, живущи в Германия - знаете ли кой е
Glamour кодът, който осигурява минус 20 % от 02.10. до
10.10. в немската Пандора? Flowers Hibiscus

# 282
  • Мнения: 931
GLAMOUR2021 e -15%
-20% e за членове на Пандора.

# 283
  • София
  • Мнения: 2 020
GLAMOUR2021 e -15%
-20% e за членове на Пандора.

MyPlace
, много благодаря!
Да кажа, че в момента има и друга промоция в немската Пандора -
отнася се за колекцията Pandora Me - купи 4, плати 3, като най-евтиният
артикул е безплатен.

# 284
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Въпреки че си член на клуба, трябва да имаш код от списание Glamour (или от app-a),което струва около 7 лв. Не е само да си член и хоп, минус 20. Пробвах какво ли не.

Общи условия

Активация на акаунт