Cif – блестящо решение за един по-красив и чист дом! Участвайте и спечелете!

  • 7 728
  • 361
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 476
Обичам да ми е чисто, но не винаги имам желание за това. Пролетно почистване направих преди Великден.

# 106
  • Мнения: 665
По принцип ми харесва да чистя, всяка седмица го правя. Планираме ремонт в скоро време, затова съм отложила засега голямото пролетно почистване.

# 107
  • Мнения: 2 117
Мразя чистенето! Но няма как, ако искам да ми е хубаво у дома!
Направих пролетното почистване през март.

# 108
  • софия
  • Мнения: 2 915
Чистенето е всекидневно . Голямото чистене предстои , след ремонта.

# 109
  • Мнения: 670
Да планирам пролетно почистване, пране на килими,пердета,и т.н.когато съм почивка .Иначе почистване правя всяко седмица.

# 110
  • до морето
  • Мнения: 2 292
Обичам да ми е чисто. Чистя всеки път, когато почивам. Основното почистване го планирам като се постопли още мъничко , тъй като бях болна и трябва да се пазя.

# 111
  • SF
  • Мнения: 21 243
Чистя веднъж седмично, а голямо чистене даже по-рядко.
Доставя ми удоволствие да ми е чисто, но не и да търкам. Банята я напръсквам с препарат и изплаквам. Това ми е най-приятното чистене. Другите помещения са ми по-сложни.

# 112
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 052
Чистя защото ,трябва да се почисти. Ще правя пролетно почистване, което при мен е основно миене на прозорци ( най - неприятното ми домакинско задължение), към края На месеца.

# 113
  • Мнения: 1 002
Почти всеки ден чистя, доколкото ми позволява времето. Не бих казала, че ми е любимо занимание, правя го защото обичам да ми е чисто. Определено време за пролетно почистване нямам,особено и сега с малко бебе,но се налага.Ако имам свободни няколко поредни дни, захващам нещо по-сериозно - чистене на прозорци, подреждане на гардероби и шкафове и т.н.

# 114
  • София
  • Мнения: 3 164
Не обичам да чистя и нямам график, но обичам да е чисто, така че се налага. Пролетното почистване почти мина, бавно и славно.

# 115
  • София
  • Мнения: 6 160
Чистя, когато се налага, нямам специален график. Не обичам да чистя, но обичам да живея в чисто жилище. Голямото пролетно почистване е зад гърба ми.

# 116
  • Мнения: 5 252
Обичам да ми е чисто, но не не ми доставя удоволствие да чистя, правя го с досада и защото нямам друг избор. Пролетно почистване не планувам, защото сме в основен ремонт на апартамента и по-скоро ще е есенно почистване като приключим.

# 117
  • Мнения: 482
Като една истинска Дева, обичам самият процес на чистене. За мен си е една активна медитация, вглъбавям се и си почивам чистейки.

Имам малко дете и затова чистя просто когато мога, най-вече когато спи. Всеки ден чистя изрядно отделна част от дома ни - в понеделник кухня и хладилник, вторник банята, срвда - спалнята, четвъртък -  дограмите и подовете, и т.н.

Голямото ми пролетно почистване също е в процес, няма как да го случа за един ден, но пък започнах с любимото - разчистване на гардеробите и шкафовете от всичко старо и излишно.

# 118
  • Мнения: 644
Не ми е любимо занимание, но обичам да е чисто. Всеки ден има по нещо, веднъж седмично основно. Голямото пролетно почистване е планирано за края на май.

# 119
  • Мнения: 13 330
Чистенето не е от любимите ми дейности, но обичам да ми е чисто и подредено, така че го правя когато трябва. Още не съм правила пролетно почистване.

Общи условия

Активация на акаунт