Да поканим лятото на масата – с изисканата свежест на Salakis Président

  • 12 277
  • 415
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 259
Обичам го поднесено с розови домати, зехтин и босилек.

# 61
  • Мнения: 475
Обичам го в компанията на розови доматки с зехтин и босилек.

# 62
  • Мнения: 551
Любимо ни е изпечено във фолио. Слага се малко масло върху фолиото, върху него голямо парче сирене, червен пипер, по желание лют и подправки по желание - риган, босилек, мащерка. Завива се във фолиото и се запича на скара, грил, а най-вкусно става на жар в гората по време на пикник Simple Smile

# 63
  • София
  • Мнения: 3 046
Белени домати и кубчета сирене, поляти със зехтин, пресен босилек и 2-3 маслинки за украса.
Обожавам го това сирене!

# 64
  • Перник
  • Мнения: 2 265
Сиренето ми е в любима комбинация в редената салата - вкусен домат, краставица, плочка сирене, зелен лук и магданоз.

# 65
  • Мнения: 979
Най-любимо ми е в гръцка салата със зехтин и риган. Както и комбинация със зелени чушки в сурово състояние в различни салати.

# 66
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 170
Поднасям го на салата с розови домати, обилно поляни и те и сиренето със зехтин, с маслинки и босилек.

# 67
  • При децата ми
  • Мнения: 5 986
Обичам да го добавям на плочка към салати, нарязано на кубчета, настъргано, обичам го само със зехтин и подправки, обичам го всякак.

# 68
  • Мнения: 978
През този сезон го харесваме на шопска салата, запечепо във фолио или на тиган, полято със зехтин и зелени подправки.

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Обожавам сирене във всякакви форми, най-вече в салата или директно на филийка с масло. BowtieBowtieBowtieBowtie

# 70
  • Мнения: 611
Домати, краставици, маруля и сирене- любимо за сезона.

# 71
  • Мнения: 2 123
Полято само със зехтинче и в комбинация със смокини. Понякога и върху розови домати с малко зехтин и риган.

# 72
  • Мнения: 500
В гръцка салата, нарязано на кубчета и овкусено със зехтин и подправки.

# 73
  • Мнения: 629
Към свежа зелена салата, на кубчета със зехтин и подправки, също и "запечатано" на тиган на плочки като допълнение към предястия или салати.

# 74
  • Мнения: 540
Най ми е вкусно със салата- нарязани на кубчета домати, краставици, нарязана печена чушка, малко лук, а най-отгоре плочка сирене залята щедро със зехтин и пипер.

Общи условия

Активация на акаунт