Палтенце за тригодишно момиченце - откъде?

  • 1 470
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 263
Аууу наистина ли? Как ме е яд, че не мога да го видя Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 2 768
Аууу наистина ли? Как ме е яд, че не мога да го видя Sad
ако ходя натам може да го снимам и да кача снимката ако искаш...

# 17
  • Мнения: 1 881
Значи като тръгваш от Витошка по Солунска, посока Ботев, вървиш по левия тротоар. Още преди да стигнеш първата пресечка (ако си спомням правилно) е магазинчето. Не му погледнах името изобщо, но на витрината са изложени палтата, няма начин да ги подминеш.


Магазина , за който говориш е "Дебора". Да, има страхотни неща /особено за малко по - големи госпожици/. Какви гръндж роклички имаше там минало лято...мога само да се радвам, че имам момиченце:) Бях чула, че това е магазин на някаква дизайнерка, дрехите били уникати, и вярвам, че е така, защто са много странни, и материите, и цветовите решения.Но цените наистина са високи, предвид това, че носят един сезон дрешките Thinking

# 18
  • Мнения: 5 877
"Butterscotch" или нещо подобно се казваше това с белите и черните палтенца (и розово-сивите).

# 19
  • Мнения: 1 263
Аууу наистина ли? Как ме е яд, че не мога да го видя Sad
ако ходя натам може да го снимам и да кача снимката ако искаш...
Не благодаря! Crossing Arms Ами ако ми хареса? А? Ще се пръсна от яд! Sad

# 20
  • Мнения: 47 988
майка ми купи на дъщеря ми много хубаво палто(истинско,от вълнен плат,вталено),червено,с махаща се качулка и черна кожа на яката и ръкавите,за 40 лв,но доколкото разбрах е било единствено детско палтенце в магазин за дрехи за възрастни,просто на собственичката й е допаднало много и го е взела да го продаде по изключение
ще попитам за подробности,и ако ми каже нещо,ще пиша
иначе сега с това палтенце сме много официални и изглеждаме все едно  наистина ще ходим на опера Crazy
а кожухче си взехме от илиянци,има голямо разнообразие,цените са ниски(нашето беше 10 лв намалено в края на зимния сезон, но и иначе са по 20 -30 лв)
ние не минаваме и без яке,зашото в най-големия студ палто и кожухче никак не вървят с долнище грейка Wink,така че един космонавт също няма да ти е излишен

Общи условия

Активация на акаунт