Как и дали преодоляхте изневяра?

  • 18 186
  • 539
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Здравейте , преди година и половина разбрах за изневяра от страна на мъжа ми , която се е случила съответно преди три години. Няма да изпадам в подробности , просто ми е интересно дали и по какъв начин са преодоляли жени , които са изпадали в същото положение.

# 1
  • Мнения: X
Няма начин да забравиш/преодолееш, защото самата изневяра е вид предателство. Щом си решила да останеш, трябва да приемеш факта, че редовно ще се сещаш за предателството на мъжът ти и вече няма да му имаш доверие, за каквото и да е. Другите чувства не ги коментирам - там при всеки е различно.

# 2
  • София
  • Мнения: 12 318
Как да ти кажем, дали сме изпадали в същото положение, като не знаем точно какво е? От изневяра до изневяра разликите са огромни.

# 3
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Не.
И аз така разбрах със задна дата като теб. Детето ни е било на година. Разбрах след година още.
Не можах нито да простя, нито да забравя. Не съм се и опитвала. Разделихме се.
Но! Много научих!

# 4
  • Мнения: X
Като спре да ти пука за човека, спира да ти пука и за изневярата.

# 5
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 662
Като спре да ти пука за човека, спира да ти пука и за изневярата.
О, точно. След 10-20 изневери не ми пука нито за човека, нито за забежките му...

# 6
  • Мнения: 12 473
Веднъж простих изневяра, кле се, плака, каеше се.. а след време пак го направи. Смених ключалката след това.

# 7
  • Мнения: X
Като спре да ти пука за човека, спира да ти пука и за изневярата.

Мне, не е така. Изневярата случила се 2018 няма нищо общо с това, че не ти пука за извършилият я през 2032. Предателството си е предателство - без значение от мъж, роднина, приятел, колега... винаги се помни. Не е като лелята на касата да ти е върнала с 2 стотинки по-малко.

# 8
  • Мнения: 50
Как да ти кажем, дали сме изпадали в същото положение, като не знаем точно какво е? От изневяра до изневяра разликите са огромни.
Не знам колко може да има, но основната е поне според мен...мъжа ти са ч..ка друга жена.

# 9
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 662
Като спре да ти пука за човека, спира да ти пука и за изневярата.

Мне, не е така. Изневярата случила се 2018 няма нищо общо с това, че не ти пука за извършилият я през 2032. Предателството си е предателство - без значение от мъж, роднина, приятел, колега... винаги се помни. Не е като лелята на касата да ти е върнала с 2 стотинки по-малко.
Ми аз пък с теб не съм съгласна.
Друго си е предателството от човека, с който спиш в едно легло. Съвсем различно от роднина, приятел и т.н. Помня, охо помня като слон, но наистина не ми пука...
И честно, след като ми е изневерявал до 2002 г. и уж е спрял тогава, вече наистина не ми пука дали ми изневерява през 2021 или 2022....

# 10
  • Мнения: 1 845
А ти как го преодоля, спомням си беше пускала преди тема с подробности...и искаше да се срещаш с жената.

# 11
  • Мнения: X
AIDA, ти за бивш говориш, нали така? Тук темата е друга.

# 12
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 662
AIDA, ти за бивш говориш, нали така? Тук темата е друга.
Не

# 13
  • Мнения: 3 578
Аз бих казала да го оставите в миналото, където е, и да си живеете живота със семейството.
Както пее Софка "на отминали въпроси отговор не ща".

# 14
  • Мнения: 2 204
Е, то Софка какво да пее друго, като само който не ѝ е роднина не е спал с нея.

Авторке, представи си, че караш кола по безлюдна, права отсечка. По някое време загасяш двигателя в движение. Ще изминеш още няколко стотин метра и кротичко ще си спреш. Ми в момента на изневярата нещо врътва ключа с запалването на това, което ви движи заедно. После карате по затихваща инерция. Познавам изключения, но според мен с изневярата нещо в теб умира. Може интересчийството да задържи хората заедно, ама тва любов, романтика, чувства....дрънчи на кухо вече.

Общи условия

Активация на акаунт