Как и дали преодоляхте изневяра?

  • 18 301
  • 539
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 157
Аз пък се питам, как отиваш, изневеряваш, и после съкрушено си признаваш и започваш да се разкайваш?
Мм, точно. Що за идиотизъм е това? Слаби нерви, слаб играч ... ама тръгнал с мъжете.

# 31
  • Мнения: 650

player, що да има разрушителен процес, ако няма намесени чувства и си се разбираш с половинката чудесно, и си живеете, както преди?
Не знам как е при другите, но няма начин да не изпитвам никакви чувства в повечето случаи. След като се е случило, значи нещо ти липсва и очевидно не се разбираш с половинката си "чудесно". От там нататък - страната на която са ѝ изневерили започва да подозира партньора във всичко (понеже знае, че може пак да изневери) и започват взаимно да си тровят живота с подозрения. Изневярата, както съм писал и преди, е предателство - ти отделяш ресурс за човека с който си - време, усилия, пари, чувства, каквото искаш, а човека предпочита да отделя ресурс за друг, но не за теб и се получава дисбаланс. Ако е било единичен случай - значи на партньора ти са "му слаби ангелите". Следващия път като каже - аз ще излизам с приятели, колеги, ще започнеш да се тровиш с подозрения, че не знаеш как ще завърши всичко, което вече е криза в доверието. Нататък знаеш какво се случва, когато нямаш доверие на човека до теб.

# 32
  • Мнения: 7 443
Много хубаво си го написал, вярно е,че жената за да изневери трябва да има чувства ( поне повечето) така за спорта, е по- скоро мъжка практика.
Ама на днешно време на себе си нямам доверие, камо ли на отделен човек и то мъж.

# 33
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 925
Като започнем да си мерим "ресурсите", пиши я бегала....
Прочета ли в тема, касаеща отношения, за ресурси, и съм чао.

# 34
  • София
  • Мнения: 12 700
Аида, ресурсът е нещо, което имаш и отделяш за другия. Не е нужно да е материален. Може да е време, внимание, чувства. Не приемайте толкова буквално думата, тя има и друго значение.

# 35
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 925
Аида, ресурсът е нещо, което имаш и отделяш за другия. Не е нужно да е материален. Може да е време, внимание, чувства. Не приемайте толкова буквално думата, тя има и друго значение.
Много добре разбирам значението.
Някой ако не желае да дава каквото и да било, или ще прави сметки, изобщо да не започва връзка, да си стои сам.

# 36
  • Мнения: 12 473
След толкова години драми и страдания, мога на 100 % смело да заявя, че изневеряват тези, които не обичат истински.
Егото им може и да обича, но душата им не.

# 37
  • София
  • Мнения: 12 700
Аида, ресурсът е нещо, което имаш и отделяш за другия. Не е нужно да е материален. Може да е време, внимание, чувства. Не приемайте толкова буквално думата, тя има и друго значение.
Много добре разбирам значението.
Някой ако не желае да дава каквото и да било, или ще прави сметки, изобщо да не започва връзка, да си стои сам.

Да влизаш във връзка, правейки счетовнодни сметка, не става. Да влизаш във връзка и да смяташ, че не заслужаваш другият да ти отдели каквото и да е, също. И двете не са връзки.

# 38
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 925
Това че заслужавам, същото ли е като изисквам.

# 39
  • София
  • Мнения: 12 700
Това че заслужавам, същото ли е като изисквам.

Не. Човек стигне ли до там, пиши нещата бегали. Безсмислено е да изискваш там, където няма желание да ти бъде дадено. Следващият и толкова. Поне, ако се оценяваш на повече от нечии огризки.

# 40
  • Мнения: 50
Няколко човека питаха как го преодолях....Ами нямам точен отговор. С времето може би. В началото беше трудно , от нулата се започна. Едни ден вече спрях и да го мисля. Преди няколко дни случайно засякох "жената" и се сетих  за това и реших да пиша тук.

# 41
  • Мнения: 6 171
Не знам дали бих могъл да го преодолея и искрено се надявам да не ми се налага. Бих се опитал да си запазим семейството заради децата и всичко, което ни свързва, но определено няма да е същото. Много вероятно е и аз да тръгна по к*рви, така съм чувал, че по-лесно е да се справиш с вътрешните негативни емоции. Не знам до колко е вярно, но със сигурност ще го върна, без да ми дреме за последствията.
Изобщо това е кутията на Пандора, не знам до колко си заслужава да се отваря заради едното е*ане и прословутите пеперудки.
Сещам се за бившата ми, първа любов, дълга връзка, накрая имахме един период с неопределени отношения- още не се бяхме разделили окончателно, но вече беше ясно, че приключваме. Беше ми трудно да я преодолея от раз, след известно време обаче разбрах, че в онзи период се е праскала с един, когато изрично ми беше казала, че не го прави. Е след като разбрах някой все едно с гумичка изтри от мен всички чувства и емоции към нея. Сега като я срещна случайно просто се питам какво толкова намирах тогава в нея. Не е само това причината, но определено допринесе, така че толкова за изневярата.

# 42
  • Мнения: 6 596
Аида, ресурсът е нещо, което имаш и отделяш за другия. Не е нужно да е материален. Може да е време, внимание, чувства. Не приемайте толкова буквално думата, тя има и друго значение.
Много добре разбирам значението.
Някой ако не желае да дава каквото и да било, или ще прави сметки, изобщо да не започва връзка, да си стои сам.

Не става дума кой какво дава, а какво другия иска Wink По мои наблюдения женската страна иска всичко, без остатък. Ако е само материалното, понася се. Обаче, уважаеми, особено по-умните от вас, вие искате (както по-горе пише) главно време, внимание и чувства. И все не са ви достатъчни.

Да попитам нещо? Какво представлява предателството в случая? Предател е този, който не осъществява надеждите и илюзиите ви? Измамил доверието ви? Вие сте дали доверие, а той искал ли го е?
Ей затова много мразя да получавам - получиш ли нещо от жена, бъди сигурен, че ще ти го изкара през носа.
Simple Smile И отново не говоря за материалното.

От къде идват проблемите? От несъответствието, между това, което си мислим, че даваме и това, което смятаме, че получаваме. Подчертал съм ключовите за разбиране на проблема глаголи Simple Smile

# 43
  • София
  • Мнения: 12 700
Абе, Джеймс, хората за изневяра говорят. Къде отиде ти?

# 44
  • Мнения: 6 596
Еми да де, нали предателство била? Ти го писа май.

Общи условия

Активация на акаунт