Да си жена е ужасно

  • 4 354
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте на всички.Не знам дали трябва да пиша тук,но има едно нещо което много ме мъчи.Не искам да съм жена,жените са мачкани са по долу от мъжете.Жените стават жертва на експлатации и физически тормоз от мъжете.Чувствам се много слаба , въобще какви са предимствата да си жена? Благодаря Ви.

# 1
  • Мнения: X
Това сериозно ли? Какви са предимствата? 😂

То и да няма предимства е много скъпо да смешниш пола!

# 2
  • Мнения: 5 677
Николета на 11 ли си?Grinning
Това, което си написала е само в твоята глава.

# 3
  • Мнения: 9 709
Гледай делото Джони Деп срещу Амбър Хърд и ще размислиш.

# 4
  • Мнения: 23
Малтретират ли те ,унижават ли те ,какъв е проблема ? Аз се чувствам страхотно като жена .Но имам нормален мъж.И не си мисли ,че мъже не са мачкани психически и физически от жените си .Има такива случаи ,но малко мъже си признават.

# 5
  • Мнения: 3
Сигурна съм, че много мъже твърдят точно обратното Bowtie

# 6
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 645
Не, това което казваш, НЕ е общовалидно - със сигурност не всички жени са мачкани, експлоатирани и обект на насилие. Ако твоята среда или ситуация е такава, моят съвет е да предприемеш стъпки за промяната ѝ, защото това не е нормален начин на живот.

Wage gap е реалност, но според мен съвсем не става въпрос за това в тази тема.

За да отговоря на въпроса ти - за мен е страхотно да съм жена, напр. имаме много повече възможности да изглеждаме добре; по-добра връзка с емоциите си; получаваме приятни реверанси от мъжете, които са джентълмени; обикновено не се налага да търсим внимание от мъжете и пр.
Негатив е, че в много професии все още има предразсъдъци към жените, които ги упражняват - но и това може да се превърне в позитив, в някои случаи.

# 7
  • София
  • Мнения: 28 581
Здравейте на всички.Не знам дали трябва да пиша тук,но има едно нещо което много ме мъчи.Не искам да съм жена,жените са мачкани са по долу от мъжете.Жените стават жертва на експлатации и физически тормоз от мъжете.Чувствам се много слаба , въобще какви са предимствата да си жена? Благодаря Ви.
Каквито си ги направиш.

# 8
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 260
Много ясно, че е ужасно- месечен цикъл с всички екстри, бременност, раждане, епилация, вечни диети 🤕

# 9
  • Мнения: 818
Сещам се за едно предимство, което мъжете нямат - можем да свършваме по няколко различни начина Wink

# 10
  • Мнения: 6 150
Много ясно, че е ужасно- месечен цикъл с всички екстри, бременност, раждане, епилация, вечни диети 🤕
Мдам, затова в другия живот искам да съм мъж, да ги видя какво толкова реват горканчовците.

Николетке, искаш - не искаш ... това е положението. Научи се да живееш в хармония със себе си преди всичко.

# 11
  • Мнения: 31 720
И не си мисли ,че мъже не са мачкани психически и физически от жените си .Има такива случаи ,но малко мъже си признават.

Такива случаи са изключително малко.
Като извънземните. Виждала съм ги, ама няма.

# 12
  • София
  • Мнения: 5 139
Никога не съм се чувствала слаба заради пола си. Заради много други неща - да, но никога заради пола.
Експлоатацията и тормозът се случват най-често със съгласието и на жертвата.
Пък предимства - бол. Не ме е срам да използвам крем за лице, защото ще ме помислят за ЛГБТ. Дълбокото деколте ми стои добре и не разкрива chin beard. Бижутата са голям кеф. Мога да се направя на безпомощна и/ или тъпа, ако много ми се наложи. Мога и да вдигна доста сериозен панаир, ако искам. Харесва ми, че още има кавалери, мъже, които отварят врати и се държат уважително като с дама. Абе, хубаво ми е с пола, с който съм се родила.
Намирам за крайно обезпокоително, когато една жена се оплаква до сълзи, че има цикъл.

# 13
  • Мнения: 5 277
Ужасно е да си глупава жена с комплекси.
Петък ли е?

Последна редакция: ср, 11 май 2022, 00:16 от brumm

# 14
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
На колко години си?

Общи условия

Активация на акаунт