за мамите от Пловдив 4

  • 10 434
  • 286
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 88
Ще опитам да дойда във вторник дано успея да се включа че нещо не съм в час напоследък а вие сте страхотни толкова много работа за толкова кратко време ! Целувам ви и силно ви прегръщам !   bouquet

# 256
  • Пловдив
  • Мнения: 79
За вторник съм на линия. Къде и в колко да се чакаме?

Да ме подсетите като се видим, че имам предложение за едни неща за продаване  newsm78

# 257
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Ужаааааас!  smile3514 Не мога да дойда във вторник! smihesorry

Мога обаче да оставя готовите неща в понеделник където кажете.   phoneuu  smile3538

# 258
  • Мнения: 6 206
Каспър , притесняваше ме само да не съвпадне тържеството с Коледния базар , но щом ще е делничен ден няма да има такава вероятност .
Решихме да продаваме в панаира , подали сме молба за 16 и 17 декември , чакаме официалния отговор .Надявам се да не останат неща за при теб / това в добрия смисъл / ще ми се да изпродадем всичко , но ако остане нещо ще ти го донесем да прецениш . А иначе още сега можем да ти донесем от картичките на Малена да ги пуснеш за продаване .
Дайте, де. Ще продаваме веднага.
Честно да ти кажа, притеснявах се за мястото, защото така съм се накачорила със стока, че си блъсках главата къде ще ги сложа да се виждат добре нещата.
Дайте и реклами за панаира, както и картички.
И при мен има много акота, кога ще е свободна главата аниматорка, дали няма да сме на участие някъде, как е ди джея и тн т
Но ще се оправим, няма къде да ходим.
Какво е тържеството за Коледния базар?

# 259
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Ужаааааас!  smile3514 Не мога да дойда във вторник! smihesorry

Мога обаче да оставя готовите неща в понеделник където кажете.   phoneuu  smile3538
А в понеделник как си с времето ? Може да направим срещата в понеделник в 10ч. Тъкмо и Вики ще се е прибрала от София и ще донесе тениските .

# 260
  • Мнения: 236
Здравейте,

Колко е хубаво да имаш интернет Simple SmileВ момента сьм в София i za tova imam inache moito Pc totalno se skapa dage ne iska i da se vkliochi:(
Сега делово:
1. Граф Игнатиево - тази седмица не успях да се видя с PR-ката им защото имаше някаква акция за организиране... .Другата седмица катосе видим ще утоцхним - Кои дом, кога , как ще се отрази в медиитеpo kolko shte sabirat и т.н. Ще ви информорам когато утоцним всицки подробности.

2.Viara e predlogila da se proveri kolko struva na Ilienci parzalkata i lioleeshtoto konche - Utrer shte hodia taka che shte proveria towa.
Sasto shte kupia ramka za kartini A4 kakto govorihme s Milenka.
I shte kupia razni drebolii za bazara - s tiah da maistorim krasoti :)Ako niakoi ima niakvi porachki da napishe da mu vzema ili da mi zvanne .

3. Dnes govorih s direktora na Instituta za Kosmicheski izsledvania  - mogat da ni dariat 200lv. V sriada imam pak sresta s nego togava shte doutochnia i tova s nego.

4. Shte se opitam da dogovoria podobna iniciativa kato Grafa i s aviobaza Krumovo - no tova shte stane next week. Tam niamam mnogo poznati i shte e po trudno no ne prechi da opitam.

5.Iskam i az bluzka na Dvigenieto - razmer M


Tova e za sega ot men.  bouquet

P.S. Mnogo se izviniavam che pisha s latinica ama kirilicata nesto se razvali, mai kato se dobliga do Pc i to se razvalia Simple Smile


# 261
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Вики , днес като ходиш до Илиянци провери моля те за подходящи рамки за бродираните картички . Може да са правоъгълни , квадратни , кръгли , абе да има разнообразие . За другите неща вече сме говорили и ще ти пиша на ЛС телефона на Charr  да се уговорите утре за тениските , аз съм и писала бройка и размер . Изобщо те затрупахме със задачи .  Simple Smile
Ти за понеделник в 10ч. свободна ли си , за да се съберем .  newsm78

# 262
  • Пловдив
  • Мнения: 79
За понеделник става в 10ч. Направила съм всички картички с бродерийките, които ми даде Вяра.

Излязоха 19бр. Сложих ги в целофанче и изглеждат муци!  Heart Eyes

Съвещанието на същото място ли ще бъде?  lalalala

# 263
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Ето ме и мен за малко - извинявайте, но нещо ми се струпа работа на главата. Embarassed
За понеделник съм на линия, но може малко да закъснея, че ще ходя извън града. Знам обаче къде е апартамента - направо там ще дойда. Нали ПОНЕДЕЛНИК остава newsm78

Каспър - Коледен базар ще правим, а коледното тържество е при теб  Hug Ние обаче искаме да сме и на двете места и затова Мили е писала да не са в едно и също време Laughing

Друго - искам да ви помоля ако може в понеделник на срещата да уточним какво ще пише на листовките, че вече да започваме да ги печатаме Heart Eyes

И от мен - плакатчето зад гърба ни на базара  Peace

# 264
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
Вяра - поздравления за снимките - този път са бижу  Hug
Някой май се е научил да работи с новия апарат  Whistling

Аз ще кача довечера снимките от Мили, Миленка извинявай за закъснението Embarassed

# 265
  • sofia
  • Мнения: 7 477
момичета,до утре трябва да знаем ДАТИТЕ,МЯСТОТО и ЧАСОВЕТЕ за базара ви Praynig

# 266
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
Тениска искам обезателно. S размер.
Вазите ми напредват бавно - днес и утре ще се опитам да понаваксам.
Вторник - надали ще мога да дойда за участие, но мога да се опитам да донеса готовите до тук.
Ако нещо трябва да се прави - кажете.

# 267
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
момичета,до утре трябва да знаем ДАТИТЕ,МЯСТОТО и ЧАСОВЕТЕ за базара ви Praynig



16 и 17 декември , Коледния базар в панаира .Той по-принцип е в осма палата , тя е на три етажа , но още незнаем къде ще сме точно , затова подробностите следващата седмица.

Бу, за тениската ще те имаме предвид , а иначе събирането ще е в понеделник от 10ч. , ако имаш възможност ще те чакаме .

# 268
  • Мнения: 5 577
Така, пак обобщавам: в нашия колет имаме:

Вече 5 броя плетени терлички (различни са, Бумеранг много се постара), 1 елек, 1 шапка на една кука.
Комплект шал и лента за уши плетени.
3 картички, много гривнички мънистени. Една русенка прави от мулине, да пратим ли и тях?
И още две момичета изявиха желание да се включат - М&Д - незнам с какво точно, не ми е писала още, и Ралник - шие еленчета мисля.

Това е за сега. Може още неща да излязат.

# 269
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 852
До момента са налични тези:
Клик!

Още една се завършва в момента (същата като третата отдясно наляво, но в тъмнозелено).
Кои ви допадат най-много, да наблегна на десен?

Общи условия

Активация на акаунт