за мамите от Пловдив 4

  • 10 446
  • 286
  •   1
Отговори
# 240
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Коала ми даде парите от  Вердад /50лв./, още веднъж :  bouquet , а също и една идея за Коледния базар , като се съберем ще ви е покажа . Щом не ви е удобно през почивните дни , ако искате може да се видим през следващата седмица , да речем понеделник или вторник от 10ч.

Тениските на Движението са готови , Charr  ще ни ги изпрати в понеделник . Ще помоля всеки който иска тениска до неделя да ми пиши на ЛС да ми каже размер и бройка .

# 241
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385

Ако искаш помощ някаква - насреща сме Grinning
Каспър , подкрепям предложението , търси ни за каквото се сетиш , насреща сме за всичко . Също ще ни бъде приятно да присъстваме на тържеството и да се запознаем с децата.
Имам и едно лично предложение , мога да организирам демонстрация по ушу с дечицата от моите групи , само кажи .

# 242
  • Мнения: 6 206
Да, всяка ръка ще ми е от полза, защото рисунките по лица, надъхването на публика и тн т е нещо, което може да се научи за 2 минути. Така че всички сте добре дошли.
Миленче, нека има демонстрация, задължително, колкото повече, толкова повече.

# 243
  • Мнения: 6 206
Сетих се и още нещо, ще осигурим медийно присъствие и ще обявим, че сме съорганизатори.
Така ще се говори и повече за Движението.

# 244
  • Мнения: 1 043
за тениските - само за членове ли може  Rolling Eyes
 една от майка / bianka / ми продаде една детска дрешка и каза да ви дам паричките на вас  Hug имате 10 лева от нея аз купих и един пакет памперси вчера , джони тази седмица нали каза че може да минеш ? само ми пиши на лични кога че темите ги преглеждам веднъж дневно.

# 245
  • Мнения: 1 043
а и друго се сетих тук и без това се чудят с какво да си запълват арт предаванията и новините въобще ако питате мен, та може ли да се свържа и с тв сат - местната кабелна да направят репортаж - родата на дечицата от детската на дъщеря ми ще са горди да се спомене че и техните деца спомагат с труда си  Mr. Green хихи , и най малкото може да се юрнат да разгледат и да купят нещо Peace

# 246
  • Мнения: 5 577
Уж да разнообразя шала го разплетох за да смеся две плетки ... голяма грешка. ooooh!

Сега от две плетки стои като амфора, не е равен - еднава го стеснява, другата разширява. Не ми харесва.  Confused

Опитах - по-добре се справям с ленти за уши - много бързо стават и по-мога да докарам разнообразие.

Да бях питала в плетачния клуб, ако някой ми беше казал, че в шал не се смесват точно тези две плетки до сега щях да съм изкарала 2 хубави, а не един никакъв. Както и да е де, ще му направя ресни и ще му оплета и лента, комплект да стане. Може да се позамаже малко.
И като се опъне става още по амфора. Абе не е за разказване.

Но другите неща са много добри де.

# 247
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Сетих се и още нещо, ще осигурим медийно присъствие и ще обявим, че сме съорганизатори.
Така ще се говори и повече за Движението.
Кога смяташ да се организират нещата и кога точно ще е самото  парти  newsm78 , да започваме  да действаме .

 Вергилия , хич не го мисли този шал , сигурна съм че ще си намери притежателя .

# 248
  • Мнения: 6 206
Ами мисля да е втората половина на декември някъде.
Делничен ден задължително, без четвъртък и петък.
Ще трябва да говорим с директорката първо.
Да разбера колко деца са и да си избистрим нещата.
Тези дни ми е много заето, евентуално в понеделник ще се осободя, ще говоря и си избистря нещата.

# 249
 ;-)mili, имаш ли представа колко струва пързалката за дома?
Децата питаха дали могат да съберат пари, за да сигурни че ще са полезни. Съмняват се, че това което изработят няма кой да им го купи. Според мен се потценяват, но това е дтуга тема.

# 250
  • Мнения: 6 206
И друго се сетих
Ще продавате ли при мен и колко и как?
Много ме притеснява мястото, кажете колко ще дойде при мен, за да си осигуря добро място...
Въобще къде решихте да продавате?

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Каспър , притесняваше ме само да не съвпадне тържеството с Коледния базар , но щом ще е делничен ден няма да има такава вероятност .
Решихме да продаваме в панаира , подали сме молба за 16 и 17 декември , чакаме официалния отговор .Надявам се да не останат неща за при теб / това в добрия смисъл / ще ми се да изпродадем всичко , но ако остане нещо ще ти го донесем да прецениш . А иначе още сега можем да ти донесем от картичките на Малена да ги пуснеш за продаване .

# 252
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
;-)mili, имаш ли представа колко струва пързалката за дома?
Децата питаха дали могат да съберат пари, за да сигурни че ще са полезни. Съмняват се, че това което изработят няма кой да им го купи. Според мен се потценяват, но това е дтуга тема.
Пързалката в момента е в промоция в Метро и цената и е 95.99лв. , ако е непосилна за децата има и конче такова люлеещо то е на цена 41.99лв. Страхотни са тези деца ,така да им кажеш и съм сигурна че ще има кой да им купи нещата , още повече че са направени от сърце .

Момичета, предлагам нашето събиране да е във вторник от 10ч. , да съберем готовите неща , да обсъдим ходенето при бебетата и още нещо .....................Казвайте кой ще е на линия .

# 253
  • Мнения: 786
Малко се "позагубих",но се завръщам с пълна сила Simple Smile
Аз съм на среща когато кажете и където кажете,така че ме бройте в кюпа.
Вчера купих от Кауфланд опаковъчна хартия и ще направя още шапки,освен рисуваните.До срещата ще имам готови бройки.
Пързалка и люлеещо конче има и в Илиенци - там е вносителя,ако искате да се види и там и тогава да купуваме.

# 254
  • Мнения: 786
http://www.bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=3286&AlbumId=74539
Тук може да видите снимки от посещението ни в Зелениково.Мен ме няма, защото децата непрекъснато ме гонеха и вкарваха в затвора Grinning / разбира се и снимах Mr. Green /

Общи условия

Активация на акаунт