Спешно питане???

  • 1 872
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 992
аз раждах 17 часа, мен ме приеха с изтекли води, накрая се наложи спешно секцио понеже беба беше на високо и не искаше да слиза  Mr. Green
пожелавам на твоята приятелка по бързо да роди ако все още не е

# 16
  • Мнения: 125
Благодаря ви моми4ета,сега говорих с нея,контракциите си ги има,разкритието е ве4е 4 см,но бебето е високо горе и са и казали,4е може да и направят и секцио след 1 или 2 дена,но все пак ве пробват за нормално раждане!!!!!!!!!!!!!

# 17
  • Мнения: 6 442
Пожелавам безпроблемно раждане!Но да знаете,че на мен ми настръхнаха косите #Crazy

# 18
  • Мнения: 476
Моето раждане продължи 26 часа. Бях се запънала на 4 см разкритие доста дълго време, но родих нормално. Не знам защо мислите, че става дума за пари.

# 19
  • Мнения: 1 753
Ами според мен ще чакат 24 часа, ако няма разкритие ще я срежат.

Дано не се мъчи много милата!  Confused  Praynig

# 20
  • Мнения: 2 039
Дори и да не е операция,може и система да и сложат или някакви други мерки,за да ускорят процеса
smile3521

# 21
  • Мнения: 125
Още не е родила,сега се 4ухме,снощи е вдигнала температура и сега и бият антибиотици!!!!!!!!Много е изма4ена ве4е над 32 4аса е в предродилна зала,разкритието не е мраднало от 4 см,но контракции си има!!!!!!!!!!!

# 22
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Още не е родила,сега се 4ухме,снощи е вдигнала температура и сега и бият антибиотици!!!!!!!!Много е изма4ена ве4е над 32 4аса е в предродилна зала,разкритието не е мраднало от 4 см,но контракции си има!!!!!!!!!!!
Shocked
Какви са тези доктори?

# 23
  • Мнения: 125
Преди 15 минути са и спукали мехура,каза ли и:'Стига толкова се ма4ила'',Дано вси4ко приклю4и бързо!!!!!!!!!!!

# 24
  • София, център
  • Мнения: 686
Айде да мине бързо и да гушка бебе сладко!
Пиши какво става! Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 369
късмет й пожелавам!!!!!
дано раждането е приключило вече  Peace


# 26
  • Мнения: 545
Е, щом са пукнали мехура, значи раждането вече е близо. Обикновено това ускорява нещата. Ако до 3-4 часа няма увеличение на разкритието, тогава има вероятност да пристъпят към инжекция или система. Дано да роди бързо и леко! И й кажи да не се притеснява - това няма да помогне!

# 27
  • Мнения: 125
БЛАГОДАРЯ,ВИ МОМИ4ЕТА!!!
ПРИЯТЕЛКАТА МИ РОДИ ПРЕДИ 30 МИНУТИ,МОМИ4ЕНЦЕ НОРМАЛНО,3.900КГ.52 СМ!!!!!   ylinfant

# 28
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Браво   smile3501
Да и е живо и здраво слънцето и много да я радва  bouquet

# 29
  • Мнения: 1 455
БЛАГОДАРЯ,ВИ МОМИ4ЕТА!!!
ПРИЯТЕЛКАТА МИ РОДИ ПРЕДИ 30 МИНУТИ,МОМИ4ЕНЦЕ НОРМАЛНО,3.900КГ.52 СМ!!!!!   ylinfant
  Ей най сетне! Браво! Да и е живо и здраво бебчето и бързо възстановяване им желая.Честито!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт