Звездни компромати - 4 част!!!

  • 36 537
  • 471
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 813
www.life.dir.bg  Галя от ”Сатен” изпаднала в тежка депресия
15 ноември 2006 /
Галя от балет "Сатен" била много разстроена от поредицата неудачи, които съпътствали живота й от известно време насам.
Галя била стиглала почти до пълно отчаяние поради факта, че формацията й се разпаднала, денс-клубът й не вървял, нямала професионални ангажименти, спонсор за музикалните не се намирал, а без любим човек се чувствала особено самотна, пише сп. Блясък в рубриката си "Слухове". Галя дори подкарала старата си кола, а никой не знае какво е станало с предишния й хубав автомобил.

ОК информацията може и да я имат,ама как пък отсъдиха,че е в депресия  Naughty

# 256
  • Мнения: X
"Мръсният" Хари  Twisted Evil



# 257
  • Мнения: 6 417
Ох, горкият, наистина ли така изглежда?  Sad

Палячо, непалячо, за мен е един от хората в музикалния бизнес, които ще останат незабравими  Hug
Малко сладко негърче, а стана грозна бяла жена Shocked

# 258
  • Мнения: 5 622

На Виктория Бекъм прическата особено ми хареса  Peace Мислих да си направя такава, но накрая реших да е тази, с която съм в момента.... На Виктория, обаче този и избор и стои много добре  Peace

Дженифър Лопез също е готина на снимките. Брук Шиилдс, обаче нещо не ми хареса. НЯкак състарена ми изглежда..то не че е първа младост де...

# 259
  • Мнения: 1 352
Моят любимец Sad

# 260
  • Мнения: 481
Този твоя любимец, нещо се поохранил доста  hahaha

# 261
  • София
  • Мнения: 225
Незнам дали сте виждали тази снимка Shocked

# 262
  • Мнения: 5 622

 Аз я знам тая снимка на Камелия  Joy Ама по това време, всичките фолк певачки изглеждаха по подобен начин. Не се бяха светнали още за благинките на пластичната хирургия  Wink, личните диетолози, треньори и гримьори.........

# 263
  • София
  • Мнения: 225

 Аз я знам тая снимка на Камелия  Joy Ама по това време, всичките фолк певачки изглеждаха по подобен начин. Не се бяха светнали още за благинките на пластичната хирургия  Wink, личните диетолози, треньори и гримьори.........
Голям смях Laughing

# 264
  • Мнения: 5 622
 Между другото, Райнето, дето я спрягат, че косата и била нейната си, няма допълнителна, ще ви кажа че не е така  Wink И нейната коса е "подсилена" , както и на всички останали девойки от бизнеса.. Grinning

А на тая снимка, дето е от конкурс някакъв...веждите и са просто....  Whistling

# 265
  • София
  • Мнения: 225
Герганчето в целия си блясък и красота  hahaha


И една от любимите ми снимки на Марето

# 266
  • Мнения: 10 758
Тия снимки са пускани в другите части, май още в първата беше newsm78

# 267
  • София
  • Мнения: 225
Тия снимки са пускани в другите части, май още в първата беше newsm78
Не съм преглеждала другите теми, прдположих че най-вероятно са пускани.... Wink

# 268
# 269

Общи условия

Активация на акаунт