Къде в първи клас - 138 СУЗИЕ или 93 СУ?

  • 748
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 118
Здравейте, всякаква информация за училищата ще ми е полезна, тъй като нямам познати с малки деца там.
Преподавателите в 138 СУЗИЕ вероятно ще са  Василиаду, Александрова, Янчева, Кирчева, Велкова.
В 93 СУ - Жана Стоянова и Бойченова. Имате ли впечатления?

За 93-то разбрах, че от 1-4 клас са само първа смяна и следобяд имат занималня.
В 138-мо как е въпроса със смените? В занималните има ли достатъчно места за всички желаещи деца?

Битово като сгради и като управление как е положението и как се развиват училищата?

# 1
  • Мнения: 47 963
За мен Надя Янчева е изключителен Човек и Учител, невероятен преподавател, професионалист. Нямам думи да опиша колко спокойна съм била, докато детето беше ученик в нейния клас.  След всяка родителска среща излизах възхитена и респектирана. 
Работеше с логопеда на училището, което е предимство в случай че детето има нужда.
Василиаду също е с добри отзиви, малко по-показни са нещата, повече инициативи Simple Smile Ако си падате по такива неща. Аз лично търсех спокойна атмосфера.
За Жана Стоянова  като преподавател също има добри отзиви, но за училището имам лоши спомени от старото ръководство Simple Smile. Надявам се сега нещата да са се подобрили.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 162
Аз имам преки наблюдения само за Кирчева. Със смесени чувства съм за нея, защото е добър преподавател, но ми скъсваше нервите на родителските срещи и изобщо. Комуникацията с нея беше висш пилотаж- не само мое мнение между впрочем.
За Василиаду съм чувала много добри отзиви. Има по-нестандартен подход към децата и представянето на материала.
За логопеда на училището също само суперлативи мога да изкажа.
Не съм имала проблеми със старото ръковоство, но определено харесвам повече новия директор.
Материалната база не е лоша, даже напротив.
За занималнята в първи клас мисля, че имаше места за всички. После във втори и трети правиха някакъв подбор, но не не си спомням какви бяха критериите. Ние по наше желание след втори клас не сме ги пускали на занималня.
Единственият минус за мен бяха смените и големите ученици, макар че до 4 клас има грижа за по-малките. Няколко пъти се е случвало да не стигна навреме, за да взема дете и охраната стои и ме чака с него.

Общи условия

Активация на акаунт