Днес пак ще участвам при Милен Цветков.

  • 4 096
  • 90
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 040
Чак сега видях темата ... жалко, изпуснах да видя Мамица  Sad

# 76
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Някой не може ли да свали запис на предаването. Че ми стана интересно Grinning

# 77
  • Мнения: 4 176
 Е как да съм по-настъпателна и уверена, след като има още 3 жени там+ 1 водещ. Сценариста каза всеки да разкаже нещата от своята камбанария. Предаването беше по-кратко ( нямаше ток). Аз пак мисля, че с нахалство се вредих най-много да говоря. Ако бях настъпила още малко, то никой нямаше да каже дума.
Яд ме е, че нямах начин да кажа, да не ми сравняват "едно време",з ащото едно време държавата ни лъжеше, че ни плаща, а ние нея, че и работим. Сега обаче е див капитализъм и кога на онази 70 годишната и е звъннал телефона в 12 нощем шефа да и нарежда нещо а?
Да им .....майката аз.

# 78
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Някой не може ли да свали запис на предаването. Че ми стана интересно Grinning

и аз моля за същото  Praynig

# 79
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
Mamica, гледах те и много ме накефи, но май наистина остана неразбрана... А на Миленчо глупостите много ме ядосаха, че си била отстъпвала  #Cussing out . Май има много хора, които не правят разлика между това да работиш, за да може да живееш и това да се прави кариера. Аз все още няма детенце, а се борим за него от 5 години. Имах добра, перспективна и много добре (за Пловдив де) платена работа, но накрая я зарязах, защото реших, че няма смисъл да скапвам здравето (най-вече психическото) и че има много по-важни неща на света  Embarassed . Сега работя, но малко, и имам време за себе си и за мъжа и се надявам, че спокойствието ще ми помогне да постигна така мечтаната цел.
Браво Mamica, беше чудесна   bouquet

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 704
Мамице, по темата съм под твоята крушка по принцип, но с това не съм съгласна
Сега обаче е див капитализъм и кога на онази 70 годишната и е звъннал телефона в 12 нощем шефа да и нарежда нещо а?
Майка ми много пъти е събуждана от шефа си в 12,че и 1,2,3...и е викана на работа.
Не,не работеше като лекар, нито като пожарникар, нито пък в Козлодуй и не-шефът й не беше баща ми..
Зависи какво си работил, не обобщавай  Peace

# 81
  • София
  • Мнения: 6 743
Мамице, тоз път те видОх  Mr. Green Добре, че ми се обадиха по телефона та се класирах  Mr. Green
Много си убава бре, и такваз нагласена  Flutter

# 82
  • Мнения: 4 176
Мамице, по темата съм под твоята крушка по принцип, но с това не съм съгласна
Сега обаче е див капитализъм и кога на онази 70 годишната и е звъннал телефона в 12 нощем шефа да и нарежда нещо а?
Майка ми много пъти е събуждана от шефа си в 12,че и 1,2,3...и е викана на работа.
Не,не работеше като лекар, нито като пожарникар, нито пък в Козлодуй и не-шефът й не беше баща ми..
Зависи какво си работил, не обобщавай  Peace
Когато говоря обобщаващо, имам предвеид статистичски.
Иначе винаги има изключения. То и сега има шефове, които вършат работата на подчинените си, но те са малко Simple Smile Така, че една птичка пролет не прави.

# 83
  • При рома, пурите, какаото и бабиериндосите
  • Мнения: 3 607
Мили, ненагледни, дайте запис дееее. Ще си пукна от любопитство. Laughing

# 84
  • Мнения: 4 176
Имам на касетка. Свеки била записала, ама не ми е ясно как да го кача на харда.

# 85
  • Мнения: 2 716
Честито ти второ участие. Сега виждам, но и да бях видяла по-рано, все тая.
Сигурна съм, че си била на ниво!
По темата на предаването: всяка нормална жена би избрала да си гледа детето. И всеки нормален мъж би си скъсал гъза от бачкане за да ́и го осигури.

# 86
  • в къщи
  • Мнения: 467
Имам на касетка. Свеки била записала, ама не ми е ясно как да го кача на харда.
На компа трябва да имаш вход за ти ви тунер.Видеото включваш във входа на ти ви тунера и с програма win dvr се сваля на харда в двд формат.(дано разбра нещо,щото дори не разбрах,какво пиша-мъжът ми го диктува) Peace

# 87
  • Мнения: 4 195
И аз го гледах, само не разбрах много идеята  Thinking Всеки си говори от неговата камбанария - едната мис на 18 г.- че то тя още е дете, за какво дете да мисли; другата фолк звезда(неизвестна за мен  Embarassed)- сама без мъж, ами кой да го издържа това дете?! Пък била избрала кариерата, ами ти да не би да си имала избор, бре моме Close Мамица най-адекватно се държа като каза, че щом има възможност да си позволи да гледа детето си - какво по-хубаво от това? Пък и няма да стои вкъщи да го гледа до 30-тата му годишнина  Laughing
Не се чувствали пълноценни жените без да работят, само като си гледали децата - айде да ми кажат колко мутреси не само ги издържат без да работят, ами и едно дете не гледат  Twisted Evil. Пък седнали да ми говорят за непълноценност!
ах що не ме поканиха мен, да видят как вия, че трябва да тръгна на работа, а за мен най-важната ми кариера е детенцето. Ах защо е толкова несправедлив този живот  беееее

# 88
  • София
  • Мнения: 1 457
Е точно в това е въпроса - в БГ повечето майки почват работа по-рано поради финансови причини. Според мен трябваше заедно с Мамица да поканят друга майка, която въпреки че е финансово стабилна и няма нужда да работи е предпочела да не гледа детето си , а да прави кариера. Е те тогава вече става въпрос за личен избор  Peace

# 89
  • Мнения: 2 716
Ама в такъв случай няма да им стигнат 8-те минутки. А и Миленчо ще трябва да помълчи, а той не обича. Защо "Сблъсък"  не направят подобна тема? Кой ще им се обади за да ги светене?  newsm48

Общи условия

Активация на акаунт