Пазаруване от Amazon - тема №96

  • 58 271
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Аз никога не бях поръчвала в такова състояние - Acceptable. Само Like new и Very Good. Този път обаче една детска тротинетка ме изкуши. Нямаше друга и с 30% цената ѝ стана чудесна. Още не е дошла и много се притеснявам в какво състояние ще е.
Иначе чакам 4 кафе машини, всичките Like  new. Уредих майка ми, свекърва ми и една приятелка. И нас разбира се. Баща ми, като разбра че са по 20 евро и той поиска, ама беше късно.

# 706
  • Мнения: 88
Мацки, нещо се омотах…:blush: Защо ми начислява доставка и ДДС за пратка до адрес в Англия? А артикулите са
Your order qualifies for FREE Delivery in the UK, но като избера адреса на посредника в Англия начислява доставка и ддс. Да не го разпознава, че е БГ фирма?

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Да не е под 20 паунда?
Днес пуснах поръчка в английския Амазон и всичко си беше наред.

# 708
  • Мнения: 5 602
https://www.amazon.co.uk/gp/aw/d/B0083F2XCW/ref=ox_sc_saved_imag … L5A1OLE&psc=1
Конструктора с големите блокчета под 7 лири
mmvvss, а избрала ли си безплатна доставка? Понякога автоматична отметка е на доставката. Крайната цена променя ли се?

# 709
  • Мнения: 88
Да не е под 20 паунда?
Днес пуснах поръчка в английския Амазон и всичко си беше наред.

36 gbp… исках оная говореща овца и едни маратонки… на овчичката днес и е друга цената пфууу

божеее, много съм руса… мдааа, отметка за фрий деливъри имало пак… благодаря

Последна редакция: нд, 04 юли 2021, 09:19 от mmvvss

# 710
  • Мнения: 182
Take advantage of £5 off your next purchase of £25 or more - instantly.
Add the code DISCOUNT5P at check-out.
The Promotional Code may only be redeemed against items sold by Amazon.
The Promotional Code cannot be used to purchase Amazon.co.uk Gift Cards, items sold by third party Sellers (even if "fulfilled by Amazon" or "Prime Eligible"), Warehouse Deals, digital products, e-books, alcohol, baby and infant formula, e-cigarettes (including e-liquids, refills and accessories), delivery costs, or against gift wrapping costs).
The Offer is valid only between 1 July 2021 and 13 July 2021, and limited to 5,000 coupons.
See terms and conditions at the bottom of this page.

# 711
  • Мнения: 4 841
Аз имам същият мейл, но с 10п

# 712
# 713
  • Мнения: 3 139
Бонус 5€, ако си инсталираш Amazon Music Unlimited
https://www.amazon.de/-/en/b/ref=hva_amu_DP_ILM_DE_E_0701?node=2 … mp;pd_rd_wg=h4HgU

# 714
  • Мнения: 5 267
Трябваше ми апарат за измерване на кръвно налягане и открих в DE склада на добра цена Omron M7 Intelli IT за €21.07 евро в състояние Like New. Има още един Like New за €21.07 и два Very Good по €20.00.
1бр. Like New за €29.39.

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Имам въпрос, във връзка с Amazon.co.uk – получих на e-mail адреса си код за £10, при поръчка над 25, за продукти, обозначени като Dispatched from and sold by Amazon.
Да, обаче, възникна проблем с използването на кода – не ми го приема. Свързах се със съпорт-а и оттам ми обясниха, че не важи за продукти, които са с надпис Dispatched from and sold by Amazon EU.
В последствие се загледах и наистина ми направи впечатление, че за част от артикулите в UK версията на сайта пише, че се ship-ват от Amazon, а за други – от Amazon EU. От кога е това разграничение и какво по-точно означава? Може би сте коментирали, но не следя темата.
Т.е. вече няма никакъв шанс да използвам даден код за намаление, ако това "EU" стои до името на Amazon?

# 716
  • Сф
  • Мнения: 4 770
Най- вероятно амазон ЕУ е немския амазон, а другия си е английския

# 717
  • Мнения: 811
Разграничението е откакто УК излязоха от ЕС фактически, т.е. от началото на годината. И да- няма как да ползваш ваучери и промоционални кодове за стоки с продавач , различен от Амазон УК.

# 718
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
Благодаря ви! Simple Smile

А има ли как да филтрирам да ми се показват артикули, предлагани само от Amazon UK, в такъв случай? Искам да си използвам кода, все пак.

# 719
  • Мнения: 811
От филтрите вляво избираш Seller: Amazon.
Ако не ти се появява, първо отметни филтъра за безплатна доставка за поръчки над 20 паунда.

Общи условия

Активация на акаунт