Пазаруване от Amazon - тема №96

  • 62 064
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Този вариант го пробвах, още преди да попитам тук – бях попаднала на някакво упътване. Само че при мен изобщо не съществува графа Sellers при останалите филтри.
Отметката, за която пишеш, не е сложена.
Опцията да си избера Seller ми се появява, чак като отбележа Department, само че сред посочените продавачи не фигурира Amazon, а единствено Amazon EU (да кажем, че е възможно това, което търся, да не се предлага от английския Amazon в нито един вариант).
Ох, всеки път си късам нервите, като ми се наложи да поръчвам от този сайт...

# 721
  • Мнения: 973
Затова ти казах първо от филтрите да избереш тази отметка за безплатна доставка от Амазон. Тогава ще ти се появи!

# 722
  • Sofia
  • Мнения: 16 695
Sorry, прочела съм "отмени", вместо "отметни". Grinning Моя грешка.

# 723
  • Мнения: 248
Здравейте момичета! Имам следния проблем: В немския амазон ми излезе оферта да създам "Family profile" като въведа рожденната дата на детето си и ще получвам персонализирани оферти и 5 евро при следваща поръчка. Създадох го, получих потвърдителен мейл обаче нямам никакви 5 евро. Не виждам подходяща тема в Customer Service Help. Как мога да се свържа със съпорта? Дава ми опция за съпорт към последната ми поръчка, но реално аз нямам проблем с нея...

# 724
  • Мнения: 44
Geox Boy's J Aeranter Chukka Boot, 29 номер - 9.82 паунда:
https://www.amazon.co.uk/Geox-Boys-AERANTER-J04BNA022BU-Chukka/d … mp;th=1&psc=1

Geox Boy's J Djrock D Sneaker, 28 номер - 11.18 паунда:
https://www.amazon.co.uk/Geox-DJROCK-J925VD08554-Sneaker-White/d … mp;th=1&psc=1

# 725
  • София
  • Мнения: 3 546
Мъжки Geox Men's £10.07 UK6. Според мен са унисекс. Пише, че са уголемени.
 https://www.amazon.co.uk/Geox-Mens-Warley-Sneaker-Anthracite/dp/ … mp;th=1&psc=1

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 4 916
Здравейте момичета! Имам следния проблем: В немския амазон ми излезе оферта да създам "Family profile" като въведа рожденната дата на детето си и ще получвам персонализирани оферти и 5 евро при следваща поръчка. Създадох го, получих потвърдителен мейл обаче нямам никакви 5 евро. Не виждам подходяща тема в Customer Service Help. Как мога да се свържа със съпорта? Дава ми опция за съпорт към последната ми поръчка, но реално аз нямам проблем с нея...

Сама си написала, че ще ги получиш при следваща поръчка. Т.е. при плащането на следващата поръчка би трябвало да се появят на последната стъпка.

На мен чак днес ми се появиха онези €8 (от гифт картата за €60) , което е след три поръчки реално, а не при следващата.  Тамън ги бях отписала Simple Smile

# 727
  • Мнения: 248
Да, аз ги чакам за да направя следващата си поръчка. Стигам до плащане, но няма нищо като баланс или отстъпка.  За това искам да ги попитам какво става...

# 728
  • София, България
  • Мнения: 5 918
Сега в момента поръчвате ли от английския амазон?

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Сега в момента поръчвате ли от английския амазон?

Аз да.

# 730
  • Мнения: 11 183
Похвалвам това яке
https://www.amazon.de/-/en/gp/aw/d/B0859P8CGN?psc=1&ref=ppx_ … in_image&th=1
Цвета е леко различен, по-скоро сивее, но е много плътно и топло. Освен това за яке с градска кройка е с внушителните 10к water resistant.

# 731
  • Мнения: 3 096
За колко го беше взела? Изглежда супер

# 732
  • Мнения: 11 183
За 49,90. Взех 40 номер, който сега е по-скъп.

# 733
  • София
  • Мнения: 5 729
38 р-р тъмно синьо е 31 евро

# 734
  • По широкия бял свят
  • Мнения: 524
За 49,90. Взех 40 номер, който сега е по-скъп.
40 номер на какво отговаря,  М?

Общи условия

Активация на акаунт