Любители на кучета - 118

  • 27 941
  • 750
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 5 980
Честита нова тема с данък от току-що.


Гиардията е паразит и трябва да се лекува.
Мая, не ти трябва храна за кастрирани. Давай й от нейната, ако видиш, че се закръгля, просто намали количеството и повече движение. Нищо не съм променяла в храната на Елза, не е затлъстяла, но гледам да се движим.

# 31
  • под тепетата
  • Мнения: 9 271
Maeve, сваляте ли пух? Тук някоя девойка пусна много добър съвет - закачваш с щипки снопчета за птичетата. Трябват им за гнездата. Ще се възползвам живот и здраве , ако другата седмица успея да си видя момчетата и сваля от Лео поредната чанта с пух.В този ред на мисли, следя с интерес това
https://www.youtube.com/watch?v=NbgWYVBiNHo
Ani Ka, точно за нея си мислих, но Tintina ме е изпреварила.
BANKS, ама как може да има тоооолкова закачлива физиономия Satisfied

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 14:11 от bilqna_69

# 32
  • Мнения: 150
bilqna_69, изпълнила е команда "легни" и е доволна от себе си Grinning Така да ми се е качило на главата това кученце, че няма накъде повече...Ей от сутринта, откак сме дошли на вилата, не съм спряла да викам по нея, че е все в градината 🤦‍♀️ Голям двор, тя все измежду зеленчука. Преди малко намерила си пръчка и легнала между марулите да си я гризе Joy Уж й се скарах, като ме погледне го обръщаме на игра и целувки 🤷‍♀️❤️

# 33
  • Мнения: 21
Моето бижу Естесо на 6 г. Sparkling Heart

# 34
  • Мнения: 2 882
Привет и благодарности на Sivi!
Аз взимам Чоки на гости отвреме навреме. Толкова да ми липсва това диване!



Чета ви редовно и съпреживявам и радостните, и не дотам новини.
Какво става с Кара? Има ли подобрение?
Все така сме, Tari, два дни ако е по-добре, на третия не е. На обед се връщам заради нея, яде, пие вода, сменям постелки и памперс, и обратно на работа. Продължаваме с АБ, и предстои да звъня на лекаря в Ст. Загора.
Радвам се на муцунките ви 😍

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 2 413
Чаак на 3-та страница плащам данък.
Днес за първи път от 2 месеца излязох със Саско. Забравила съм колко е хубаво да отидеш на разходка Simple Smile

моите поспаланковци

# 36
  • Мнения: 284
Да се запиша на н-та страница с едно Маги и се връщам да ви чета, че пак съм изпуснала 😁
Маги си пие хапчетата, хапва и пишка смело навсякъде, ама душицата кво да я правя - знам, че е от лекарствата и само тихичко чистя и пера, не се карам.

# 37
  • тук-там
  • Мнения: 5 677
Ние открихме баните в реката, които стават всекидневни и традиционни:

# 38
  • Мнения: 284
Понеже все спящи нейни снимки ви показвам, ето една от навън току що 😄
Новия й прякор е Картофка - обла е като голямо картофче и на цвят го докарва 🤣

Последна редакция: сб, 15 май 2021, 20:27 от Stella D

# 39
  • Мнения: 516
Тук сме 🤗

# 40
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 274
айде и Кара от преди малко. Сори за лошото качество на снимката.

# 41
  • Мнения: 2 622
Maeve, сваляте ли пух? Тук някоя девойка пусна много добър съвет - закачваш с щипки снопчета за птичетата. Трябват им за гнездата.
Охоо, и питаш Grinning Мога да окача целия блок Joy
Една размазваща се от кеф физиономия, след 3 часова игра със себеподобни

# 42
  • Мнения: 3 531
Стела, от хапчетата наситина ще пишка повече, но те наистина помагат. Гушки от нас Heart

# 43
  • Мнения: 977
Прекрасна Сиви,благодарим за това райско местенцее,което ме зарежда толкова многоо! Heart
Ето и нашия данък:

И ако позволите да ви представя,още един мой много любим на сърцето-Арчи. Гледаме го от 3 години вече(историята му е дълга),но няма как да го прибера,за жалост не се разбират с нашето момче. Но всеки ден му носим храна,вода,всичко си има. Уникален е!

# 44
  • Sofia
  • Мнения: 632
Дзак едни ушаци Blush


Изпуснах ви,че и нова тема вече...
Ще ви чета по натам,че едното око ми е фира (вкарах си сух спирт за подпалка на камината) и сега не виждам с него. Една данъка плащам Grinning

Общи условия

Активация на акаунт